Bezsenność

Bezsenność

Pokonajbezsennosc.pl to witryna, będąca znakomitym kompendium wiedzy o bezsenności. Tylko u nas dowiesz się na czym polega bezsenność chroniczna, bezsenność epizodyczna oraz bezsenność przerywana. Na naszej stronie poznasz także najczęstsze objawy i przyczyny bezsenności, jak również metody leczenia zaburzeń ze snem, na przykład stosowanie ziół, zażywanie leków czy też terapia poznawczo – behawioralna bezsenności. Tak rzetelnych i szczegółowych informacji o bezsenności nie znajdziesz nigdzie indziej.

Szczegóły strony www.pokonajbezsennosc.pl:

Podlinkuj stronę www.pokonajbezsennosc.pl:

Bezsenność

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Korekcja wad wzroku »

  Cieszące się od lat zaufaniem pomorskich pacjentów centrum medyczne „KARDIOTEL” zaprasza do swojego ośrodka okulistycznego – „Blikpol” Sopot. Przeprowadzane są tutaj takie zabiegi jak usuwanie zaćmy oraz laserowa korekcja wad wzroku. „Blikpolem” kieruje Prof. dr hab. nauk medycznych - Pani Barbara Iwaszkiewicz - Bilikiewicz, oddział zatrudnia licznych lekarzy i doktorów nauk medycznych – specjalistów w swoich dziedzinach – oraz własnego anestezjologa. Korekcja wad wzroku oraz inne zabiegi odbywają się tutaj przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii, m.in. lasera VISX Star S4 IR.

  Data dodania: 10 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • 1 dzień 1 produkt 1dent. promocje stomatologia i protetyka. »

  Dowiedz się! Jak szybko i wygodnie wyposażyć gabinet i zaoszczędzić pieniądze. 1Dent - codziennie jeden produkt w najniższej cenie w tym miejscu pojawiają się najlepsze oferty dla stomatologów, super promocje materiałów stomatologicznych oraz protetycznych. Jeżeli jesteś dentystą, protetykiem lub technikiem dentystycznym ta strona jest właśnie dla Ciebie. Złapiesz niepowtarzalne okazje na zakup sprzętu renomowanych firm: dentsply Maillefer, Heraeus, Kerr, Omnident, Ultradent. Pamiętaj okazje nie będą czekać.

  Data dodania: 23 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Opieka medyczna dla firm »

  Jesteś przedsiębiorcą? Planujesz wykupienie pakietów kompleksowej opieki medycznej dla firmy? Wybierz naszą przychodnię! W ramach naszych usług proponujemy atrakcyjne pakiety dla pracowników, których zakres oraz cenę ustalamy indywidualnie z każdym zakładem pracy. Dodatkowo oferujemy również dwa warianty płatności: „ryczałtowy” oraz „za usługę”. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego, w trakcie którego przybliżymy Państwu naszą ofertę oraz ustalimy termin spotkania.

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Protetyka Warszawa »

  Nasza przychodnia stomatologiczna zapewnia rzetelne i sprawdzone usługi m.i.n. ortodoncja, protetyka, chirurgia oraz wybielanie zębów. Dentysta Warszawa to skuteczny i doświadczony stomatolog.|Pora żeby przekonać się o stanie uzębienia naszej jamy ustnej. Dentysta Warszawa świadczy kompleksowe usługi dentystyczne w najniższych cenach.Dentysta nie powinien zawsze kojarzyć się z czymś strasznym. Ogromne doświadczenie, wysoka jakość usług i narzędzi stomatologicznych sprawia, iż dentysta Warszawa to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

  Data dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Endometrioza »

  Kobiety coraz wnikliwiej analizują sygnały, które wysyłają im ich własne organizmu, często okazuje się przy tym, że przyczyną ich niepokoju jest endometrioza. Ta coraz częściej spotykana choroba znana jest między innymi z tego, że potrafi być bardzo niebezpieczna, a choć rzadko kończy się śmiercią pacjentki, skutecznie jest w stanie zmienić jej życie w koszmar. Problemem kobiet zmagających się z endometriozą jest to, że choroba nie ma zazwyczaj widocznych objawów, niekiedy okazuje się więc, że w trakcie leczenia nie otrzymuje się takiego wsparcia od rodziny i przyjaciół, jakiego się oczekuje. Warto jednak wiedzieć, że walka z endometriozą jest możliwa.

  Data dodania: 24 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Procedury rejestracji leków »

  Rejestracja leków (produktów leczniczych) podlega ścisłym regulacjom prawnym zarówno w Polsce, jak i w Unii Europejskiej. Procedury dopuszczenia do obrotu reguluje zarówno prawodawstwo wspólnotowe, jak i prawodawstwo na poziomie krajowym poszczególnych krajów EU.
  Strona przedstawia sktótowe podsumowanie najważniejszych zasad rejestracji leków, dokumentacji wymaganej w procesie dopuszczenia do obrotu (zharmonizawowany układ dokumentacji CTD - Common Technical Document), kategorii wniosków wniosków o dopuszczenie do obrotu i związanych z tym wymagań dla przeprowadzanych badań, jak również zestawienie zasad podstawowych procedur rejestracji stosowanych w Polsce i w Unii Europejskiej: procedury narodowej oraz procedury wzajemnego uznania MRP i procedury zdecentralizowanej DCP.

  Data dodania: 29 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zespół Aspergera - Kompendium wiedzy »

  Jeżeli Ty lub ktoś z Twoich bliskich cierpicie na zespół Aspergera to naprawdę warto dowiedzieć się więcej o tym schorzeniu. Strona internetowa zespolaspergera.com to znakomite vademecum wiedzy o chorobie, która dotyka w głównej mierze tylko mężczyzn. Wyjaśniamy jakie są przyczyny zespołu Aspergera, jakie objawy wskazują na to schorzenie, a także co wyróżnia osoby, u których wystąpił zespół Aspergera.

  Data dodania: 04 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stwardnienie rozsiane : objawy, leczenie... »

  Stwardnienierozsiane.com to strona internetowa, na które dowiesz się wszystkiego co musisz wiedzieć o stwardnieniu rozsianym. Tutaj przeczytasz na czym polega ta choroba, jakie są jej przyczyny, jakie czynniki zwiększają ryzyko zachorowalności, kogo najczęściej dotyka to schorzenie, a także jakie są postaci stwardnienia rozsianego. Poznasz też najczęstsze objawy stwardnienia rozsianego ze strony układu nerwowego, mięśniowego, pokarmowego, moczowo-płciowego, a także ze strony psychiki. Zapraszamy.

  Data dodania: 11 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • DR N. MED. ALEKSANDRA HERCKA-MULAS »

  Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej Hercka Dent z Gliwic oferuje pomoc w zakresie stomatologii estetycznej, a także chirurgii stomatologicznej i implantologii. Poszerzona jest nasza oferta zabiegów, których celem jest poprawa estetyki uzębienia, natomiast obejmuje ona usługi w zakresie stomatologii zachowawczej, profilaktyki chorób przyzębia, protetyki i wybielania. Podejmujemy się też leczenia zębów przy wykorzystaniu endodoncji mikroskopowej, której celem jest leczenie kanałowe korzeni zębów podczas jednej wizyty. W swojej pracy wykorzystujemy komputerowe znieczulenie The Wand. Kompletna oferta naszych gabinetów dostępna jest na stronie internetowej.

  Data dodania: 17 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Na alergię bez recepty - alergia-allegra.pl »

  Najlepszy lek na alergię w Polsce to Allegra. Jest to lek przeciwhistaminowy, który działa już po 30 minutach. Stosowany w leczeniu objawów sezonowego alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa, a także towarzyszącymi mu zaczerwieniem oczu i łzawieniem. Są to łatwe w użyciu i połykaniu tabletki powlekane które zawierają 120 mg substancji czynnej. Wyróżnia je szybkość działania, oraz długotrwałe działanie nawet do 24 godzin. Od dziś możesz spokojnie korzystać z życia i nie martwić się alergią sezonową.

  Data dodania: 23 11 2015 · szczegóły wpisu »