Zdrowie i uroda Kategoria: Zdrowie i uroda

Część poświęcona witrynom traktującym o zdrowiu i urodzie. Opisy planów żywieniowych, artykuły pomocne w odchudzaniu czy oferty gabinetów lekarskich.

Zdrowie i uroda - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Przychodnia Wrocław »

  Fortmedica to medyczne centrum rodzinne we Wrocławiu. W przychodni rodzinnej skorzystasz z porad lekarza rodzinnego we Wrocławiu. Przychodnia rodzinna, Wrocław, to gabinet pielęgniarek i położnych oraz punkt pobrań laboratoryjnych. W przychodni we Wrocławiu działa także szkoła rodzenia i poradnia laktacyjna.

  Data dodania: 23 05 2020 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet stomatologiczny Legnica »

  Każdego roku liczba zadowolonych pacjentów w naszym gabinecie stomatologicznym rośnie, dlatego osiągamy gwarantowane wyniki w leczeniu. Nieustannie pracujemy nad poprawą wyników i wprowadzaniem nowych technologii do pracy. Stomatolog Legnica oferuje pełen zakres usług. Nie musisz iść do innych dentystów w celu uzyskania dodatkowego wsparcia.

  Data dodania: 23 05 2020 · szczegóły wpisu »
 • Witadent.pl »

  Gabinet stomatologiczny Witadent Bielany Wrocławskie oferuje leczenie zębów przy użyciu najnowocześniejszych bezbolesnych technologii. W ofercie gabinetu Witadent jest leczenie bezstrzykawkowym urządzeniem The Wand, nowatorskim, bezinwazyjnym urządzeniem periodontologicznym Vector oraz wszechstronnym laserem Smart. Personel Witadent dba o zapewnienie dzieciom komfortu i przyjaznej atmosfery podczas zabiegów stomatologicznych.

  Data dodania: 23 05 2020 · szczegóły wpisu »
 • Laserowe rozbijanie kamieni nerkowych »

  BPH, czyli łagodny rozrost prostaty, to powszechna męska dolegliwość. Metody jej leczenia muszą być szybkie i bezpieczne. Najlepsze rozwiązanie to operacja laserowa, przeprowadzana w szpitalu Specjalista. Tego typu zabieg jest polecany z trzech ważnych powodów. Otóż leczenie prostaty laserem jest skuteczne a przy tym precyzyjne i mało inwazyjne. Wiąże się też z krótkim pobytem w szpitalu. Warto, więc skorzystać z tej formy terapii. Równie skuteczne jest laserowe rozbijanie kamieni nerkowych. Kamienica to uciążliwe i niebezpieczne schorzenie. W związku z tym w szpitalu Specjalista przeprowadza się bezinwazyjne, laserowe usuwanie kamieni. Nie czekaj na najgorsze objawy wymienionych chorób.Już dziś zajrzyj na stronę www.szpitalspecjalista.pl.

  Data dodania: 22 05 2020 · szczegóły wpisu »
 • OTCO CLINIC Klinika Medycyny Estetycznej »

  Klinika Medycyny Estetycznej jest miejscem, do którego możesz udać się po poradę i pomoc medyczną w przypadku, gdy Twoje ciało nie jest doskonałe i chcesz coś zmienić. To miejsce, gdzie otrzymasz wsparcie dermatologiczne i wenerologiczne, ale również ginekologiczne i wielu innych specjalizacji. Postaw na zawodowców.

  Data dodania: 21 05 2020 · szczegóły wpisu »
 • Kobieceserca.pl - toksyczne związki »

  Wiele par wchodzi w toksyczne związki. Patologiczne relacje mogą powstawać z kilku powodów. Takich jak kłamstwa, zdrady, manipulacje. Czasem problemem staje się uzależnienie od miłości. Należy do uzależnień tak samo silnych jak alkoholizm. Niestety bywa niezauważony przez terapeutów i same kobiety które kochają za bardzo. Na szczęście pomoc niesie, działająca od 2007 roku, „Fundacja Kobiece Serca”. Oferuje miedzy innymi psychoterapię indywidualną. Prowadzi też zapisy do grup terapeutycznych. Dużą rolę w działalności fundacji odgrywają warsztaty dla kobiet. Poruszane są na nich kwestie toksycznego wstydu, miłości i emocji. Pozwól sobie pomóc w walce z uzależnieniem, wejdź na stronę www.kobieceserca.pl.

  Data dodania: 16 04 2020 · szczegóły wpisu »
 • Dermatolog Mszana Dolna »

  Ogromna wiedza i bogata oferta to podstawowe przejawy profesjonalizmu. Takimi cechami odznacza się Adriana Łukasik, lekarz medycyny promująca się frazą dermatolog Mszana Dolna. Może poszczycić się znakomitym wykształceniem i dużym doświadczeniem w dziedzinie medycyny estetycznej. To dzięki temu może oferować takie usługi jak zabiegi laserowe Mszana Dolna. Konsultacje dermatologiczne poprzedzają dostępne również zamykanie naczynek Mszana Dolna oraz mezoterapia igłowa głęboka. Niezwykle istotną część oferty stanowi usuwanie cellulitu, rozstępów oraz botoks Mszana Dolna. To oczywiście nie wszystko, na co można liczyć. Zakres usług jest znacznie większy. Warto więc dowiedzieć się więcej. By to zrobić wystarczy wejść na stronę adrianalukasik.pl.

  Data dodania: 16 04 2020 · szczegóły wpisu »
 • Melanotan »

  Doskonałym rozwiązaniem na szybką opaleniznę jest zastosowanie nowoczesnego rozwiązania, jakim jest melanotan. Melanotan jest to preparat w formie płynnej, który należy aplikować by mieć piękną i opaloną skórę. To doskonały zamiennik dla tradycyjnych metod opalania dający znakomite efekty przez cały rok.

  Data dodania: 08 04 2020 · szczegóły wpisu »
 • Troskliwirodzice.com - Położna po porodzie »

  Oferująca swoją pomoc każdej kobiecie po porodzie położna Pani Natalia prowadzi swoją działalność w Poznaniu. Od samego początku dba o to, aby każda kobieta, która zdecydowała się skorzystać z jej usług czuła się naprawdę komfortowo. Posiada bogate doświadczenie i szeroką wiedzę. Jednocześnie jest empatyczna i doskonale rozumie problemy kobiet, z którymi się styka. Pani Natalia jest doradcą laktacyjnym. W jej ofercie znajdują się w związku z tym również porady laktacyjne, które przydadzą się każdej świeżo upieczonej mamie. Do tego dochodzą atrakcyjne ceny, które sprawiają, że oferta położnej znajduje się w zasięgu możliwości finansowych każdej kobiety.

  Data dodania: 26 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • Neuropsycholog wizyty domowe »

  Dlaczego warto spotkać się z neuropsychologiem właśnie u nas? Ponieważ jesteśmy doskonale wykwalifikowani. Posiadamy specjalistyczną wiedzę z zakresu neuropsychologii, wykorzystujemy nowoczesne odkrycia badań związanych z neuroplastycznością, dlatego możemy zaoferować pacjentom diagnostykę i terapię na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 20 03 2020 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Zdrowie i uroda