Strony związane z hasłem 'prawo jazdy Warszawa':

 • Prawo jazdy na skuter »

  Zapraszamy wszystkich na kursy nauki jazdy w auto szkole JAR w Warszawie. Nasze kursy nauki jazdy można odbyć w kilku systemach, tak by każdy z przyszłych kierowców wybrał najlepiej odpowiadające mu dni i godziny. Dużą frekwencją cieszą się kursy na prawo jazdy w Warszawie w systemie weekendowym oraz wakacyjnym. Dla uczniów liceum i studentów z Warszawy najlepsze są wakacyjne kursy jazdy. Osoby pracujące z reguły wybierają tradycyjne kursy prawa jazdy w godzinach wieczornych czy też weekendowe kursy nauki jazdy.

  Data dodania: 08 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Warszawa - Odlewnicza »

  Prowadzenie kursów nauki jazdy w Warszawie, oraz jazdy doszkalajace Warszawa z dojazdem do klienta, oferuje Szkoła jazdy Q-Mobil. Nasza Szkoła jazdy mieści się w Warszawie w poblirzu metro Politechnika. Przedstawiana przez nas oferta zawiera kursy na prawo jazdy w Warszawie na kat. B prawa jazdy, obejmujące zajęcia teoretyczne, jak i przewidzianą programem odpowiednią ilość zajęć z praktycznej nauki jazdy w asyście profesjonalnego instruktora nauki jazdy. Jeździmy samochodami szkoleniowymi przystosowanymi do prowadzeniu jazd doszkalających i kursów na prawo jazdy, takich samych na jakich prowadzone są egzaminy państwowe na prawo jazdy w warszawskich WORD Radarowa, Odlewnicza, czy WORD Powstańców ŚLąskich. Nauka jazdy Warszawa w naszym OSK, to również jazdy doszkaljaće dla osób posiadających prawo jazdy od dłuższego czasu, jednak mających przerwę w kieruwaniu samochodem.

  Data dodania: 29 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy Warszawa »

  Szkoła Jazdy EXPERT w Warszawie oferuje: kurs prawa jazdy A B, naukę jazdy, jazdy doszkalające. Prowadzimy zajęcia w małych grupach, dzięki czemu każdy słuchacz ma odpowiednią ilość czasu na przyswojenie materiału. Rabaty dla uczniów i studentów oraz zniżki dla osób zapisujących się online. Zapraszamy.

  Data dodania: 04 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Szkolenia Kierowców - Nauka Jazdy w Warszawie - ABC-TRANS - »

  OSK nauka jazdy ABC-Trans oferuje: kursy na prawo jazdy, prawo jazdy Warszawa, kursy weekendowe, przyspieszone, jazdy doszkalające, kursy prawa jazdy.Uczestnicy kursu, umawiają się z instruktorami indywidualnie, w/g życzenia i potrzeb w okolicy Bródna, bądź w okolicy Ośrodka Szkolenia Kierowców. Kurs można zacząć codziennie. Aby zapisać się na kurs prawo jazdy wystarczy, że zadzwonisz do nas i dowiesz się kiedy jest rozpoczęcie kursu lub prześlesz zapytanie ze strony.Dla tych osób które nie mają możliwości w momencie zapisu opłacenia pełnej kwoty za kurs prawo jazdy proponujemy system ratalny: RATY 0%.Osoby które wcześniej chcą zapisać się na kurs prawo jazdy, zapraszamy do siedziby firmy ABC-TRANS która jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 19:00.Więcej szczegółów na naszej stronie www.abc-trans.pl Skontaktuj się z nami gg 13339554 lub tel. 0-502-425-706, 22-811-83-74),•kurs kategorii B 950 zł, •kurs kategorii A 850 zł, •kurs expresowy kategorii A 950 zł.

  Data dodania: 13 02 2011 · szczegóły wpisu »