Studio Rehab

Studio Rehab

Marzysz o błogim spokoju i odprężeniu, chcesz na moment uciec od wszystkiego? Nie musisz wyjeżdżać na egzotyczne wakacje. Wystarczy godzina masażu, by poczuć się wspaniale wypoczętym jak po najlepszych wakacjach. Zajrzyj do studia Rehab i odkryj najlepszy sposób na ukojenie i regenerację ciała i umysłu.

Szczegóły strony www.studiorehab.pl:

Podlinkuj stronę www.studiorehab.pl:

Studio Rehab

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Laryngolog »

  Laryngolog Śląskie - Alergia? Choroby górnych dróg oddechowych i uszu? Zaufaj specjalistom! Doświadczenie, wiedza i nowoczesna aparatura to nasz kapitał. Profesjonalne i nowoczesne metody leczenia schorzeń górnych dróg oddechowych. Laryngolog, doktor nauk medycznych Wojciech Kaniuk ma ponad 28 lat praktyki lekarskiej, wzbogacone o szereg krajowych i zagranicznych konferencji i szkoleń. Laryngolog pomoże Ci wyleczyć schorzenia, z którymi nie radzisz sobie od wielu lat!

  Data dodania: 26 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Akson Zakład Rehabilitacji Leczniczej Wrocław »

  Zakład Rehabilitacji Leczniczej w Urazach i Chorobach Kręgosłupa AKSON specjalizuje się w fizjoterapii dla osób po urazie kręgosłupa, a także dla wszystkich z porażeniami i niedowładami wynikającymi z chorób rdzenia kręgowego. Opracowuje się tutaj dla każdej takiej osoby indywidualny program leczenia, oparty na podstawie badania klinicznego, testów czynnościowych i badań laboratoryjnych. Program obejmuje m. in. kinezyterapię, terapię fizykalną. Zakład działa pod patronatem stowarzyszenia AXIS i jest pierwszym zakładem rehabilitacyjnym który wdrożył specjalistyczny program leczenia osób z paraplegią i tetraplegią. Sam ośrodek jest w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

  Data dodania: 01 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Klinika »

  W serwisie eKliniki.pl prezentujemy kliniki świadczące usługi w porozumieniu z Narodowym Funduszem Zdrowia jak i typowo prywatne centra medyczne, publiczne kliniki, prywatne kliniki i wiele wiele innych. Wprowadzony został podział na województwa, duże miasta a także specjalizacje klinik co ułatwi Państwu poszukiwania najbardziej pożądanej placówki. Kliniki chirurgii plastycznej spełniają oczekiwania pacjentów doświadczeniem wielu klinik pozwoliły uzyskać doskonałe proporcje i harmonię pomiędzy medyczną częścią Kliniki a komfortowo urządzoną częścią pensjonatową. Rekonwalescenci pod całodobową opieką medyczną i w kameralnej atmosferze szybko wracają do pełni sił. Na dzień dzisiejszy kliniki to oczywiście nie adres i mur – ale profesjonalny i bardzo ceniony na rynku zespół specjalistów.

  Data dodania: 27 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna Sportowa »

  W ośrodku medycznym CMS, istniejącym od 2002r, najbardziej wyspecjalizowanym oddziałem jest ortopedia i rehabilitacja sportowa, która charakteryzuje się doświadczoną kadrą przywracającą jak największą sprawność w kończynach. Chirurdzy, terapeuci i lekarze pierwszego kontaktu cechują się zaangażowaniem w pełnioną misję leczenia i błyskawicznego przywracania sprawności sportowcom . Przeprowadzane są operacje stawów skokowych, barkowych, kolana i innych. Podczas leczenia korzystamy z wiedzy oraz własnych badań.

  Data dodania: 17 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Centrum medyczne »

  Miło zapraszamy Państwa do wizyty na stronie medycznego centrum o nazwie Eskulap. Opisywane centrum Eskulap prowadzi działalność od 1996 roku. Eskulap to wielogabinetowa lecznica, znajdująca się w środku Żar. Medyczne centrum znajduje się na parterze dostojnej kamienicy na ulicy Moniuszki 2. Start medycznego centrum to parę gabinetów specjalistycznych, obecnie w centrum medycznym funkcjonuje piętnaście gabinetów lekarskich oraz trzy kolejne znajdują się przy ulicy Skarbowej. W medycznym centrum pracuje ponad 70 lekarzy specjalistów o różnych specjalnościach medycznych. Wykonujemy przeróżne działania fachowe jak przykładowo laserowe usuwanie żylaków. Zatrudniana kadra to doświadczeni lekarze zajmujący nierzadko stanowiska ordynatorów i zastępców ordynatorów w różnorakich państwowych szpitalach. Centrum medyczne wyekwipowane jest w najwyższej jakości sprawny aparat rozpoznający choroby.

  Data dodania: 18 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Treatment in Poland-clinics in Poland-Health in Poland-dentistry surgery »

  Agencja turystyki medycznej HealthPoland.pl. Swoją działalność, skoncentrowaną na rozwoju i promocji polskiej turystyki medycznej na arenie międzynarodowej, opieramy na tworzeniu aktywnej sieci współpracy z centrami i towarzystwami medycznymi działającymi w obszarach branży medycznej w Polsce. Poprzez ten przykład, chcemy propagować i uzupełniać wiedzę na temat wysokich standardów leczenia w Polsce poprzez wykwalifikowaną kadrę medyczną, wyposażoną w specjalistyczny sprzęt medyczny na jak najwyższym poziomie. W związku z tym, zapraszamy do współpracy podmioty działające w branży medycznej, poszukające nowych form rozwoju dla swoich przedsiębiorstw, w celu promocji i organizacji usług medycznych w Polsce, podczas, których, będziemy mogli zaoferować naszym klientom kompleksowe rozwiązania lecznicze i medyczne, stosowane w naszym kraju

  Data dodania: 16 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dermatolog w Szczecinie »

  Mediklinika proponuje świadczenia medyczne w centrum Szczecina. Naszym atutem jest duży bezpłatny parking dla pacjentów. Współpracujemy ze znakomitymi specjalistami, którzy poprzez swoje doskonałe przygotowanie gwarantują najlepszą opiekę medyczna dla naszych pacjentów. Dysponujemy także nowoczesnymi urządzeniami medycznymi, które znacznie przyspieszają diagnostykę. Szeroka oferta gwarantuje całościowe leczenie, zabiegi chirurgiczne a także usługi powiązane z medycyną urody.

  Data dodania: 30 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Kołobrzeg - Perełka »

  Ośrodek Perełka w Kołobrzegu jest nowoczesnym i przytulnym obiektem, w którym zadbamy o Państwa samopoczucie oraz zdrowie. Dysponujemy doświadczoną kadrą pracowników oraz szeroką bazą zabiegów rehabilitacyjnych, leczniczych oraz odprężających.
  Posiadamy w pełni wyposażone pokoje, grotę solną, basen, jadalnię, kawiarnię oraz wypożyczalnię rowerów.
  Na uwagę zasługuje także lokalizacja Perełki - ośrodek znajduje się blisko morza oraz centrum Kołobrzegu. Zapraszamy!

  Data dodania: 31 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Www.twojewsparcie.pl »

  Jeżeli szukają Państwo spokojnego miejsca, w którym będą mogli Państwo wyleczyć swoje uzależnienie alkoholowe to zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego prywatnego ośrodka. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu w skuteczny sposób potrafimy przeprowadzać terapie pomagające leczyć uzależnienia.

  Data dodania: 07 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia Wrocław »

  Fortmedica to medyczne centrum rodzinne we Wrocławiu. W przychodni rodzinnej skorzystasz z porad lekarza rodzinnego we Wrocławiu. Przychodnia rodzinna, Wrocław, to gabinet pielęgniarek i położnych oraz punkt pobrań laboratoryjnych. W przychodni we Wrocławiu działa także szkoła rodzenia i poradnia laktacyjna.

  Data dodania: 23 05 2020 · szczegóły wpisu »