Strony związane z hasłem 'prowadzenie imprezy':

 • Bezkonkurencyjny stand-up warszawa »

  Waldek Nowak to perfekcyjny artysta kabaretowy, świetny konferansjer do wynajęcia oraz zabawny komik do wynajęcia. Prowadzenie imprez ma we krwi. Jego występy kabaretowe powalają, oferuje też kabaret do wynajęcia. Waldek to również prezenter do wynajęcia i artysta estradowy biorący udział w stand-up polska oraz innych występach stand-up comedy.

  Data dodania: 29 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Organizacja imprez »

  Firma Bajkoland.pl to znana, zawodowa i energiczna firma założona w 96' r. W ofercie posiada np: staranne prowadzenie imprezy dla dzieci, różnego rodzaju festyny ale także pikniki firmowe, miejskie i imprezy firmowe. Poza tym, firma Bajkoland.pl proponuje dużą ilość innych atrakcji które zainteresują nie tylko dzieci ale też dorosłych. To szczególnie kule wodne, karuzele i kolejki, euro bungee quady czy dmuchańce. Wszystkie te zabawy wspólnie z pomysłowością firmy, czyni, że organizacja imprez przez Bajkoland zawsze jest na najwyższym poziomie. Całkowita lista usług zamieszczona jest na stronie www firmowej do której mocno zachęcamy. Zapewniamy satysfakcję.

  Data dodania: 14 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zespoły weselne »

  Każdy wie że dobry zespół na wesele to połowa sukcesu, ale to nie wszystko. Zespół weselny Musicband oprócz dobrej muzyki gwarantuje państwu także konferansjerskie prowadzenie imprezy, począwszy od przywitania pary młodej, po zabawy integracyjne w trakcie przyjęcia weselnego, prowadzimy oczepiny oraz podziękowania dla rodziców, dla gości lubiących śpiewać organizujemy konkursy karaoke, na których każdy z gości może spróbować swoich sił wokalnych. Nasza oferta obejmuje także biesiadę przy stołach na której zespół przygrywa gościom z towarzyszeniem żywych instrumentów: saksofon, akordeon i gitara. Wykonujemy utwory w języku włoskim, angielskim, rosyjskim oraz polskim, co daje nam możliwość świadczenia usług na weselach obcojęzycznych lub mieszanych.

  Data dodania: 28 05 2010 · szczegóły wpisu »