NZOZ Dom Opieki ConcordiaSalus

NZOZ Dom Opieki ConcordiaSalus

Prywatny dom opieki, NZOZ Ośrodek Opiekuńczo - Leczniczy dla Osób Starszych i Niepełnosprawnych zapewnia całodobową opiekę, rehabilitację, terapie zajęciowe, domową kuchnię z uwzględnieniem indywidualnych diet, rodzinną i miłą atmosferę. Zapraszamy na pobyt stały lub okresowy wszystkich, pragnących w spokoju cieszyć się życiem i godnie mieszkać wśród życzliwych i gotowych do pomocy ludzi. Budowa Domu Opieki współfinansowana była ze środków Unii Europejskiej. Nowy, pozbawiony barier architektonicznych Ośrodek gwarantuje wysoki komfort, wykwalifikowany personel i najnowocześniejszy na rynku sprzęt medyczny i rehabilitacyjny skuteczność. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego Ośrodka.

Szczegóły strony www.concordiasalus.pl:

Podlinkuj stronę www.concordiasalus.pl:

NZOZ Dom Opieki ConcordiaSalus

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Antykoncepcja - www.pigulka.pl »

  Antykoncepcja powinna być odpowiedzialnym i rozważnym sposobem planowania rodziny. Na stronie przedstawiamy wykaz zaufanych gabinetów ginekologicznych, gdzie otrzymasz fachową pomoc. Antykoncepcja hormonalna niesie za sobą wiele mitów, w większości mijających się z prawdą. Jednak aby wybrać najlepsze dla siebie metody antykoncepcyjne warto zapoznać się z nimi w sposób dokładny. Pigulka.pl powstała z myślą o kobietach, które chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat antykoncepcji. Tutaj poznacie nowoczesne metody antykoncepcyjne, poczytacie porady ginekologa. Zawarta w naszym serwisie kompleksowa wiedza na temat dostępnych rozwiązań, umożliwia podjęcie świadomej decyzji dotyczącej wyboru sposobu antykoncepcji.

  Data dodania: 10 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Dom seniora Konstancin »

  Domy seniora (domy opieki) to świetna alternatywa dla domowej opieki, która z powodu niezbyt dobrej kondycji pensjonariuszy nie może zapewnić zaspokojenia ich potrzeb. Willa-Kalina to punkt gdzie starsi ludzie w ciszy i spokoju będą mogli doczekać końca swojej życiowej ścieżki. Do dyspozycji pacjentów przygotowano około kilkadziesiąt wygodnych pomieszczeń oraz dodatkowo kilka apartamentów. Ponadto Willa Kalina oferuje gabinety medyczne i nową salę do rehabilitacji.

  Data dodania: 16 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Hospicjum »

  Hospicjum sue ryder od wielu lat wyznaje zasade holistycznego podejścia do swoich pacjentów, a więc dba zarówno o ich ciało jak i psychikę. Poza profesjonalizmem i ciągłym rozwojem atutem ośrodka jest także jego wszechstronność. Leczy się tu chorobę alzheimera i chorobę parkinsona, pacjenci mogą liczyć na żywienie dojelitowe i żywienie pozajelitowe. Dom sue ryder jest nastawiony na wysoką jakość świadczonych usług czego dowodem może być zdobycie certyfikatu jakości ISO 9001-2000 czy choćby "Certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play". Dzięki zapewnieniu komfortowych warunków pobytu w placówce alzheimer czy parkinson są dla nieuleczalnie chorych pacjentów mniej uciążliwe. Bardzo istotnym wydarzeniem w historii hospicjum jest powstanie hospicjum domowego dla dzieci. Pomoc dzieciom z chorobami nowotworowymi, z zespołami wad wrodzonych, ciężkimi postaciami porażenia mózgowego, a także z postępującymi chorobami metabolicznymi i neurologicznymi jest świadczona od 2006 roku.

  Data dodania: 09 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Laserowa korekcja wzroku »

  Artlife - chirurgia oka. Jeżeli interesuje Cię laserowa korekcja wzroku, lasik czy laserowa korekta wzroku. Wady wzroku są usuwane metodą laser vision correction. Laserowa korekcja wady wzroku w naszej klinice to gwarancja udanego zabiegu, profesjonalnego indywidualnego podejścia do każdego pacjenta. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami. Poprzez ofertę najlepszej organizacji świadczenia usługi Laserowej Korekty Wzroku, możemy pomóc Ci odkryć nową sztukę życia, abyś mógł się cieszyć z odzyskania prawidłowej ostrości widzenia.

  Data dodania: 07 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dom Opieki - Dworek Seniora - inwestycja na sprzedaż »

  Płoński Dom Opieki - Dworek Seniora to fantastyczne miejsce zlokalizowane pośród zagajników, w niedalekiej odległości od Warszawy. To miejsce oferujące całodobową opiekę medyczno – opiekuńczą, opiekę leczniczo – diagnostyczną, zajęcia rehabilitacyjne, terapię zajęciową jak również psychoterapię. Olbrzymie, świetliste pokoje z sanitariatem, przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, oferujące dostęp do mediów tj. TV Sat, WiFi, telefon to standard który zapewniamy. Cała inwestycja jest przeznaczona na sprzedaż.

  Data dodania: 20 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dom Starości - Dworek Seniora - dom spokojnej starości »

  Podwarszawski Dom Spokojnej Starości - Dworek Seniora to wspaniałe miejsce rozlokowane pośród polan, w niedalekiej odległości od stolicy. To miejsce oferujące cało-dobową opiekę opiekuńczo – medyczną, opiekę leczniczą, rehabilitację, terapię zajęciową jak również psychoterapię. Ustawne pokoje z łazienkami, przystosowane do oczekiwań osób z dysfunkcją ruczową, posiadające dostęp do TV, telefonu oraz łącza to jakość którą oferujemy. Dom Starości na sprzedaż. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z pełną ofertą.

  Data dodania: 20 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Aod-emmanuel.sk5.eu »

  Te propozycje jakie przygotowuje Agencja Opieki Domowej Emmanuel z Gdańska to między innymi opieka poszpitalna albo też opieki pełna z zamieszkaniem. W zależności od potrzeb można się zdecydować na takie propozycje, które rzeczywiście sprawdzą się najlepiej i zagwarantują, że opieka będzie na dobrym poziomie.

  Data dodania: 20 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dawcy nasienia ogłoszenia | Szukam dawcy nasienia, chcę zostać dawcą nasienia »

  Serwis internetowy kierowany do dawców nasienia i wszystkich kobiet i par, które z powodu braku męskiego partnera lub niedoskonałości jego nasienia,nie mogą posiadać potomstwa.Na naszym serwisie ogłaszają się Panie poszukujące dawców nasienia i Panowie dawcy spermy, gotowi do oddania nasienia, dodawanie ogłoszenia jest całkowicie za darmo. Wybór ogłoszenia dawcy nasienia i metody zapłodnienia jest bardzo istotna i kluczowa decyzja którą całkowicie odmieniającą życie.Panowie dawcy nasienia oferujący swoją pomoc prosimy o szczegółowy opis o podanie;wieku, grupy krwi, wzrostu,wykształcenia i lokalizacji i wszelkie informacje, które mogłyby zainteresować kobiety poszukujące dawcy spermy. Dzięki szczegółowym opisom możemy się dowiedzieć więcej o dawcach niż w przypadku zwykłych banków spermy.

  Data dodania: 18 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet fizjoterapii Lublin »

  Oddaj się pod opiekę profesjonalistów by wspólnie zawalczyć o Twoje zdrowie! Specjalistyczna fizjoterapia w Lublinie, pod okiem doświadczonych osób czeka właśnie na Ciebie. Już teraz możesz umówić wizytę w gabinecie, gdzie komfortowa atmosfera i indywidualne podejście szybko postawią Cię na nogi. Sprawdź.

  Data dodania: 25 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Veritas Opieka - Praca w Niemczech jako Opiekunka »

  Veritas Opieka poszukuje osób chętnych do pracy w Niemczech w opiece senioralnej. Oferujemy legalną dobrze dobrą pracę w Niemczech. Nasze oferty są rzetelne i przejrzyste. Dokładnie podajemy informację odnośnie stanu zdrowia oraz wymogów dotyczących tego typu pracy.Proponujemy wysokie zarobki, nawet do 1800 euro netto w miesiąc (w przeliczeniu ok 8000 zł).Poszukujemy opiekunek osób starszych, które mówią w stopniu dobrym po niemiecku oraz posiadają doświadczenie udokumentowane referencjami. Zapewniamy wsparcie koordynatora, pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności, opłacamy składki ZUS.Wszelkie szczegóły odnośnie ofert pracy, warunków zatrudnienia oraz stanu podopiecznego można znaleźć na stronie www. Zapraszamy wszystkich zainteresowania do kontaktu poprzez formularz kontaktowy na stronie www.

  Data dodania: 26 02 2020 · szczegóły wpisu »