Ortomedicus - fizjoterapeuta Krzysztof Żaba

Ortomedicus - fizjoterapeuta Krzysztof Żaba

Poszukujesz odpowiedniego specjalisty, który pomoże Ci zadbać o Twoje kości? Koniecznie skontaktuj się z fizjoterapeutą Krzysztofem Żabą. Jest on specjalistą w dziedzinie leczenia urazów sportowych. Jesteś sportowcem? Pamiętaj, że odpowiednie zadbanie o Twoje stawy pozwoli Ci uniknąć kontuzji. Zadzwoń – 508 438 246, napisz: krzysztofzabaa@gmail.com lub przyjdź do jednego z gabinetów. Jeden z nich znajduje się w Wieliczce przy ulicy Gwarków 8, a także w Krakowie przy Osiedlu na Stoku 1. Serdecznie zapraszamy!

Szczegóły strony ortomedicus.pl:

Podlinkuj stronę ortomedicus.pl:

Ortomedicus - fizjoterapeuta Krzysztof Żaba

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dentysta Kraków »

  Dental Clinic - profesjonalna opieka dentystyczna. Oferujemy pełny zakres usług stomatologicznych. Wybielanie, implanty, najlepszej jakości wypełnienia. Zapraszamy do naszego gabinetu w centrum Krakowa. Zapewniamy, że już po pierwszej wizycie, słowo "stomatolog" czy "dentysta" przestanie budzić u Państwa niemiłe skojarzenia. Naszą misją jest zapewnienie pacjentom profesjonalnej opieki stomatologicznej. Możemy to zagwarantować przede wszystkim dzięki wykwalifikowanej kadrze.

  Data dodania: 26 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • SILVER DENTAL - Piaseczno »

  Szanowni Państwo,

  serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszego gabinetu. Naszym Pacjentom zapewniamy profesjonalną opiekę stomatologiczną. Dysponując nowoczesnymi materiałami i metodami leczenia w połączeniu z bezbolesnymi zabiegami z przyjemnością zadbamy o Państwa zdrowie, piękny uśmiech i dobre samopoczucie. Oferujemy usługi stomatologiczne dla dorosłych i dzieci na wysokim poziomie. Mamy nadzieję, że nowocześnie wyposażone klimatyzowane gabinety z miłym i wykwalifikowanym personelem spełnią Państwa oczekiwania. Świadczymy usługi z zakresu stomatologii: zachowawczej, dziecięcej, estetycznej, ortodoncji, protetyki, chirurgii,implantologii.

  Data dodania: 13 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • CITYMED – Warszawa Wilanów »

  NZOZ CITYMED Wilanów jest przychodnią Lekarzy Rodzinnych świadczącą bezpłatną opiekę zdrowotną w ranach Narodowego Funduszu Zdrowia, jak również odpłatną opiekę specjalistyczną.

  Do dyspozycji pacjentów są specjaliści:
  - Lekarz Kardiolog
  - Lekarz Ginekolog
  - Lekarz Laryngolog
  - Lekarz Neurolog
  - Okulista
  - Endokrynolog dziecięcy
  - Pediatra
  - Ortopeda
  - Dermatolog
  - Lekarz medycyny pracy

  Oprócz wysokiej klasy specjalistów, CITYMED oferuje, również badania diagnostyczne w bardzo szerokim zakresie.

  Przychodnia dysponuje też, nowoczesnym sprzętem do badań USG, które są świadczone w szerokim zakresie np.: USG Kolana, USG Ginekologiczne, USG Piersi … oraz inne.

  Data dodania: 25 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Specjalistyczne Centrum Stomatologii Konstancin »

  Szanowni Państwo,
  miło nam gościć Państwa na stronach naszej kliniki stomatologicznej, znajdującej się w Konstancinie-Jeziornej przy ulicy Wierzejewskiego 12.
  Dysponujemy obecnie 4 nowoczesnymi gabinetami dentystycznymi wyposażonymi w najwyższej klasy sprzęt stomatologiczny i materiały.
  Dla Państwa wygody posiadamy na miejscu pracownię rentgenowską wyposażoną w najnowszy pantomogram cyfrowy oraz aparat RTG do zdjęć wewnątrzustnych.
  Wykwalifikowany personel pozostaje do Państwa dyspozycji 6 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20, w soboty 9-14.
  Zapraszamy do skorzystania z usług stomatologicznych na najwyższym poziomie, tj. wybielanie zębów, licówki i korony pełnoceramiczne, implanty, ortodoncja dla dzieci i dorosłych, nowoczesna chirurgia i protetyka.
  Kontakt z nami:
  tel.kom. 516-233-588
  tel.(022)711-90-00 wew.316

  Data dodania: 02 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychologowie w Warszawie »

  Dręczą nas problemy z odżywianiem się, spaniem? Czujemy się zdenerwowani? A może osamotnieni i przemęczeni? Jeżeli z tego powodu czujemy się niespełnieni, to najwyższa pora, by poszukać psychoterapeuty. Coraz więcej osób ceni sobie korzyści płynące z zapisania się na terapię. W zależności od naszych oczekiwań możemy nie tylko zdecydować się na terapię indywidualną lub grupową, ale także na terapię małżeńską czy rodzinną. Na stronie dowiemy się, jakie można wyszczególnić rodzaje psychoterapii i która z nich będzie w stanie pomóc nam w zmaganiach z naszymi kłopotami.

  Data dodania: 25 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • LOGOPEDAWRO.PL - mgr Anita Szczęsna neurologopeda kliniczny we Wrocławiu »

  Logopedia Wrocław to strona gabinetu logopedycznego mgr Anita Szczęsna, dyplomowanego neurologopedy klinicznego. Oferujemy usługi prowadzące w gabinet logopedyczny we Wrocławiu. Należą do nich: ocena rozwoju mowy dziecka, stymulacja rozwoju mowy, terapia wad wymowy u dzieci i dorosłych, terapia dzieci i niemowląt z wadami czy terapia dzieci i niemowląt z dziecięcym porażeniem mózgowym. Logopeda opisuje tam szereg artykułów, np. Czym jest ORM, rozwój wymowy, wady wymowy itd. Logopeda wyjaśnia zjawisko opóźnionego rozwoju mowy, a także na opisuje etapy rozwoju dziecka według normy rozwojowej.Logopeda we Wrocławiu to witryna poświęcona tematyce logopedycznej, a także jej odmianom, tj. neurologopedii. Opisane tam zagadnienia pozwolą zapoznać się internaucie z tematyką logopedii, wadami wymowy, ORM, rozwojem mowy czy autyzmem.

  Data dodania: 03 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lekarze Legnica »

  Kłopoty ginekologiczne to problem, który powinien być szybko rozwiązany. Niezwykle ważna jest szybka diagnoza, gdyż pozwala rozpocząć natychmiastowe i co równie ważne efektywne leczenie. Trafną diagnozę uzyskamy bez wątpienia w tym gabinecie. Jest to gabinet wyposażony w dokonały sprzęt, dzięki któremu dostępne jest nie tylko zrobienie badań, lecz również przeprowadzenie różnych zabiegów, jak na przykład badania cytologiczne. Prócz ginekologa, znajdziemy tu także świetnego okulistę, który trafnie diagnozuje problemy ze wzrokiem i szybko rozpoczyna leczenie.

  Data dodania: 28 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • J.A. BANDURA weterynarz gdynia »

  Gabinet weterynaryjny Chylonia powstał w 1995 roku. Umieszczony jest w Gdyni-Chyloni. Świadczy kompleksowe usługi weterynaryjne i wykonuje sprzedaż artykułów dla zwierząt. Dba o zdrowie zwierząt. Stosuje nowoczesny sprzęt dodatkowo wyposażenie przychodni. Zatrudnia kompetentny zespół weterynarzy. Zajmuje się diagnostyką, leczeniem zwierząt. Prowadzi chipowanie także wystawia paszporty dla psów i kotów. Wykonuje też odrobaczanie oraz zwalcza pasożyty. Sprzedaje lecznicze karmy gotowe, preparaty witaminowe, odżywki, suplementy i szampony lecznicze. Więcej szczegółów o gabinecie weterynaryjnym przekazanych zostało na witrynie.

  Data dodania: 01 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Jaskra »

  Jaskra to choroba, w której dochodzi do uszkodzenia nerwu wzrokowego oraz komórek zwojowych siatkówki, a co za tym idzie do postępującego ograniczenia pola widzenia, pogorszenia i utraty wzroku. Nie można zwlekać z decyzją o pójściu do okulisty z Krakowa. Trzeba zauważyć profesjonaliście. Zadbajmy o swoje oczy.

  Data dodania: 03 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • S7 pakiety medyczne (S7health) »

  Pakiety medyczne S7 to rozwiązania najlepsze dla każdego pacjenta. Osoby zainteresowane zakupem pakietu medycznego S7, w pierwszej kolejności muszą wypełnić wniosek rejestracyjny, wybierając jedną z dostępnych wersji: pomarańczową, niebieską, srebrną, złotą, platynową lub bursztynową dla osób powyżej 65 roku życia. Wybierz najlepszą opcję dla siebie. S7 pakiety medyczne mogą być indywidualne oraz partnerskie.

  Data dodania: 10 02 2020 · szczegóły wpisu »