Psycholog Tarchomin w poradni Strumień

Psycholog Tarchomin w poradni Strumień

Strumień to niepubliczna poradnia zdrowia psychicznego na warszawskim Tarchominie. Swoją opieką otaczamy dzieci, młodzież i dorosłych, oferując konsultacje psychologów, psychiatrów i innych specjalistów. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele wymagań stawia przed każdym z nas życie codzienne. Wiemy, że nie wszyscy są w stanie poradzić sobie sami z problemami, których w dzisiejszym świecie nie brakuje. Tych z Państwa, którzy są zainteresowani skorzystaniem z naszej pomocy, zapraszamy do kontaktu z naszą poradnią. Psycholog Tarchomin, poradnia Strumień.

Szczegóły strony www.strumykowa.com.pl:

Podlinkuj stronę www.strumykowa.com.pl:

Psycholog Tarchomin w poradni Strumień

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapeuta »

  Moje bogate doświadczenie psychologiczne pozwala stwierdzić mi jednoznacznie, że psychoterapie najlepiej sprawdzają się przy rozwiązywaniu problemów moich pacjentów. Pomoc psychologiczna jest bardzo delikatną sprawą szczególnie jeśli chodzi o psychikę młodych osób. Każda niepowołana ingerencja w ich świat może okazać się zgubna w dalszym leczeniu. Warto zaznaczyć ze psychoterapia nie polega tylko na prowadzeniu rozmów. Psycholog aktywnie uczestniczy w życiu pacjentów, pomaga w codziennych sprawach, podpowiada rozwiązania problemów.

  Data dodania: 12 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia warszawa »

  Strona kliniki specjalistycznej oferującej doradztwo z obszaru psychologii i psychiatrii promującej się pod hasłem psychoterapia Warszawa. Przeprowadzamy zajęcia zarówno dla osób indywidualnych jak i dla grup zorganizowanych nastawionych na konkretny problem.

  Data dodania: 20 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Psychosfera. Psychologia, neurologia »

  Blog o psychice, metodach leczenia i oddziaływań psychoterapeutycznych, psychologicznych. Szeroki wachlarz poruszanych zagadnień: integracja sensoryczna, testy inteligencji tożsamość wg Eriksona, mnemotechniki, depresja i neurologia. Publikacje takie jak: Jak zmniejszyć ryzyko Alzheimera? Zachowania autodestrukcyjne u osób z anoreksją. Hipochondria - objawy, przyczyna i leczenie. Odwiedź nas koniecznie!

  Data dodania: 16 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra.mobi »

  Czy wiesz jakie są najbardziej skuteczne metody leczenia chorób i zaburzeń psychiki, jakie są różnice pomiędzy psychologiem a psychiatrą, czym różnią się zaburzenia dysocjacyjne od zaburzeń borderline, czym jest nerwicowe błędne koło. By poznać odpowiedzi na te pytania zapraszamy na stronę psychiatra.mobi - kompendium wiedzy na temat psychiatrii.

  Data dodania: 16 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia »

  Psychoterapia, jest niezwykle ważna dla ludzi, którzy nie potrafią dać radę ze swoimi problemami. Potrafimy zapewnić opiekę, oraz pomoc w przetrwaniu najcięższych okresów w życiu. Jeśli potrzebujesz porozmawiać czy też pogubiłeś się w swoich sprawach zapraszamy do nas. Możesz również skontaktować się z nami poprzez Internet.

  Data dodania: 15 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Centrum-Ja: profesjonalna pomoc psychologiczna, psychoterapeutyczna oraz psychiatryczna. W ofercie m.in. psychoterapia, konsultacje psychologiczne, leczenie bezsenności, mediacje rodzinne. Zapraszamy do naszego gabinetu na Ursynowie (Warszawa Ursynów).

  Data dodania: 12 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatrzy Łódź »

  Współczesna psychiatria to doskonale rozwinięta dziedzina naukowa, która proponuje wiele sprawdzonych rozwiązań dla osób z problemami psychicznymi. Od dawna psychiatrzy podkreślają, jak ważne jest troszczenie się o zdrowie psychiczne, a także wczesne diagnozowanie i leczenie chorób. Jakub Kaźmierski to lekarz psychiatra z wieloletnim doświadczeniem zawodowym i przyjaznym podejściem do pacjentów. Jego prywatny gabinet psychiatryczny w Łodzi to miejsce, gdzie z sukcesami leczone są takie choroby, jak: depresje, nerwica i zaburzenia snu. Specjalistyczną pomoc wielokrotnie uzyskują również pacjenci leczeni na schizofrenię, która jak wiadomo jest chorobą przewleką, dość często o kłopotliwym przebiegu. Do prywatnego gabinetu lekarza psychiatry zapraszamy także osoby starsze, mające trudności z zapamiętywaniem.

  Data dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Autyzm »

  Zaburzenie rozwojowe, które określane jest w medycynie jako autyzm jest to niezwykle poważna choroba, powodująca szereg dysfunkcji psychicznych oraz niemożność nawiązania prawidłowych relacji społecznych. Dlatego też każdy rodzic, który zauważy niepokojące zachowania u swojego małego dziecka powinien niezwłocznie zapoznać się ze stroną internetową autyzmasd.pl, ponieważ dzięki zawartym tam informacjom mają oni szanse na to by pomóc swojemu dziecku w rozwoju i zaspokajaniu jego potrzeb psychicznych i emocjonalnych.

  Data dodania: 20 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko na temat Zespołu Aspergera »

  Chcesz poznać przyczyny powstawania zespołu aspergera? Interesuje cię przebieg tej choroby, a może wolisz sprawdzić, jak wygląda leczenie zespołu aspergera? Odpowiedzi na te wszystkie pytania i wiele innych dotyczących zespołu aspergera odnajdziesz na naszej witrynie. Oprócz suchych faktów zamieściliśmy tam kilka ciekawych informacji, które może nie są dokładnie potwierdzone, jednakże rzucają nowe światło na tą dolegliwość. Zobacz, jak w szybki sposób możesz poznać to schorzenie. Informacja o posiadaniu tej choroby nie musi być od razu wyrokiem. Pamiętaj o tym, że można z nią żyć i funkcjonować. Te i wiele innych ciekawych artykułów znajdziesz w naszym portalu.

  Data dodania: 08 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Kraków »

  Notorycznie mamy do czynienia z problemami, które uznawane są za wstydliwe. Chcemy je ukryć przed innymi, alienując się zarazem ze społeczności. Są to tego rodzaju problemy jak nietrzymanie moczu, problemy natury psychologicznej, zaburzenia mowy etc. Należałoby udać się wtedy do specjalisty. Pomogą nam bezspornie psychoterapeuta czy też logopeda lub psycholog. Tego typu posługi oferuje szpital Open Medical w Krakowie. Zachęcamy do odwiedzin.

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »