Ada Przychodnia Weterynaryjna

Ada Przychodnia Weterynaryjna

Przeprowadzamy zabiegi chirurgiczne z wykorzystaniem noża elektrycznego oraz bezdotykowej koagulacji tkanek. Przeprowadzamy zabiegi laseroterapii oraz ultradźwiekowego zdejmowania kamienia nazębnego. Prowadzimy sprzedaż diet weterynaryjnych firmy Hills.

Szczegóły strony weterynarze.pila.pl:

Podlinkuj stronę weterynarze.pila.pl:

Ada Przychodnia Weterynaryjna

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Stomatologia Ursynów »

  Strona internetowa centrum stomatologicznego Uśmiechnij Się. Centrum znajduje się w Warszawie na Ursynowie. Wykonywane są tu wszelkiego rodzaju usługi stomatologiczne takie jak wybielanie zębów, ortodoncja, protetyka, licówki oraz implanty.
  W naszym centrum przekonasz się czym jest stomatologia estetyczna Warszawa, co wchodzi w jej skład i jak się wykonuje poszczególne jej etapy. Na stronie www znajdziesz wizualizację centrum i poszczególnych gabinetów w 3D. Serdecznie zapraszamy na bezpłatne przeglądy jamy ustnej!

  Data dodania: 28 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa, psychoterapia Warszawa »

  Gabinet psychologiczny Warszawa, Mokotów. Naszą ofertę pomocy psychologicznej kierujemy do osób przeżywających trudności w obszarach: zaburzenia nastroju i depresja (poczucie osamotnienia, smutku, przygnębienia, poczucie utraty sensu życia, brak motywacji do działania itp.), zaburzenia lękowe, nerwice, niska samoocena, problemy emocjonalne i decyzyjne (stres życia codziennego, kryzysy emocjonalne i zawodowe), Dorosłe Dzieci Alkoholików (DDA), partnerzy przeżywający trudności w związku, sytuacje kryzysu (rozpad związku, smutek i żałoba po stracie, ciężka choroba własna lub kogoś bliskiego).Oferujemy poradę i pomoc psychologiczną. Zapraszamy na terapię indywidualną,grupową oraz mediacje rodzinne. Doświadczeni psycholodzy proponują profesjonalna pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną.

  Data dodania: 02 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dermatologia estetyczna Poznań »

  Ciepło zapraszamy do odwiedzenia strony gabinety-specjalistyczne.pl - Mezoterapia Poznań. W opisywanych gabinetach pracują specjaliści z obszarów medycyny jak optometria i okulistyka. W naszej ofercie znajdują się także zabiegi dermatologii i medycyny estetycznej jak i mezoterapię. W przedstawianych gabinetach przyjmują również specjaliści takich dziedzin sztuki lekarskiej jak diagnostyka biologiczna i chirurgia. Odwiedź naszą stronę i zaczerpnij informacji o leczeniu, które jesteśmy w stanie zaoferować jak i profesjonalnej załodze. Przedstawione gabinety znajdują się w Poznaniu na Winogradach.

  Data dodania: 01 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Urolog »

  NZOZ Centrum Medyczne Sante w Sosnowcu (Śląsk). Przychodnia oferuje - opieka zdrowotna (lekarz rodzinny), medycyna podróży, szczepienia, medycyna pracy, badania prenatalne i badania kierowców. Poradnia specjalistyczna Sosnowiec - urolog, laryngolog, proktolog, ginekolog, reumatolog, neurolog, dermatolog, diabetolog, rndokrynolog, okulista, kardiolog, usg, chirurg, pediatra w Sosnowcu. Także badania Laboratoryjne - Sosnowiec, Katowice, Śląsk.

  Data dodania: 26 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klinika Chirurgii Mazan »

  Ośrodek, gdzie zabiegi wykonywane są w oparciu o zasady przyjęte w najbardziej renomowanych klinikach chirurgicznych na świecie. Przejrzysty proces kwalifikacji pacjentów oraz nowoczesne sale operacyjne to największe atuty wskazanej kliniki. Ma ona na swoim koncie międzynarodowe nagrody, które potwierdzają jej profesjonalny charakter oraz wyśrubowane normy. Kadra szpitala koncentruje się przede wszystkim na operacjach plastycznych. Oprócz zabiegów chirurgicznych oferuje również szereg łagodnych procedur nieinwazyjnych. Klientki lubią wykonywać tego typu zabiegi regularnie, gdyż nie niosą one ze sobą absolutnie żadnego ryzyka. Klinika inspiruje się przede wszystkim prywatnymi ośrodkami z USA. Oferują one najnowsze technologie i procedury, co również udaje się Klinice Mazan.

  Data dodania: 10 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • OLEK-HRAB K., DR NAUK MED dermatolog poznań »

  Specjalistyczny gabinet dermatologiczny dr nauk med. Karoliny Olek-Hrab w Poznaniu to miejsce, w którym każdy pacjent spotka się z profesjonalnym i odpowiedzialnym podejściem. Zajmujemy się chorobami z zakresu dermatologii i wenerologii, zaś w dodatku wykonujemy zabiegi medycyny estetycznej. Możemy się poszczycić dużą skutecznością leczenia dzięki naszemu zaangażowaniu w oferowanie usług wyłącznie najwyższej jakości. Dzięki doświadczeniu, które pozyskiwaliśmy przez lata, doskonale rozumiemy potrzeby i oczekiwania naszych pacjentów. Dbamy o Państwa komfort, dlatego pracujemy w ciepłej, życzliwej atmosferze. Zapraszamy na stronę internetową gabinetu po szczegóły oferty:

  Data dodania: 21 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • DR N. MED. ANNA BARBARA KLUZ-KOWAL »

  Ginekolog-położnik Anna Kluz-Kowal przewodzi gabinetem w Białymstoku, otwartym w godzinach 15:30 - 17:30 w poniedziałki, środy, czwartki również soboty. Doktor Anna Kluz-Kowal jest również pracownikiem Kliniki Ginekologii i Onkologii Ginekologicznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego i Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego. Realizuje konsultacje również diagnozuje schorzenia ginekologiczne. Kieruje pacjentki na badania, takie jak USG ciąży oraz USG piersi, cytologia, HT, mammografia, posiewy. Leczy zaburzenia miesiączkowania także zaburzenia hormonalne. Prowadzi ciążę dodatkowo prowadzi operacje chirurgiczne. Dane na stronie internetowej.

  Data dodania: 01 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ginekolog położnik Cezary Wołyński Warszawa »

  Kalposkopia jest badaniem polegającym na oglądaniu szyjki macicy jak i dolnej części kanału jak i pochwy czy sromu z pomocą urządzenia optycznego jakim jest kalposkop, czyli mikroskop, który pozwala uzyskać trójwymiarowy obraz w powiększeniu od czterech nawet do pięćdziesięciu razy. Badanie to pozwala na ocenę struktury nabłonka jak i na rozpoznanie infekcji HPV oraz innych pozostałych zmian. Dany układ optyczny pozwala na obserwację zmian wyniosłych jak i płaskich. Wszystko to jest możliwe również do obserwowania przez pacjentkę. Dzięki naszej elektronice obrazy archiwizowane są w pamięci komputera, po czym drukowane na kolorowym papierze załączając wynik do badania. W naszej klinice ginekolog – położnik Cezary Wołyński oferuje również leczenie chorób kobiecych jak i prowadzenie ciąży.

  Data dodania: 14 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Laryngologii Mille Medica »

  Warszawska klinika Mille Medica swoją działalność rozpoczęła w 2006 roku. W całym czasie swojego działania zdobyła zaufanie setek pacjentów, którzy korzystali z usług tej warszawskiej poradni laryngologicznej. Milla Medica zlokalizowana jest na warszawskim Ursynowie. Pełna oferta znajduję się na stronie warszawskiej kliniki laryngologicznej.

  Data dodania: 16 10 2019 · szczegóły wpisu »