Rak, leczenie nowotworów

Rak, leczenie nowotworów

Propolis znany też pod nazwą kit pszczeli jest cennym produktem wykorzystywanym w lecznictwie. Aktywność p/bakteryjna propolisu związana jest z występowaniem flawonoidów m.in. kemferolu kwercetyny oraz estrów kwasu kawowego(CAPE). Terapia prowadzona za pomocą propolisu pozwala na uzyskanie bardzo dobrych efektów w schorzeniach skórnych: ropnie skóry, wrzody, zajady, oparzenia.

Szczegóły strony www.bio30.pl:

Podlinkuj stronę www.bio30.pl:

Rak, leczenie nowotworów

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Grzybica »

  Dużo tekstów na temat grzybicy. Grzybica pochwy i narządów płciowych to bardzo często spotykana choroba na świecie. Dowiedz się jak możesz się nią zarazić, jak jej zapobiegać i w końcu jak leczyć grzybicę. Na witrynie znajdziesz też nowości o wielu innych chorobach, które mogą dotyczyć każdego z nas. Przeczytaj więcej o otaczających Cię zagrożeniach.

  Data dodania: 04 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zapalenie stawów »

  Zapalenie stawów jest stroną która w pełni przedstawia stawy ludzkie. Tutaj znajdziesz wszystkie choroby jakie mogą napotkac na drodze twoim stawą międzyinnymi zapalenie stawów, reumatyzm i wiele innych.Znajdziesz dokładny opis choroby i sposoby ich leczenia. Przedstawione są także naturalne metody leczenia stawów które w znaczny sposób pomogą Ci w walce aby miec zdrowe stawy.Choroby stawów są jedną z częstszych chorób jakie dotykają nasze społeczeństwo dlatego lepiej dowiedziec się więcej i zapobiegac niż potem cierpiec i leczyc.

  Data dodania: 19 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kleszcze »

  Boisz się kleszczy? Nie jesteś świadom tego jak poradzić sobie w przypadku gdy takowe wgryzą się w Twoje ciało? Chcesz wiedzieć jakie infekcje te stworzenia przenoszą? Użyj zatem naszego portalu internetowego przez który dokładnie dowiesz się ogółu o tych owadach, ich usuwaniu, zabezpieczaniu przeciw infekcjom, które one roznoszą oraz zrozumiesz jak ochronić się przed nimi przykładowo w trakcie podróży. Na domiar tego nasz portal w Internecie upowszechnia obrazy filmowe na których z bliska możesz zauważyć jak wygląda proces ukąszenia i co wtedy dzieje się z ludzkim organizmem. Cały portal jest niesłychanie klarowny i łatwy w obsłudze, a informacje w nim zawarte są profesjonalne i przedstawione w dostępny dla wszystkich sposób. Poznaj jak najwięcej o tych owadach aby w razie konieczności wiedzę tą wykorzystać do zabezpieczenia lub uratowania zdrowia swojego, rodziny lub przyjaciół.

  Data dodania: 13 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Osteoporoza - cichy zabójca »

  Osteoporoza polega na wolnym zmniejszaniu się masy kostnej z upośledzoną, czyli nieprawidłową, mikroarchitekturą tkanki kostnej, co w rezultacie prowadzi do większej podatności na różne urazy - w tym i złamania.

  W Polsce osteoporozą dotkniętych jest mniej więcej 20 do 30 % osób z tych, które ukończyły 50 lat. W przypadku złamania szyjki kości udowej ponad 1/4 chorych potrzebuje pomocy innych osób aż do śmierci. Śmiertelność z powodu powikłań tego typu złamań, przede wszystkim polegających na procesach zakrzepowo-zatorowych przebiegających w układzie krążenia sięga od 10 do 15 % w trakcie pierwszego roku po doznanym złamaniu.

  Data dodania: 29 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Endometrioza »

  Kobiety coraz wnikliwiej analizują sygnały, które wysyłają im ich własne organizmu, często okazuje się przy tym, że przyczyną ich niepokoju jest endometrioza. Ta coraz częściej spotykana choroba znana jest między innymi z tego, że potrafi być bardzo niebezpieczna, a choć rzadko kończy się śmiercią pacjentki, skutecznie jest w stanie zmienić jej życie w koszmar. Problemem kobiet zmagających się z endometriozą jest to, że choroba nie ma zazwyczaj widocznych objawów, niekiedy okazuje się więc, że w trakcie leczenia nie otrzymuje się takiego wsparcia od rodziny i przyjaciół, jakiego się oczekuje. Warto jednak wiedzieć, że walka z endometriozą jest możliwa.

  Data dodania: 24 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mononukleoza »

  Zdiagnozowano u Ciebie lub u bliskiej Ci osoby mononukleozę? Na stronie internetowej mononukleoza.net.pl sprawdzisz czym jest to schorzenie, jaki wirus je wywołuje, jakie objawy mogą świadczyć o zachorowaniu na mononukleozę, a także jak przebiega ta choroba. U nas przeczytasz także o ryzyku zachorowalności na mononukleozę, stosowanych przez lekarzy metodach leczenia oraz o podstawowych zasadach rekonwalescencji, które pozwolą Ci szybko dojść do siebie po przebytej chorobie. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 05 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Cholesterol »

  Cholesterolonline.pl to strona internetowa będąca znakomitym kompendium wiedzy o cholesterolu. U nas dowiesz się czym tak właściwie jest cholesterol, czym różni się dobry cholesterol od złego cholesterolu, skąd biorą się problemy z cholesterolem, a także jak odczytywać wyniki badań na cholesterol. Ponadto, szczegółowo opisujemy choroby będące konsekwencją wysokiego poziomu cholesterolu, między innymi takie jak miażdżyca czy choroba wieńcowa. U nas poznasz tylko sprawdzone informacje. Zapraszamy.

  Data dodania: 11 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Torbiel na jajniku »

  Torbiel jajnika to jedna z częstszych przypadłości kobiecych. Czy jednak zdajesz sobie sprawę, że cysta może zostać rozpoznana już u malutkiego dziecka – noworodka. Co prawda są to zmiany łagodne i szybko mijają, jednakże wykrytych nie należy ignorować. Torbiel jajnika to choroba uleczalna. Jeśli jednak okazuje się że ma ona charakter nawrotowy, wówczas należy jak najszybciej wykonać biopsję, która pozwoli określić przyczynę takiego stanu. Więcej na temat choroby jaką jest torbiel jajnika znajdziesz na stronie naszego poradnika.

  Data dodania: 16 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Niedoczynność tarczycy »

  Jeżeli kogoś interesuje akurat temat tarczycy oraz najróżniejszych chorób które jej zagrażają, to prezentowana tutaj strona na pewno będzie dla niego doskonałą propozycją. Znajdziemy na niej bogaty zbiór informacji dotyczących tego właśnie tematu – cała dostępna tu wiedza jest przygotowana w sposób bardzo przystępny dla dosłownie każdego użytkownika. Użytkownicy dowiedzą się tutaj zarówno tego, czym tak w ogóle jest tarczyca i na czym polega jej rola w ludzkim ciele oraz poczytają, jak walczy się z problemami które ją dotykają. Jak najbardziej warto w takim razie zapoznać się z nią nieco bliżej, ponieważ być może uda nam się uniknąć w taki sposób wielu poważnych chorób.

  Data dodania: 01 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja niemowląt Bielsko Biała »

  Skuteczna rehabilitacja dla dzieci Bielsko w ośrodku michalkowo.pl to szeroka gama turnusów rehabilitacyjnych, korzystających z pewnej metodyki. Wspomogą one rozwój dziecka, powrót do sprawności czy utrzymanie odpowiedniego stanu zdrowia. Sprawdzone turnusy rehabilitacyjne dla dzieci w obiektach michalkowo.pl są sposobem na skuteczną terapię z użyciem doskonałej bazy. Wykwalifikowani specjaliści na podstawie dostarczonych dokumentów przeprowadzą nawet wyjątkowo trudne cykle rehabilitacji. Każdy turnus rehabilitacyjny dla dzieci stwarza możliwość na poprawę jakości życia oraz uzyskanie nowych umiejętności. Odpowiednio wcześnie wykryte problemy ze zdrowiem czy sprawnościowe umożliwiają przynoszącą wyniki rehabilitację, dlatego rehabilitacja niemowląt Bielsko Biała powinna być rozpoczęta jak najwcześniej.

  Data dodania: 06 11 2019 · szczegóły wpisu »