Zdrowie i uroda Kategoria: Zdrowie i uroda

Część poświęcona witrynom traktującym o zdrowiu i urodzie. Opisy planów żywieniowych, artykuły pomocne w odchudzaniu czy oferty gabinetów lekarskich.

Zdrowie i uroda - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • CardioTeam Sp. z o.o. »

  Przychodnia Cardio Team sp. z o.o. powstała w 1938 roku, założona przez pionierów warszawskiej kardiologii. W murach tej przychodni tradycja płynnie łączy się z nowoczesną medycyną. Lekarze pracujący w przychodni to jedni z najwybitniejszych w całej Warszawie. Znajdują się tutaj także specjaliście diabetologii czy chirurgii naczyniowej. Zapraszamy na stronę internetową www.cardioteam.pl - wejdź tu i przeczytaj, jakie zabiegi i badania oferuje przychodnia.

  Data dodania: 15 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie kanałowe warszawa »

  Wybielanie zębów to jeden z powszechnych zabiegów w każdej przechodni stomatologicznej. Prawidłowe i skuteczne wybielenie zębów, może przynieść wiele pozytywnych skutków, jakim jest zdrowy i piękny uśmiech oraz wzmocnienie pewności siebie. Przechodnia stomatologiczna w Warszawie to najlepsze rozwiązanie w przypadku chęci wybielania zębów, bowiem posiadamy najlepszej jakości sprzęt, jakim są odpowiednie lasery, które sprawiają, że wybielanie daje zachwycający rezultat. Najważniejsze dla nas jest osiągnięcie jak najlepszych wyników, dlatego korzystamy tylko i wyłącznie z sprawdzonego sprzętu. Takie wybielanie zębów przynosi efekt na około 2 lata, następnie konieczne jest ponowne powtórzenie zabiegu. Końcowy efekt jest już widoczny natychmiast po zakończeniu wizyty. Z naszymi dentystami z Mokotowa możesz być pewien zadowolenia z swojego uśmiechu.

  Data dodania: 15 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta, Stomatolog - Szczecin Drebotdental »

  Nasi lekarze tacy jak dentysta zawsze zapewnią kompetentną opiekę stomatologiczną w leczeniu, implantacji, protetyce, profilaktyce chorób zębów. Sprzęt do korekcji zgryzu i innowacyjne systemy wybielania zębów są do Twojej dyspozycji. Wiemy, że nawet najbardziej zaawansowany sprzęt i materiały użyte w pracy nie przywrócą zdrowia zębów bez doświadczonego lekarza.

  Data dodania: 14 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Chirplast dr dariusz rychlik »

  Duży brzuch to problem wielu osób. Na to, aby się go pozbyć jest sposób, czyli odsysanie tłuszczu zwane liposukcją. To metoda, w której usuwamy nadmiar tłuszczu poprzez odessanie, dzięki czemu brzuch jest znowu płaski. Wykonywany przez nas zabieg jest skuteczny i bezpieczny. Z naszych usług korzystało wiele zadowolonych pacjentów. Pacjent po operacji otrzymuje specjalne ubranie uciskające oraz należy mu się także specjalistyczny masaż, który wykonuje nasz fizjoterapeuta. Współpraca naszych lekarzy to klucz do sukcesu.

  Data dodania: 13 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta.eu - stomatolog gliwice »

  Jeżeli chcesz leczyć zęby przy pomocy nowoczesnych metod, zapoznaj się z ofertą naszego gabinetu. Pacjentom zapewniamy dostęp do szerokiego zakresu usług i zabiegów. Stomatolog w Gliwicach, do którego na wizytę możesz zapisać się online leczy zęby bezboleśnie, korzystając z nowoczesnej aparatury i wykorzystując innowacyjne znieczulenie prądem. Jeśli szukasz profesjonalnego gabinetu, w którym skorzystasz z leczenia endodontycznego, zachowawczego, implantologicznego lub protetycznego, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 10 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Wilanów »

  Cinis Med jest w pełni profesjonalną przychodnią, która znajduje się w Warszawie Wilanowie. Oferta obejmuje endokrynologię, kardiologię, radiologię, kardiologię dziecięcą oraz stomatologię. Stomatolog wybieli Twoje zęby, zajmie się ich zachowawczym leczeniem, a także udzieli porad implantologicznych i protetycznych.

  Data dodania: 06 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Dolnośląskie centrum medyczne Wrocław - Medicus »

  Zapraszamy do centrum medycznego we Wrocławiu, gdzie można zakupić sprzęt medyczny oraz uzyskać kompleksowe leczenie chorób laryngologicznych. W centrum medycznym rozwiązujemy problemy związane z uszami czy też problemami ze słuchem. Korzystamy z sprzętu najnowszej generacji, aby uzyskać jak najlepsze efekty.

  Data dodania: 30 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Dolnośląskie centrum laryngologi Medicus Care Wrocław »

  Wykonujemy indywidualne aparaty słuchowe wocław, co sprawia, że ​​noszenie aparatu słuchowego jest wyjątkowo wygodne i bezpieczne. W naszym centrum każdy pacjent może być konsultowany przez lekarza jakim jest laryngolog wrocław w profesjonalnie wyposażonym gabinecie. Przeprowadzamy diagnostykę i przeprowadzamy leczenie ambulatoryjne chorób górnych dróg oddechowych, a także wykonujemy protezy słuchu Wrocław oraz implanty słuchowe wrocław.

  Data dodania: 30 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Medicusclinic.pl »

  Wewnętrzny system kontroli jakości zapewnia wysokie bezpieczeństwo naszych pacjentów. Praca lekarzy takich jak, chirurg naczyniowy wrocław,ginekolog wrocław, jak również immunolog wrocław jest stale monitorowana, a nasi pracownicy stale otrzymują informacje zwrotne od pacjentów przez cały okres leczenia.

  Data dodania: 30 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Medicus Expert - dystrybutor marki Cochlear »

  Pełen profesjonalizm oraz dbałość o szczegóły to cechy naszego centrum Medicus Expert, w którym od wielu lat robimy badania kliniczne we Wrocławiu, a także mamy ofertę aparatury medycznej z serwisem sprzętu medycznego. Można u nas znaleźć różnorodny sprzęt, który posłuży zarówno w chirurgii jak i diagnostyce laryngologicznej.

  Data dodania: 27 04 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Zdrowie i uroda