WCO - centrum okulistyczne Wrocław

WCO - centrum okulistyczne Wrocław

Jeżeli chcesz postawić na najlepsze centrum okulistyczne we Wrocławiu to serdecznie zapraszamy do wybrania naszej oferty. W naszym przedsiębiorstwie zatrudniamy jedynie najlepszych specjalistów, którzy są w stanie wszystkie swoje usługi świadczyć na bardzo wysokim poziomie i na współpracę, z którymi jak najbardziej warto postawić w swojej sytuacji.

Szczegóły strony wco.com.pl:

Podlinkuj stronę wco.com.pl:

WCO - centrum okulistyczne Wrocław

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Laryngolog Rzeszów »

  ASKLEPIOS jest Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej świadczącym zaawansowane usługi medyczne dla pacjentów ubezpieczonych w NFZ jak i nieubezpieczonych. Wykonywane są zabiegi operacyjne z dziedziny: chirurgia ogólna i naczyniowa, ginekologia, otolaryngologia i foniatria, ortopedia, chirurgia dzieci, kardiologia, dermatologia, neurochirurgia i inne specjalności.Badania radiologiczne i diagnostyka obrazowa takie jak : rezonans Magnetyczny 1,5 T, tomograf Komputerowy 16-rzędowy oraz 3 pracownie USG. W przychodni specjalistycznej znaleźć można : specjalistyczne porady lekarskie, pracownie medycyny pracy, pracownie psychologii, pracownie medycyny sportowej, pracownie endoskopii (ECPW, kolonoskopia, gastroskopia) oraz pracownie prób wysiłkowych.

  Data dodania: 09 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • SILVER DENTAL - Piaseczno »

  Szanowni Państwo,

  serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszego gabinetu. Naszym Pacjentom zapewniamy profesjonalną opiekę stomatologiczną. Dysponując nowoczesnymi materiałami i metodami leczenia w połączeniu z bezbolesnymi zabiegami z przyjemnością zadbamy o Państwa zdrowie, piękny uśmiech i dobre samopoczucie. Oferujemy usługi stomatologiczne dla dorosłych i dzieci na wysokim poziomie. Mamy nadzieję, że nowocześnie wyposażone klimatyzowane gabinety z miłym i wykwalifikowanym personelem spełnią Państwa oczekiwania. Świadczymy usługi z zakresu stomatologii: zachowawczej, dziecięcej, estetycznej, ortodoncji, protetyki, chirurgii,implantologii.

  Data dodania: 13 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • LOGOPEDAWRO.PL - mgr Anita Szczęsna neurologopeda kliniczny we Wrocławiu »

  Logopedia Wrocław to strona gabinetu logopedycznego mgr Anita Szczęsna, dyplomowanego neurologopedy klinicznego. Oferujemy usługi prowadzące w gabinet logopedyczny we Wrocławiu. Należą do nich: ocena rozwoju mowy dziecka, stymulacja rozwoju mowy, terapia wad wymowy u dzieci i dorosłych, terapia dzieci i niemowląt z wadami czy terapia dzieci i niemowląt z dziecięcym porażeniem mózgowym. Logopeda opisuje tam szereg artykułów, np. Czym jest ORM, rozwój wymowy, wady wymowy itd. Logopeda wyjaśnia zjawisko opóźnionego rozwoju mowy, a także na opisuje etapy rozwoju dziecka według normy rozwojowej.Logopeda we Wrocławiu to witryna poświęcona tematyce logopedycznej, a także jej odmianom, tj. neurologopedii. Opisane tam zagadnienia pozwolą zapoznać się internaucie z tematyką logopedii, wadami wymowy, ORM, rozwojem mowy czy autyzmem.

  Data dodania: 03 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • MED-EXPERT lekarze specjaliści warszawa praga »

  Med-Expert to lecznica medyczna znajdująca się w Warszawie. Gwarantuje podstawową opiekę zdrowotną, w tym bezpłatną pomoc pediatrów i lekarzy rodzinnych w ramach stosowniej umowy podpisanej z Narodowym Funduszem Zdrowia. W jednostce można się również zarejestrować na płatną wizytę u lekarza specjalisty medycyny estetycznej lub dietetyka. Wykonywane są badania kierowców, ekspertyzy powypadkowe i szczepienia dzieci i dorosłych. Po wcześniejszym zbadaniu pacjenta wykonywane są szczepienia przeciwko grypie, rakowi szyki macicy, wirusowemu zapaleniu wątroby typu B oraz wirusowi polio i inne. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej.

  Data dodania: 20 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Problemy wychowawcze »

  Wychowanie Twojego dziecka sprawia Ci problemy? Twoje małe dziecko lub nastolatek wymaga konsultacji z lekarzem pediatrą lub psychiatrą, jednak Ty nie masz czasu lub funduszy, by udać się do lekarza stacjonarnie? Poszukujesz specjalisty godnego zaufania? Doskonale trafiłeś. Na stronie www.lekarz-radzi.com pani doktor Ewa Rachwał – Kleinrok świadczy internetowe porady lekarskie. Jest ona specjalistą zarówno z zakresu pediatrii, jak i psychiatrii dzieci i młodzieży. Porady udzielane są szybko i fachowo.

  Data dodania: 01 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Fizjoterapeuta Warszawa - klinikafizjoterapii.com »

  Po całym dniu spędzonym w pracy w pozycji siedzącej Twój kręgosłup odmawia posłuszeństwa? A może nadmierny stres powoduje, że masz nieustannie spięte mięśnie karku? Jeśli tak, to serdecznie zapraszamy do Kliniki Fizjoterapii mgr Zygmunt Bartosiewicz. Znajdziesz tutaj pomoc w zakresie dyskopatii kręgosłupa, zmian zwyrodnieniowych i urazów sportowych. Pomagamy również wyleczyć wady postawy u dzieci. Dzięki dogodnej lokalizacji w samym centrum Warszawy możesz przyjść na zabieg nawet w przerwie na lunch podczas pracy.

  Data dodania: 10 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet rehabilitacji i masażu w Legnicy »

  Fizjoterapeuta Beata Drozdek prowadzi gabinet rehabilitacji w Legnicy.W ofercie m.in.: rehabilitacja, fizykoterapia, masaż leczniczy,ćwiczenia usprawniające i korekcja wad postawy. Gabinet wyposażony jest w sprzęty fizykalne (magnetostymulator, elektrostymulator, laser biostymulacyjny).Zakres leczonych dolegliwości: bóle pleców, wszelkie schorzenia układu ruchu, stany pourazowe i powypadkowe, udary, RZS, SM. W razie potrzeby istnieje możliwość dojazdu do domu pacjenta.

  Data dodania: 11 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Urologia24.pl - gabinet urologiczny »

  Jeśli czeka Państwa zabieg urologiczny, a nie chcecie korzystać z publicznej służby zdrowia, zapraszamy do nas. Prowadzony gabinet urologiczny zapewnia pacjentom dostęp do szerokiego zakresu świadczonych usług, a jednocześnie leczenia wszelkich chorób układu moczowo-płciowego, zabiegów ambulatoryjnych, jak również nowoczesnych metod leczenia. Jeśli zainteresowała Was nasza propozycja, zachęcamy do kontaktu w celu umówienia wizyty u lekarza. Naszym pacjentom gwarantujemy natychmiastowe terminy przyjęć.

  Data dodania: 09 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Aparatortodontyczny.pl - aparaty kosmetyczne »

  W rewelacyjnych cenach jesteśmy w stanie zaproponować pacjentom aparaty kosmetyczne. Stawiamy na wysoką jakość, dzięki czemu udało nam się zdobyć mnóstwo pozytywnych rekomendacji od dotychczasowych pacjentów. Jesteśmy w stanie podjąć leczenie już dla dzieci od siódmego roku życia. Nienaganny uśmiech pozwoli Ci pozbyć się jakichkolwiek kompleksów, a jednocześnie zadba o pewność siebie zarówno w przypadku dziecka, jak i osoby dorosłej. Czas leczenia z naszą pomocą uzależniony jest od wady zgryzu, jaką posiada konkretny pacjent.

  Data dodania: 22 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Da-vinci.org.pl »

  Grupa seksuologów z Centrum Medycznego Da Vinci z Krakowa pomoże Ci w rozwiązaniu Twoich zmartwień. Profesjonalne podejście naszych lekarzy zapewnia komfort w leczeniu zaburzeń erekcji, przedwczesnego wytrysku, czy impotencji. Zaufaj nam, tak jak dziesiątki mężczyzn i znów w pełni korzystaj z życia pozbawionego trosk.

  Data dodania: 27 05 2018 · szczegóły wpisu »