Agencje modelek Podkategoria: Agencje modelek

  • Castingi »

    Castingi „New Face” organizowane przez warszawską agencję modelek Mango Models skierowane są do osób, które wcześniej nie miały do czynienia z profesjonalnym modelingiem. Zgłosić się, za pośrednictwem strony internetowej agencji, mogą dziewczęta w wieku 14 – 20 lat oraz mężczyźni w wieku 18 – 30 lat, z całej Polski. Z osobami, które zdaniem odpowiedzialnych za castingi specjalistów od mody współpracujących z Mango Models będą miały warunki (wygląd, charakter) do podjęcia pracy modela lub modelki, agencja podpisze regularne, profesjonalne kontrakty.

    Data dodania: 13 11 2009 · szczegóły wpisu »
  • Bank twarzy MKU »

    MKU Agencja Modelek i Modeli to modelki i modele wybiegowi, duża ilość ciekawych twarzy do reklam prasowych i telewizyjnych oraz artyści: aktorzy, tancerze, wokaliści i projektanci. Naszą główną domeną działania są twarze reklamowe, które mogą Państwo odnaleźć na wielu billboardach, opakowaniach, okładkach magazynów oraz reklamach telewizyjnych. Naszą domeną są działania fachowe i efektywne gwarantujące sukces marketingowy oraz wizerunkowy każdej firmie, z którą podejmujemy współpracę. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

    Data dodania: 03 02 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Agencje modelek

agencja modelek (1), fotomodelki (3), studio (5), modelki (4), agencja (19), zdjęcia (4), agencje (3), warszawa (6), casting (2), agencja modeli (1), sesja (1), agencja fotomodelek (1), hostessa (2), foto (8), fotomodeling (2), bank twarzy (1), Kraków (1), mku (1), Poznań (10), modelek (3), fotomodelek (1), modelka (2), castingi (1)