Implantis.com.pl Implant zęba - Kraków

Implantis.com.pl Implant zęba - Kraków

Zajmujemy się prowadzeniem specjalistycznego gabinetu dentystycznego w Krakowie. W naszej pracy dokładamy wszelkich starań aby świadczone przez nas usługi utrzymane były na jak najwyższym poziomie. Każdego naszego pacjenta traktujemy indywidualnie, aby jak najlepiej dopasować leczenie do Państwa potrzeb. Nasi dentyści swoją pracę wykonują za pomocą najnowszego sprzętu stomatologicznego. Do zakresu naszych usług należy między innymi: zakładanie implantów zęba czy protetyka. Zainteresowanych zapraszamy.

Szczegóły strony implantis.com.pl:

Podlinkuj stronę implantis.com.pl:

Implantis.com.pl Implant zęba - Kraków

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dental services - dentysta Kraków, stomatolog »

  Dental Services to profesjonalne centrum stomatologii rodzinnej, które znajduje się w Krakowie przy ul. Basztowej 23/4. Naszym celem jest zapewnienie Państwu najwyższej klasy usług dentystycznych. Szukasz dentysty w Krakowie? Koniecznie odwiedź nasz gabinet stomatologiczny. Dental Services świadczy wszelkie konsultacje i usługi dentystyczne, takie jak: leczenie zachowawcze, endodoncja, chirurgia stomatologiczna, zabiegi higienizacyjne i profilaktyczne, wybielanie zębów, protetyka, RTG, biżuteria nazębna i wiele innych.

  Data dodania: 26 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Kraków »

  W naszych gabinetach zajmujemy się leczeniem stomatologicznym dzieci i dorosłych. Młody dobrze wykształcony, personel z kilkunastoletnim doświadczeniem dąży do zapewnienia pacjentom wszechstronnej i profesjonalnej opieki stomatologicznej w miłej i bezstresowej atmosferze. Świadczymy usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie, zapewniając pacjentom pełen komfort leczenia. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie dostosowując się do ich potrzeb.

  Data dodania: 29 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Rzeszów »


  Każdy z nas marzy o pięknym, zdrowym i śnieżnobiałym uśmiechu. Na szczęście współczesna stomatologia i współczesne zabiegi mogą przywrócić ładny uśmiech nawet mocno zaniedbanym zębom. Eurodent Rzeszów oferuje szeroką gamę zabiegów dentystycznych umożliwiających zachowanie zdrowia i urody twoich zębów.
  Oferujemy usługi dentystyczne na wysokim poziomie, stosując najnowsze standardy medyczne. Korzystne ceny sprawiają, że klienci chętnie do nas wracają i mają do nas pełne zaufanie. Nie pozwól aby choroby zębów przeszkodziły Ci w posiadaniu pięknego uśmiechu.

  Data dodania: 02 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Denturyzm »

  Denturyzm, czyli turystyka stomatologiczna z Medi-Tour przedstawia selektywnie wybrane kliniki i gabinety stomatologiczne w Polsce świadczące usługi w zakresie: stomatologii estetycznej, endodoncji, protetyki, implantologii, wybielania zębów. Polski lekarz dentysta, stomatolog zaprezentuje Państwu swoje usługi stomatologiczne. Dodatkowo przewodnik po Polsce, oferty leczenia i wypoczynku dla polskich i zagranicznych pacjentów. Możliwość rezerwacji apartamentów w miejscu leczenia stomatologicznego.

  Data dodania: 12 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Protetykastomatologiczna.eu - licówki w Warszawie »

  Każda osoba potrzebująca niezawodnego stomatologa w mieście Warszawa, powinna odwiedzić ten gabinet. Wszystkie informacje związane ze świadczonymi usługami dentystycznymi można zdobyć na tej witrynie internetowej. Tutaj znajdują się wiadomości związane z wszystkimi zabiegami, jak również używanymi technikami i rozwiązaniami. Jeśli zatem pragniesz sukcesywnie dbać o swoje zdrowe i ładne zęby, jak najszybciej odwiedź tę witrynę internetową. Niniejsza witryna internetowa dotyczy gabinetu protetycznego działającego w Warszawie. Bez wątpienia protetyka stomatologiczna to prawdziwa możliwość dla wszystkich ludzi, którzy z różnych względów posiadają braki w uzębieniu. Za sprawą innowacyjnych sposobów i technologii możliwe jest odtworzenie uszkodzonych zębów, a także zlikwidowanie dużych przerw pomiędzy zębami. Wielokrotnie wykonywanym zabiegiem jest również eliminowanie trwałych przebarwień. Stomatologia estetyczna to następna specjalność gabinetu.

  Data dodania: 23 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • DR N. MED. ALEKSANDRA HERCKA-MULAS »

  Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej Hercka Dent z Gliwic oferuje pomoc w zakresie stomatologii estetycznej, a także chirurgii stomatologicznej i implantologii. Poszerzona jest nasza oferta zabiegów, których celem jest poprawa estetyki uzębienia, natomiast obejmuje ona usługi w zakresie stomatologii zachowawczej, profilaktyki chorób przyzębia, protetyki i wybielania. Podejmujemy się też leczenia zębów przy wykorzystaniu endodoncji mikroskopowej, której celem jest leczenie kanałowe korzeni zębów podczas jednej wizyty. W swojej pracy wykorzystujemy komputerowe znieczulenie The Wand. Kompletna oferta naszych gabinetów dostępna jest na stronie internetowej.

  Data dodania: 17 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet stomatologiczny Kraków Bronowice »

  Dbamy o piękne i zdrowe zęby naszych pacjentów. Oferujemy zabiegi stomatologiczne na bardzo wysokim poziomie, używając najnowocześniejszych metod leczenia oraz sprzętu, a dodatkowo naszą specjalistyczną edukację i praktykę. Dentysta zaprasza do własnego gabinetu w centrum Krakowa (dzielnica Bronowice). W Dental Studio spotkacie Państwo lekarzy, którzy w własną pracę wkładają pasję i zaangażowanie. Czerpią z niej równocześnie przyjemność i satysfakcję. Jest to gwarancja wysokiej klasy świadczonych usług oraz dodatkowo poczucie komfortu jakie daje tylko nasz dentysta.

  Data dodania: 23 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Implanty kraków »

  Jeśli szukasz rozwiązania problemu jakim jest utrata zębów własnych, zapraszamy na konsultację lekarską do specjalisty z chirurgii szczękowo-twarzowej. Podczas wizyty lekarz zbierze istotne informacje na temat twojego zdrowia. Na podstawie rozmowy oraz wyników badań, ustali wskazania i przeciwwskazania do wszczepienia implantu oraz przedstawi plan leczenia z kosztorysem. Implanty zębowe to obecnie najnowocześniejsza forma uzupełnienia braków zębowych. Dzięki implantom wiele pacjentów na powrót może cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem.

  Data dodania: 23 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Lek. dentysta M. Rawicki »

  Boli Cię ząb? Nie wiesz co robić? Zobacz co może zaoferować Ci Michał Rawicki! Nie musisz od razu usuwać zęba. Mikroskop stomatologiczny daje Ci szansę na jego uratowanie. To możliwość zobaczenia w dużym powiększeniu tego, co do tej pory było niezauważalne dla oka ludzkiego. Taka opcja leczenia jest niezwykle skuteczna i bezpieczna. To leczenie z zachowaniem największych światowych standardów. Michał Rawicki wykorzystuje dostępne urządzenia i walczy o Twoje zęby! Zgłoś się do niego i daj sobie szansę na piękny uśmiech! Warto to zrobić!

  Data dodania: 23 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet stomatologiczny Kraków »

  Gabinet Stomatologiczny CMPdent znajduje się bezpośrednio obok przychodni Centrum Medycyny Profilaktycznej w Krakowie przy ulicy Komorowskiego 12. W skład zespołu stomatologów wchodzą osoby posiadające wieloletnie doświadczenie w praktyce stomatologicznej. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie naszych pacjentów. Wiemy, że białe i zdrowe zęby są dla naszych pacjentów bardzo ważne. To dlatego każdy przypadek traktujemy indywidualnie, ustalając taki plan leczenia, który pozwoli uzyskać pożądany efekt. W dzisiejszych czasach piękny i biały uśmiech jest wizytówką każdego pacjenta, to dlatego właśnie dokładamy wszelkich starań, aby efekt naszej pracy Państwa zadowolił.

  Data dodania: 06 07 2017 · szczegóły wpisu »