LEK. MED. K. WASZCZUK Badania spirometryczne Augustów

LEK. MED. K. WASZCZUK Badania spirometryczne Augustów

Szukasz lekarza medycyny pracy? Zapoznaj się ze stroną internetową Gabinetu lekarskiego Lekarza medycyny pracy Waszczuk Krystyna. Prowadzimy badania: wstępne, okresowe, wysokościowe, dla kierowców, internistyczne, spirometryczne, internistyczne, EKG i inne. Zajmujemy się pacjentami, którzy pracują w szkodliwym środowisku. Co więcej gabinet dysponuje specjalistycznym sprzętem, pozwalającym na zrealizowanie badań spirometrycznych, EKG, poziomu glukozy we krwi, audiometrycznego badania słuchu dodatkowo innych badań. Prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny albo osobisty, w celu zapisania się na wizytę. Więcej wiadomości opublikowaliśmy na naszej stronie internetowej.

Szczegóły strony medycynapracyaugustow.pl:

Podlinkuj stronę medycynapracyaugustow.pl:

LEK. MED. K. WASZCZUK Badania spirometryczne Augustów

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ciąża »

  Ciąża, to stan w którym znajduje się kobieta pomiędzy zapłodnieniem a urodzeniem dziecka . Ponieważ moment zapłodnienia jest trudno uchwytny przyjmuje się ze początek ciąży to pierwszy dzień ostatniej miesiączki. Gorąco polecamy nasz serwis. Znajdziesz tu same aktualne informacje i nowości o ofercie gabinetów i klinik w Polsce. Budowa i zawartość strony www.ciaza.medserwis.pl ma obecnie decydujące znaczenie dla poziomu zadowolenia użytkowników. Jeśli znajdziesz tu to czego szukałeś poleć nas znajomym.

  Data dodania: 12 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hemoroidy »

  Portal poświęcony w całości dosyć wstydliwej chorobie - hemoroidom. Żylaki odbytu, bo tak się również nazywa tą dolegliwość dotykają bardzo wiele osób. Niestety większość wstydzi się swojej choroby i nie podejmuje w porę leczenia. Musimy sobie uświadomić, że nie ma się czego wstydzić. Zdrowie jest najważniejsze.

  Data dodania: 25 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zamienniki leków »

  Ogólnopolski System Ochrony Zdrowia OSOZ to unikalne w całej europie, całościowe, multiwymiarowe i długofalowe informatyczno-techniczne podejście do problemu światowego zarządzania opieką zdrowotną. Wykorzystując zdobycze współczesnej cybernetyki uwzględnia całą strukturę organizacyjną służby zdrowia. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę www!

  Data dodania: 07 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia Ursynów »

  Strona internetowa centrum stomatologicznego Uśmiechnij Się. Centrum znajduje się w Warszawie na Ursynowie. Wykonywane są tu wszelkiego rodzaju usługi stomatologiczne takie jak wybielanie zębów, ortodoncja, protetyka, licówki oraz implanty.
  W naszym centrum przekonasz się czym jest stomatologia estetyczna Warszawa, co wchodzi w jej skład i jak się wykonuje poszczególne jej etapy. Na stronie www znajdziesz wizualizację centrum i poszczególnych gabinetów w 3D. Serdecznie zapraszamy na bezpłatne przeglądy jamy ustnej!

  Data dodania: 28 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rejestracja leków »

  Do skutecznej rejestracji produktów leczniczych, wyrobów medycznych, suplementów diety i kosmetyków, niezbędna jest znajomość prawodawstwa Unii Europejskiej oraz dodatkowych wymagań narodowych poszczególnych krajów.
  Oferujemy Państwu pomoc w szeroko pojętym obszarze regulatory affairs. Pomożemy Państwu w rejestracji leków, wyrobów medycznych, suplementów diety i kosmetyków. Nasze usługi obejmują kolejne etapy związane z rejestracją produktów leczniczych od pozyskiwania i tworzenia dokumentacji rejestracyjnej, poprzez doradztwo w zakresie strategii rejestracyjnej, utworzenie dossier leków formacie elektronicznym e-CTD, badanie czytelności ulotki i zagadnienia związane z pharmacovigilance. Pracownikami firmy są byli eksperci Urzędu Rejestracji Leków.

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zespół jelita drażliwego »

  Na tej witrynie, której tematem jest zespół jelita drażliwego, znajdziesz wiele teoretycznej i praktycznej wiedzy dotyczącej tego schorzenia. Strona wyjaśnia, na czym polega i jak wygląda zespół jelita drażliwego od strony fizjologiczne. poza tym dowiesz się z niej jak powinna być zbudowana dieta przy tej chorobie czyli czego należy się wystrzegać, a jakie potrawy są mile widziane i mogą doprowadzić do złagodzenia jej objawów. Witryna opisuje też jak wygląda zespół jelita drażliwego u dziecka. Na stronie dość szczegółowo został też omówiony aspekt psychologiczny tej choroby.

  Data dodania: 22 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • MED-EXPERT lekarze specjaliści warszawa praga »

  Med-Expert to lecznica medyczna znajdująca się w Warszawie. Gwarantuje podstawową opiekę zdrowotną, w tym bezpłatną pomoc pediatrów i lekarzy rodzinnych w ramach stosowniej umowy podpisanej z Narodowym Funduszem Zdrowia. W jednostce można się również zarejestrować na płatną wizytę u lekarza specjalisty medycyny estetycznej lub dietetyka. Wykonywane są badania kierowców, ekspertyzy powypadkowe i szczepienia dzieci i dorosłych. Po wcześniejszym zbadaniu pacjenta wykonywane są szczepienia przeciwko grypie, rakowi szyki macicy, wirusowemu zapaleniu wątroby typu B oraz wirusowi polio i inne. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej.

  Data dodania: 20 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • W. NIERODZIŃSKI neuromodulacje białystok »

  Gabinet medyczny sprofilowany w kurowaniu przeróżnego rodzaju kompleksów bólowych podejmuje się diagnozowania a w dalszej kolejności wiedzenia Pacjentów na terapie dobrane do konkretnej sytuacji. Pośród medycznych metod proponowanych przez doktora medycyny o specjalności w anestezjologii i intensywnej terapii zawiera się nie tylko terapia farmakologiczne, ale dodatkowo przezskórna neuromodulacja dobranych partii ciała albo inwazyjne działania w postaci iniekcji toksyny botulinowej czy blokady zwojów nerwowych. Dodatkowe wiadomości o zasadach działania gabinetu leczenia bólu opublikowano na stronie internetowej.

  Data dodania: 19 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Niedobór magnezu - magneb6.pl »

  Czy wiesz, że niedobór magnezu skutkuje zmniejszeniem odporności na stres? Warto tak ryzykować? My wiemy, że nie! Postaw na sprawdzony preparat MagneB6! Nie pozwól, aby powstało błędne koło – niedobór magnezu powoduje stres, a z kolei stres powoduje niedobór magnezu. Nie warto tak ryzykować! Twoje zdrowie i życie jest najcenniejsze. Nie czekaj, aż stres zrobi w Twoim organizmie prawdziwe supstoszenie. Na magneb6.pl uzyskasz wszelkie niezbędne informacje, żeby zacząć działać i poprawić komfort swojego życia.

  Data dodania: 24 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog »

  Jeżeli w Twoim życiu miała miejsce sytuacja, po której tylko psycholog byłby w stanie Ci pomóc, to nie zwlekaj z decyzją o zasięgnięciu pomocy. Odwiedź Szczeciński Gabinet Psychoterapii Psychodynamicznej i uzyskaj wsparcie, którego potrzebujesz i na jakie zasługujesz. Serdecznie zachęcamy do współpracy.

  Data dodania: 28 05 2016 · szczegóły wpisu »