Strony związane z hasłem 'obrazy olejne':

 • Obrazy olejne »

  Właściwie każdy z nas miał prawdopodobnie okazję widzieć jakieś obrazy. I bardzo atrakcyjne jest to, jaki do nich miał stosunek. Bowiem można prawdopodobnie zaryzykować stwierdzenie, że nie doceniamy sztuki w obecnych czasach. Niemniej jednak są tacy, którzy bardzo chcieliby mieć jakiś obraz, który wisząc na ścianie znacznie uatrakcyjniałby wygląd wnętrza lokalu mieszkalnegomieszkania czy także domu. I dlatego wszystkich zainteresowanych obrazami serdecznie zapraszamy do tej galerii gdzie można odpowiedni obraz kupić.

  Data dodania: 09 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Malarstwo Andrzeja Stefanowskiego – obrazy olejne, akwarele i grafiki »

  Andrzej Stefanowski urodził się w Kwiatoniu a studia ukończył na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Zajmuję się szeroko pojętym malarstwem. Tematami prac jego są: starówki, pejzaże, abstrakcja, martwa natura. Jego malarstwo obejmuje grafikę, malarstwo jak również akwarele. Opublikował dwa albumy z grafikami i akwarelami poświęcone zabytkom Zielonej Góry i Szprotawy. Wykonuje sztukę współczesną. Posiada znaczący dorobek artystyczny w dziedzinie grafiki i malarstwa eksponowany m. in. w Salonie Jessiennym, "Złotym Gronie" i na wystawie z okazji X-lecia Związku Polskich Artystów Plastyków w Zielonej Górze. Wystawiał w Warszawie, Krakowie i Toruniu. Swoją twórczość prezentował w Niemczech, Francji, Jugosławii, w krajach skandynawskich.

  Data dodania: 17 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Roman Zakrzewski Artysta Malarz: Obrazy olejne | Malarstwo »


  Obrazy olejne o tematyce portretowej na oficjalnej stronie domowej artysty malarza Romana Zakrzewskiego. Portrety są przedstawione na tle
  wnętrza, martwej natury lub pejzażu. W malarstwie artysta stara się ukazać piękno duchowe człowieka, nawiązując do klasycznych wartości
  sztuki. Ta postawa wypływa z przekonania, że obowiązkiem artysty jest obrona najwyższych wartości etycznych i estetycznych. Na stronie
  znajduje się biografia artysty, wystawy, galeria obrazów oraz adres kontaktowy.
  Dostępna jest również wersja strony w technologii flash CS3.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Obrazy olejne »

  Serdecznie zapraszamy do internetowej galerii malarstwa współczesnego Arte. Współpracujemy z wieloma utalentowanymi artystami. Posiadamy w naszej galerii wiele interesujących obrazów olejnych o różnorodnej tematyce artystycznej. Obrazy w odmiennych stylach malarskich i technice wykonania. Nasze obrazy podbiły serca wielu osób w całym kraju. Obrazy olejne dostępne na płótnie. Obrazy na zamówienia indywidualne, malowane ze zdjęcia!

  Data dodania: 14 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Obrazy olejne »

  Znajdziesz tu ciekawe obrazy olejne, takie jak pejzaż Polski, martwa natura czy bukiety kwiatów od małych kameralnych do dużych dekoracyjnych kompozycji. Marek Maruszewski maluje również obrazy pastelowe. Szczególne miejsce w mojej twórczości zajmuje malarstwo symboliczne, metaforyczne.

  Data dodania: 03 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Obrazy na płótnie, akty, obrazy na zamówienie ze zdjęcia »

  Galeria obrazów, aktów, oraz obrazy na zamówienie ze zdjęcia klienta. Zapraszam do zapoznania się z ofertą skierowaną do wszystkich którzy zapragną mieć u siebie szczególne obrazy. Tworze dzieła na podstawie zdjęcia od Państwa w stylu przypominającym obrazy olejne. Dodatkowo mam gotowe już obrazy przedstawiające prześliczne nagie kobiety, czyli akt. Tworzę tanio i solidnie, estetycznie i ze smakiem. Polecam serdecznie wejście na moją stronę i obejrzenie oferty.

  Data dodania: 30 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Niepowtarzalne obrazy olejne »

  Reklamowana strona zawiera ofertę pracowni artystycznej o nazwie KRUKART. Oferowane obrazy olejne wykonywane są przy użyciu wysokiej klasy farb. Sprzedaż obrazów ma miejsce bezpośrednio w pracowni lub w Internecie. Specjalnością tej galerii stały się liczne dzieła z motywami kwiatów i łąk. Prace tworzone są przez Małgorzatę Kruk, której malarstwo jest największą pasją. Istnieje możliwość oprawienia zamówionego dzieła w stylową ramę. W dodatku oferta przewiduje wykonywanie prac na specjalne zamówienie klienta.

  Data dodania: 30 08 2011 · szczegóły wpisu »