Strony związane z hasłem 'wielcy':

 • Isaac Bashevis Singer »

  Isaac Bashevis Singer jest to amatorsko utworzona strona o życiu i twórczości Isaaca Bashevisa Singera. Na stronie dowiesz się o życiu tego artysty, znajdziesz kalendarium z najważniejszymi datami w jego życiorysie. Tylko tutaj znajduje się opis wszystkich jego opowiadań, spis ich ciągle jest aktualizowany i ciągle dodawane są nowe utwory.
  Dodatkowo na stronie można zapoznać się z cytatami tego autora i pobrać je w formacie PDF. Dodatkowo znajduje się tutaj słownik wyrażeń żydowskich oraz zapoznasz się z cytatami i mądrościami żydowskimi. Jeśli jesteś fanem tego autora dowiesz się gdzie kupić jego książki. Obecnie dodany jest dział „Ulice Singera”, w którym zapoznaję Cię z miejscami opisywanymi przez Singera. Strona jest ciągle aktualizowana i warto tu zajrzeć co jakiś czas.

  Data dodania: 15 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Polacy »

  Znani Polacy to pierwsza strona, na której możesz komentować po prostu wszystkich. Istnieją jednak dwa warunki. Jedną jest to, że osoba musi być znana, a drugim jest to by była Polakiem. Każdy internauta może sam dodawać takie osoby do serwisu lub opiniować te, które zostały już w nim zamieszczone. Można także obserwować rankingi, które są prowadzone na Znani Polacy. Dodając swój komentarz i ocenę możesz wpłynąć na to, kto zajmie pierwsze miejsce w rankingu na najbardziej lubianą lub nielubianą gwiazdę. Osoby znajdujące się w serwisie to nie tylko sami aktorzy, ale również politycy, dziennikarze czy artyści, więc każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

  Data dodania: 19 07 2010 · szczegóły wpisu »