Dziecisawazne.pl - serwis dla eco-rodziców

Dziecisawazne.pl - serwis dla eco-rodziców

Pierwszy w Polsce serwis dla eco-rodziców. Gromadzimy praktyczną wiedzę dotyczącą ciąży, porodu, niemowlęcia. Mówimy jak wychowywać i pielęgnować dzieci zgodnie z naturą, jak wykorzystać naturalne produkty, stosować zdrową dietę oraz zachować zdrowie bez ingerencji chemicznych leków.

Szczegóły strony www.dziecisawazne.pl:

Podlinkuj stronę www.dziecisawazne.pl:

Dziecisawazne.pl - serwis dla eco-rodziców

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ciąża »

  Nasza-ciąża.pl to portal, za pośrednictwem którego Wasze dziecko będzie od chwili poczęcia objęte profesjonalną opieką medyczną.

  Oferowany w ramach portalu Nasza-ciąża.pl całodobowy dostęp on-line do profesjonalnej opieki medycznej pozwala na zasięgnięcie fachowej porady medycznej u lekarza prowadzącego. Rodzice mają też wgląd do kartoteki medycznej dziecka oraz możliwości skorzystania z rejestracji on-line, za pośrednictwem której mogą, bez wychodzenia z domu, umówić się na wizytę do wybranej jednostki medycznej.

  Data dodania: 14 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Objawy Ciąży »

  Objawy ciąży ( pierwsze i nie tylko ) to miedzy innymi brak miesiączki, bolesność piersi, opóźnianie miesiączki. Warto sprawdzić www.objawyciazy.medserwis.pl – u nas zawsze rzetelne i sprawdzone informacje. Serwis godny polecenia! Zawiera dużo praktycznych informacji www.objawyciazy.medserwis.pl.

  Data dodania: 24 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odzież ciążowa »

  Sklep internetowy z odzież ciążową 4mums oferuje wygodną, praktyczną i niedrogą odzież ciążową dla każdej przyszłej matki. Moda ciążowa to dla nas priorytet. Oferujemy odzież ciążową, tylko najlepszych firm. Nasza odzież będzie służyła przez cały okres ciążowy oraz po porodzie. Nasza odzież rośnie razem z brzuszkiem i jest przyjazna dla ciała kobiety ciężarnej. Nasze produkty cechuje jakość wykonania, najnowsze kroje obowiązujące w modzie oraz wspaniałe wykończenie. Każda kobieta w ciąży zasługuje na najlepsze produkty, które będą jej służyć przez długie miesiące. Kobiety ciężarne nie muszą dziś wyglądać niechlujnie i nie modnie. Nasze ubrania sprawią, że będą czuły się wspaniale i cudownie we własnej skórze. Nasz super sklep z odzieżą ciążową spełni twoje oczekiwania i na pewno polecisz nas swoim przyjaciołom.

  Data dodania: 15 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dni płodne »

  Dni płodne to temat przewodni naszego serwisu. Jeśli chcesz świadomie zaplanować swoje macieżyństwo dobrze trafiłąś. Na naszej stronie dowiesz sie jak wyliczyć dni płodne i niepłodne, dowiesz się dokładnie co to takiego. Możesz również skorzystać z kalkulatora dni płodnych i w prosty sposób obliczyć dni płodne.

  Data dodania: 01 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wartościowa szkoła rodzenia Poznań »

  Szkoła rodzenia Poznań pomaga młodym rodzicom i ich niemowlęciom w wielce znaczących stadium życia w trakcie ciąży, w czasie rozwiązania oraz po narodzinach niemowlęcia.Szkoła rodzenia w Poznaniu wzmacnia w tym najważniejszym etapie adaptacyjnym.Dzielimy się z Państwem doświadczeniem i wiedzą naszego zespołu i pracowników.Nasza grupa pomoże innym w przejściu tego przełomowego etapu życia jakim jest pojawienie się pociechy w rodzinie. Zapewniamy młodym rodzicom fachową pomoc, ciepłą atmosferę również poczucie zrozumienia, zaufania oraz, a także wsparcia.

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady dla przyszłych mam »

  Strona o ciąży. Umieszczone tu wiadomości opisują takie rzeczy jak kalkulator ciąży a także jej widoczne skutki. Portal jest prowadzony przez doświadczoną ekipę pracowników, co zapewnia świetną wartość wszystkich tematów, jakie są tu poruszane. Znajdziesz tu mnóstwo ciekawych wiadomości, w tym te tyczące się takich domen jak pierwszy trymestr ciąży. Dodatkowo portal gwarantuje też swoją dużą funkcjonalność.

  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zapłodnienie in vitro »

  Portal poświęcony tematyce, która szczególnie w Polcsce wzbudza sporo kontrowersji. Zapłodnienie in vitro staje się niejednokrotnie jedynym ratunkiem dla par spragnionych potomstwa, którym natura uniemożliwia poczęcie dziecka w naturalny sposób. Sztuczne zapłodnienie in vitro stosowane jest coraz częściej na całym świecie. Dowiedz się na czym polega ta metoda.

  Data dodania: 03 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie niepłodności »

  Klinika Leczenia Niepłodności Angelius Provita to wyspecjalizowana placówka w diagnostyce i leczeniu niepłodności. W Klinice Leczenia Niepłodności zajmujemy się leczeniem niepłodności żeńskiej, męskiej oraz partnerskiej. Przeprowadzamy wszystkie dostępne oraz najnowsze techniki diagnostyki i leczenia niepłodności. W ofercie Kliniki Leczenia Niepłodności znajdziesz m.in. monitorowanie owulacji, stymulacje hormonalną oraz inseminację nasieniem partnera lub z banku nasienia. Ponadto oferujemy zapłodnienie pozaustrojowe in vitro IVF, in vitro IMSI, ICSI. W naszej klinice leczenia niepłodności do zapłodnienia pozaustrojowego in vitro PESE/TESE czyli pobraniem plemników z jądra i najądrza. W ramach umowy podpisanej z Narodowym Funduszem Zdrowia wykonujemy również histeroskopie operacyjną oraz laparoskopię, które są ważnym elementem diagnostycznym w procesie leczenia niepłodności. Klinika Leczenia Niepłodności Angelius Provita również szczególną troską obejmuje kobiety ciężarne.

  Data dodania: 24 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Badania prenatalne | Badania w ciąży | Angelius | Katowice »

  Angelius Szpital Provita w Katowicach szczególna troską otaczamy kobiety ciężarne zapewniając komplet badań niezbędnych badań, które należy wykonać w ciąży. Jednym z tych badań są badania prenatalne. Badania prenatalne w naszym szpitalu są prowadzone w ramach bezpłatnego programu refundowanego przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Program ten obejmuje badania prenatalne w I i II trymestrze ciąży. Celem programu jest umożliwienie wczesnej identyfikacji ryzyka wad (testy biochemiczne) i wczesnego rozpoznania wad płodu (ultrasonografia) jak również zwiększenie dostępności badania prenatalnego. Badania prenatalne już w wczesnej ciąży dają możliwość wskazania prawidłowego rozwoju ciąży wewnątrzmacicznej,określenia dokładnego wieku ciążowego, ale przede wszystkim rozpoznania embrionalnych zaburzeń. Badania prenatalne w Angelius Szpital Provita wykonujemy na aparatach umożliwiających rejestracje obrazu 3 D oraz 4 D oznacza to że podczas badania masz możliwość zobaczenia twarzy dziecka i ciała.

  Data dodania: 24 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Portal Bettermum »

  Aplikacja Better Mum posiada wiele funkcjonalności, które przydatne będą dla kobiet w ciąży oraz matek. Naszymi dużymi zaletami są duża liczba opcji użytkowych oraz możliwość stosowania na większości sprzętów mobilnych. Udostępniona przez nas aplikacja jest całkowicie darmowa w użytkowaniu. Proponujemy opcję wertowania charakterystyki problemów zdrowotnych, analizę etapów rozwoju podopiecznego a takżę inne interesujące wiadomości. Przekazana na naszej stronie kompetentna informacja sprawi, że potomek będzie miało doskonała opiekę.

  Data dodania: 02 12 2014 · szczegóły wpisu »