Chirurgia fantomowa Kraków Danuta Długosz

Chirurgia fantomowa Kraków Danuta Długosz

Gabinet terapeutyczny Danuty Długosz proponuje szereg usług, mających na celu poprawę życiowej motywacji i rozwoju. Pomagamy z wykorzystaniem metody Gestalt, polegającej na analizie konkretnych problemów, ingerencji w naturalne pole człowieka a także poprzez techniki relaksacyjne i wizualizacyjne. Głównym celem naszej pracy jest znalezienie genezy problemów lub samopoczucia klienta. doradzamy w poznaniu odpowiednich działań, które wyeliminują przeszkadzające dolegliwości. Wiele lat szkoleń i nauki pozwoliło nam na zdobycie gruntownego wykształcenia, które poparte jest długoletnią praktyką zawodową.

Szczegóły strony www.danutadlugosz.pl:

Podlinkuj stronę www.danutadlugosz.pl:

Chirurgia fantomowa Kraków Danuta Długosz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Spa »

  Internetowy serwis o SPA. Znajdziecie w nim wszystkie informacje dotyczące spa, wellness i odnowy biologicznej. Nazwa SPA wywodzi się z języka łacińskiego i oznacza Sanus Per Aquam, czyli Zdrowie przez Wodę. Filozofia SPA opiera się na założeniu, że woda jest tym dla ciała, czym marzenia dla duszy - może ukoić lub pobudzić do aktywności, może relaksować lub stymulować do działania. SPA to spokój ciała i ducha - odpowiednie zabiegi pomagają zrelaksować zarówno zmęczone ciało, jak i ukoić zmysły. Idea SPA łączy rozmaite sposoby pielęgnacji poprzez odpowiednio dobrane zabiegi, najczęściej oparte na terapiach wodnych i masażach.

  Data dodania: 07 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zioła »

  Tworzony przez nas serwis internetowy zawiera wiele ciekawych i pomocnych artykułów w temacie ziół. Przeczytasz tu mniej więcej kilkaset wiadomości na temat ziół leczniczych. Zioła to niezwykle obszerny i pasjonujący temat. Witryna dzieli się na tagi i kategorie, które sprawiają, że nawigacja po serwisie jest bezproblemowa i intuicyjna. Zapraszamy do zapoznania się z zasobami witryny, gdzie z pewnością znajdą Państwo informacje, których poszukują.

  Data dodania: 05 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia dziecięca w Polsce »

  Serwis 'Stomatologia dziecięca' prezentuje stale powiększający się zbiór artykułów i poradników związanych ze zdrowiem zębów u dzieci. Porady przygotowane przez dentystę dziecięcego, wyniki badań, rozwiązania stosowane przez stomatologię dziecięcą w Polsce? To wsystko znajdziesz u nas. Zapraszamy do lektury, jak też do łatwej i wygodnej publikacji własnych wpisów.

  Data dodania: 01 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • MEDAR Optyk »

  W salony Medar posiadaja gabinety okulistyczne w których wykonywane są wstępne badania wzroku potrzebne do ustalenia mocy optycznej. Na podstawie tych wyników dobierane są okulary. Posiadamy oprawki renomowanych firm, nasze soczewki są doskonale dopasowywane do Państwa potrzeb. W naszej ofercie znajdą Państwo preparaty do pielęgnacji soczewek oraz oprawek okularowych.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • PodoGabinet | medycyna dla stóp | Podolog Warszawa »

  Specjalistyczny gabinet podologiczny pielegnacji i wspomagania leczenia stóp. Pomagamy pozbyć się problemów takich jak wrastające paznokcie, odciski, modzele, brodawki wirusowe - kurzajki, a także odbudowujemy paznokcie zdeformowane, po urazach, prowadzimy terapie przeciwgrzybicze, pielęgnujemy stopę cukrzycową oraz pęknięcia i rozpadliny skóry. Naszymi pacjentami są osoby z różnych grup wiekowych: niemowleta, dzieci, osoby dorosłe, a także dojrzałe. W naszej przychodni medycznej mamy w pełni przystosowany gabinet, certyfikowany sprzęt, a specjaliści podolodzy z bogatym doświadczeniem i poprzez ciągłą edukację z powodzeniem pomagają pacjentom. Jestesmy prekursorami podologii w Poslce, a swoimi osiągnięciami dzielimy się z innymi podczas wielu konferencji medycznych i kosmetologicznych, gdzie występujęmy także w roli prelegentów.
  Dbamy o bezpieczeństwo naszych pacjentów, a panująca atmosfera pełna zaufania pozwala na owocną pracę w zakresie dbania o stopy.

  Data dodania: 06 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przyczyny-objawy-leczenie.pl - leczenie »

  Osoby interesujące się drobiazgowymi wiadomościami dotyczącymi ludzkich przypadłości zdrowotnych, powinny zapoznać się z treściami publikowanymi na witrynie internetowej przyczyny-objawy-leczenie.pl. Prezentujemy wiele interesujących artykułów, które zostały opracowane przez specjalistów. Oferujemy możliwość poznania przyczyn powstawania, objawów oraz sposobów leczenia. Podzieliliśmy wszystkie choroby ze względu na część organizmu, której dana przypadłość dotyczy. Przygotowaliśmy także wygodną wyszukiwarkę.

  Data dodania: 05 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Lezczenie zaćmy - Klinika.Dabrowka.net »

  Klinika Dąbrówka to kompetentne i kompleksowe centrum medyczne, gdzie każdy pacjent jest otoczony troskliwą opieką. Wieloletnie doświadczenie lekarzy profesjonalistów przekłada się na wielką jakość realizowanych zabiegów. W klinice znajdują się poradnie ogólne, dziecięce i specjalistyczne z zakresu onkologii, chirurgii ogólnej, ginekologii, okulistyki, laryngologii, kardiologii i wiele innych. Klinika zarządza najnowszym sprzętem oraz nowoczesnym blokiem operacyjnym. Sale szpitalne zostały zaopatrzone w komfortowe łóżka, prywatne łazienki oraz sprzęt TV, dzięki czemu wszyscy pacjenci mogą czuć się swobodnie i komfortowo.

  Data dodania: 06 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Implanty zębów »

  Uzupełnienia protetyczne wsparte na implantach są najlepszą metodą leczenia całkowitego braku uzę­bienia. Pra­widłowo założone implanty przez dentystę implan­tologa rzeczywiście zastępują zęby w naturalny fizjologiczny sposób bez narażania zębów sąsiednich na szlifowanie i mogą służyć nam przez całe życie. Zadbaj więc o to, żeby implanty zębów zakładać w profesjonalnym gabi­necie stomatologicznym. Nie wiesz, jak znaleźć dobrego i godnego polecenia specjalistę? Skontaktuj się nami - pomożemy Ci wybrać fachowca, który sprosta Twoim oczekiwaniom.

  Data dodania: 12 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Bmi »

  Jeśli poszukujesz sprawdzonych rozwiązań na temat obliczania BMI dzieci, to zapraszamy Cię na naszą stronę. Trafisz tam na kilka wskazówek, dowiesz się w jaki sposób interpretować wyniki i będziesz mógł skorzystać z kalkulatora BMI. Wystarczy, że podasz płeć, wiek i masę ciała. System sam obliczy wynik.

  Data dodania: 02 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Dolnośląskie centrum medyczne Wrocław - Medicus »

  Zapraszamy do centrum medycznego we Wrocławiu, gdzie można zakupić sprzęt medyczny oraz uzyskać kompleksowe leczenie chorób laryngologicznych. W centrum medycznym rozwiązujemy problemy związane z uszami czy też problemami ze słuchem. Korzystamy z sprzętu najnowszej generacji, aby uzyskać jak najlepsze efekty.

  Data dodania: 30 04 2019 · szczegóły wpisu »