Stomatolog Wilanów

Stomatolog Wilanów

Cinis Med jest w pełni profesjonalną przychodnią, która znajduje się w Warszawie Wilanowie. Oferta obejmuje endokrynologię, kardiologię, radiologię, kardiologię dziecięcą oraz stomatologię. Stomatolog wybieli Twoje zęby, zajmie się ich zachowawczym leczeniem, a także udzieli porad implantologicznych i protetycznych.

Szczegóły strony www.cinismed.pl:

Podlinkuj stronę www.cinismed.pl:

Stomatolog Wilanów

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dentysta Lublin »

  Na stronie www.lardent.pl odnajdziemy świetną ofertę dentysta Lublin. W związku z tym otrzymamy ważne wiadomości odnośnie wybranych usług dentystycznych od mniejszych ubytków, po leczenie kanałowe, ortodoncję, wybielanie lub też zakładania implantów.

  Data dodania: 12 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia Łódź »

  Łódzki stomatolog Rafał Łaszkiewicz oferuje pełną opiekę stomatologiczną, w tym implanty, licówki, wybielanie zębów, leczenie kanałowe, leczenie zębów pod mikroskopem i wiele innych usług. Aby w pełni zadowolić naszych pacjentów dużo uwagi poświęcamy rozmowie i nie pozostawiamy żadnych zadawanych nam pytań bez odpowiedzi. Leczenie planujemy razem z Pacjentem tak, aby zaspokoić jego potrzeby w chwili obecnej i w przyszłości. Gabinety mieszczą się w parterowym budynku i na jednym poziomie, co ułatwia korzystanie z naszych usług osobom starszym i niepełnosprawnym.Do dyspozycji pacjentów jest parking przed wejściem do poradni.

  Data dodania: 13 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Wrocław Nowy Dwór - NZOZ Certus »

  Przychodnia stomatologiczna Certus zlokalizowana we wrocławskiej dzielnicy Nowy Dwór to urządzone nowocześnie i bogato wyposażone miejsce, w którym każdy klient dostanie profesjonalną usługę stomatologiczną. Wyposażenie zakładu stanowią na przykład: kamera wewnątrzustna umożliwiająca zwizualizowanie pacjentowi stanu jego uzębienia, przyczyn ewentualnych problemów i wytłumaczenie możliwości ich leczenia; skaler umożliwiający usunięcie osadu nazębnego zarówno z powierzchni zęba jak i z części schowanej w dziąśle; piaskarka do czyszczenia zębów z ciemnego osadu niemożliwego do usunięcia poprzez normalne czyszczenie zębów. Lekarze z gabinetu Certus specjalizują się w całej gamie zabiegów stomatologicznych począwszy od działań z zakresu stomatologii estetycznej takich jak korygowanie ustawienia zębów czy usuwanie osadu z zębów, a skończywszy na leczeniu chorób dziąseł.

  Data dodania: 27 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna estetyczna Gdańsk »

  Placówka stomatologiczna Dental Art Clinic oferuje klientom nowoczesne zabiegi, z naciskiem na aspekt wizualny. Stosujemy najnowsze metody zaczerpnięte z doświadczenia stomatologów z kraju oraz z zagranicy. Nasz gabinet zlokalizowany jest w centrum Gdańska. Dla pacjentów przygotowaliśmy liczne miejsca postojowe. Oferujemy opiekę doświadczonych lekarzy, którzy bez przerwy powiększają swoją wiedzę. Gwarantujemy indywidualne traktowanie każdego pacjenta. Wykazujemy dużą elastyczność przy ustalaniu terminów wizyt. Uruchomiliśmy dla Państwa możliwość rejestracji przez Internet.

  Data dodania: 11 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wojciech Gałkowski Leczenie kanałowe »

  Ludziom zainteresowanym facjową obsługą dentystyczną, polecamy odwiedzenie kliniki stomatologa Wojciecha Gałkowskiego. Znajdujący się w Warszawie gabinet przyjmuje klientów do późnych godzin wieczornych, co zapewnia dużą wygodę oraz elastyczność przy umawianiu terminu wizyty. Gabinet posiada nowoczesną aparaturę, która umożliwia skuteczne oraz praktycznie nieodczuwalne leczenie. Długoletni staż pracy oraz solidna wiedza dentystyczna, zapewniają świetne rezultaty wszystkich wykonywanych czynności leczniczych. Zachęcamy do umawiania się telefonicznie lub mailowo.

  Data dodania: 03 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Centrum.polkard.pl »

  Niestety nasze zęby nie zawsze będą piękne i białe a przede wszystkim zdrowe. Niestety – zużywają się, jak każdy organ i część naszego ciała, a kiedy o nie niezbyt dbamy, zaczynają boleć, wypadać i niszczeć. Możne jednak temu zaradzić. Konieczne jednak będą wizyty u stomatologa. Jeśli jeszcze nie masz swojego ulubionego, to już dzisiaj zajrzyj na stronę naszej olsztyńskiej kliniki - centrum.polkard.pl. Świadczymy usługi z zakresu stomatologii, ortodoncji oraz protetyki. U nas każdy znajdzie pomoc. Leczymy zarówno dzieci jak i dorosłych. Leczenie zębów w naszej placówce, to czysta przyjemność!

  Data dodania: 31 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ortodonta Ursynów »

  W komfortowych warunkach i na najwyższym poziomie Ortodonta Warszawa – Ursynów specjalista dr n. med. Doroty Cudziło prowadzi leczenie ortodontyczne w gabinecie wyposażonym w nowoczesny specjalistyczny sprzęt. Fachowa obsługa oraz wygodna poczekalnia sprawią, że wizyty staną się przyjemnością. Gruntowne wykształcenie medyczne oraz wieloletnia praktyka są gwarancją wysokiej jakości usług. Działania te wychodzą naprzeciw oczekiwaniom Klientom pragnących mieć równe zęby i ceniącym sobie poczucie estetyki. Klientom, którzy uświadamiają sobie, że profilaktyka przeciwko chorobom przyzębia oraz przeciwko zmianom w stawie skroniowo-żuchwowym, a co za tym idzie zbyt wczesnej utraty zębów jest właśnie prawidłowy zgryz. Ortodonta Warszawa - Ursynów oferuje swoim Klientom leczenie przy pomocy aparatów ortodontycznych zdejmowanych, stałych lub lingwalnych. Poprzedza je szereg działań leczniczych i niezbędnych badań, które umożliwiają zastosowanie odpowiednich aparatów ortodontycznych.

  Data dodania: 14 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Schelldent - Dentysta Bydgoszcz »

  Profesjonalna klinika dentystyczna, zapewniająca szeroką gamę usług. Poza stomatologią i implantologią zajmujemy się również między innymi periodontologią oraz protetyką. Naszym pacjentom pomaga doświadczony i utytułowany na wielu uczelniach, także zagranicznych, dentysta, stomatolog, chirurg szczękowy. Klinika prowadzi również weekendowe pogotowie dentystyczne Bydgoszcz, Toruń. Nie zostawiamy pacjentów z bólem zęba nawet w dni wolne od pracy. Wystarczy kontakt telefoniczny i umówienie wizyty.

  Data dodania: 20 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Aparatortodontyczny.pl - aparaty kosmetyczne »

  W rewelacyjnych cenach jesteśmy w stanie zaproponować pacjentom aparaty kosmetyczne. Stawiamy na wysoką jakość, dzięki czemu udało nam się zdobyć mnóstwo pozytywnych rekomendacji od dotychczasowych pacjentów. Jesteśmy w stanie podjąć leczenie już dla dzieci od siódmego roku życia. Nienaganny uśmiech pozwoli Ci pozbyć się jakichkolwiek kompleksów, a jednocześnie zadba o pewność siebie zarówno w przypadku dziecka, jak i osoby dorosłej. Czas leczenia z naszą pomocą uzależniony jest od wady zgryzu, jaką posiada konkretny pacjent.

  Data dodania: 22 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet stomatologiczny Legnica »

  Każdego roku liczba zadowolonych pacjentów w naszym gabinecie stomatologicznym rośnie, dlatego osiągamy gwarantowane wyniki w leczeniu. Nieustannie pracujemy nad poprawą wyników i wprowadzaniem nowych technologii do pracy. Stomatolog Legnica oferuje pełen zakres usług. Nie musisz iść do innych dentystów w celu uzyskania dodatkowego wsparcia.

  Data dodania: 23 05 2020 · szczegóły wpisu »