Strony związane z hasłem 'projektowanie zieleni':

 • .: Projektowanie wnętrz »

  DIUNA to zespół grafików, architektów i urbanistów, których pasją jest szeroko pojęty design. Zajmujemy się projektowaniem Twojej przestrzeni. Nasza agencja reklamowa tworzy wizerunek firm i buduje silną markę. Dzięki naszym działaniom, Twoja firma stanie się widoczna zarówno w Internecie jak i otaczającej ją przestrzeni – projektujemy strony www oraz tworzymy zapadające w pamięć logotypy czy wizytówki. Jesteśmy pracownią architektoniczną, która zaprojektuje dla Ciebie wnętrze mieszkalne czy biurowe, meble i elementy małej architektury. Projektowanie wnętrz jest naszą pasją. Nasza oferta obejmuje również projektowanie ogrodów Poznań, ich urządzanie oraz inwentaryzację. Naszym celem jest stworzenie przestrzeni, która stanie się Twoim miejscem inspiracji i źródłem radości.

  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie zieleni »

  Ogrody Gordo Studio - Pracownia architektury krajobrazu. Oferujemy kompleksowe usługi ogrodnicze: ogrody, urządzanie ogrodu, zakładanie ogrodów, projektowanie zieleni, zielone ściany, budowanie oczek wodnych, fontann oraz ekobasenów. Nawadnianie ogrodów i nawodnienia trawników. Kompleksowa obsługa inwestycji z dziedziny architektury krajobrazu i zakładania terenów zielonych. Zieleń dla firm oraz instytucji. Zapraszamy na naszą stronę internetową ze fotografiami ogrodów, galerią przykładowych projektów ogrodów oraz filmami o tematyce ogrodniczej.

  Data dodania: 20 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Architekt Rzeszów »

  Arcont Rzeszów to rzetelna pracownia projektowa z ponad 10-letnią tradycją świadcząca usługi w ramach gospodarowania otaczającą nas przestrzenią. Propozycje Arcont można podzielić na dwa zakresy. Pierwszy z nich to architektura. W zakresie tego pakietu usług firmy Arcont znajduje się projektowanie obiektów użyteczności publicznej, administracyjnych, handlowych, oświatowych, sakralnych oraz domów jednorodzinnych i wielorodzinnych. Drugi profil działalności firmy to architektura krajobrazu w zakresie, której znajduje się przede wszystkim projektowanie ogrodów, a więc małej architektury, ogrodzeń, altan, bruków, elementów wodnych.
  W ramach projektowania zieleni publicznej znajduje się planowanie parków, zieleńców, placów zabaw, terenów rekreacyjnych. W zakresie architektury krajobrazu znajdują się również projektowanie zieleni przy firmach, inwentaryzacje dendrologiczne, przygotowanie wniosków o wycinkę drzew, projektowanie konserwatorskie.

  Data dodania: 08 05 2010 · szczegóły wpisu »