Strony związane z hasłem 'kardiolog':

 • Kursy pierwszej pomocy »

  Krakowska firma STAY & PLAY specjalizuje się w organizacji szkoleń z zakresu pierwszej pomocy. Kursy prowadzone są zarówno w Krakowie, Małopolsce jak i całej Polsce.
  Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę: trenerów pierwszej pomocy, doświadczonych ratowników medycznych, instruktorów Polskiej Rady Resuscytacji i Amerykańskiego Stowarzyszenia Kardiologicznego. Przekazywane na szkoleniach treści i umiejętności opierają się na aktualnej wiedzy medycznej oraz wytycznych Polskiej Rady Resuscytacji.
  Każdy z kursantów po ukończeniu szkolenia z pierwszej pomocy otrzymuje certyfikat potwierdzający udział w kursie a co najważniejsze, pierwsza pomoc jest dla niego prosta i zrozumiała i jej udzielenie nie będzie stanowiło problemu.
  Oferta kursów pierwszej pomocy skierowana jest do firm, instytucji, organizacji, urzędów, szkół nauki jazdy oraz rodziców i opiekunów dzieci.

  Data dodania: 09 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kardiologia Gliwice »

  Interdyscyplinarny ośrodek zdrowia zlokalizowany w mieście Gliwice, może pochwalić się jednym z najlepszych gabinetów kardiologicznych. Medicus, bo o nim mowa, stawia nie tylko na lekarzy, którzy w tym wypadku są kardiologami z wieloletnim doświadczeniem klinicznym i wieloma zdobytymi tytułami naukowymi oraz nagrodami. W ośrodku tym zdają sobie sprawę jak ważnym jest sprzęt na którym pracują lekarze. Dlatego poradnia kardiologiczna jest tu wyposażona w nowoczesny sprzęt do prowadzenia badań. I tak między innymi znajdziemy tu urządzenia do wykonywania UKG echo serca, USG układu żylnego, EKG, 24h test Holtera czy specjalistyczną bieżnię do testów wysiłkowych. Wszystko to po to aby kardiologia w tutejszym ośrodku zdrowia była na najwyższym światowym poziomie. Dla Was nasi mili pacjenci.

  Data dodania: 04 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Operacje plastyczne »

  Medical Prestige to poznańska prywatna klinika medyczna skupiająca najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie. Swoim pacjentom klinika oferuje kompleksowe usługi z zakresu chirurgii, stomatologii, kardiologii, ginekologii, laryngologii oraz medycyny estetycznej i onkologii, ortopedii i urologii. Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej klinki.

  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • AOS - Projekty stron www dla lekarzy »

  Strony internetowe oparte na systemie zarządzania treścią CMS to idealne rozwiązanie dla prywatnych gabinetów lekarskich, które chcą w łatwy i szybki sposób dotrzeć do pacjenta. Dzięki możliwości samodzielnej edycji treści strony, lekarz może w kazdej chwili zmodyfikować zawartość dowolnej podstrony, czy też uprzedzić o zmienie godziny przyjęć swoich pacjentów.

  Data dodania: 11 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Laryngolog Rzeszów »

  ASKLEPIOS jest Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej świadczącym zaawansowane usługi medyczne dla pacjentów ubezpieczonych w NFZ jak i nieubezpieczonych. Wykonywane są zabiegi operacyjne z dziedziny: chirurgia ogólna i naczyniowa, ginekologia, otolaryngologia i foniatria, ortopedia, chirurgia dzieci, kardiologia, dermatologia, neurochirurgia i inne specjalności.Badania radiologiczne i diagnostyka obrazowa takie jak : rezonans Magnetyczny 1,5 T, tomograf Komputerowy 16-rzędowy oraz 3 pracownie USG. W przychodni specjalistycznej znaleźć można : specjalistyczne porady lekarskie, pracownie medycyny pracy, pracownie psychologii, pracownie medycyny sportowej, pracownie endoskopii (ECPW, kolonoskopia, gastroskopia) oraz pracownie prób wysiłkowych.

  Data dodania: 09 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Dieta Atkinsa »

  Dieta niskowęglowodanowa jest na zachodzie jednym z najpopularniejszych planów żywieniowych. Powstała w 1972 roku. Wtedy nowojorski kardiolog - Robert Atkins wydał publikację "Dr. Atkins' Diet Revolution". Książka sprzedała się w niesamowitych ilościach i rozpoczęła boom na stosowanie wymienionej diety. Od tamtego czasu rzesze osób stosowało ten plan żywieniowy osiągając wspaniałe rezultaty. Zapoznaj się z informacjami zawartymi na naszej witrynie i sprawdź czy zasady wymyślone przez doktora Atkinsa będą odpowiednie dla Ciebie.

  Data dodania: 22 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż sprzętu rehabilitacyjnego »

  Od wielu lat zajmujemy się sprzedażą oraz serwisem urządzeń medycznych oraz rehabilitacyjcnych do zastosowań profesjonalnych oraz domowych.
  Posiadamy potężną ofertę urządzeń rehabilitacyjnych pomocnych przy wielu schorzeniach. Zawsze staramy się aby nasza oferta była najkorzystniejsza cenowo dla naszych klientów.

  Data dodania: 01 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Urolog »

  NZOZ Centrum Medyczne Sante w Sosnowcu (Śląsk). Przychodnia oferuje - opieka zdrowotna (lekarz rodzinny), medycyna podróży, szczepienia, medycyna pracy, badania prenatalne i badania kierowców. Poradnia specjalistyczna Sosnowiec - urolog, laryngolog, proktolog, ginekolog, reumatolog, neurolog, dermatolog, diabetolog, rndokrynolog, okulista, kardiolog, usg, chirurg, pediatra w Sosnowcu. Także badania Laboratoryjne - Sosnowiec, Katowice, Śląsk.

  Data dodania: 26 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • CITYMED – Warszawa Wilanów »

  NZOZ CITYMED Wilanów jest przychodnią Lekarzy Rodzinnych świadczącą bezpłatną opiekę zdrowotną w ranach Narodowego Funduszu Zdrowia, jak również odpłatną opiekę specjalistyczną.

  Do dyspozycji pacjentów są specjaliści:
  - Lekarz Kardiolog
  - Lekarz Ginekolog
  - Lekarz Laryngolog
  - Lekarz Neurolog
  - Okulista
  - Endokrynolog dziecięcy
  - Pediatra
  - Ortopeda
  - Dermatolog
  - Lekarz medycyny pracy

  Oprócz wysokiej klasy specjalistów, CITYMED oferuje, również badania diagnostyczne w bardzo szerokim zakresie.

  Przychodnia dysponuje też, nowoczesnym sprzętem do badań USG, które są świadczone w szerokim zakresie np.: USG Kolana, USG Ginekologiczne, USG Piersi … oraz inne.

  Data dodania: 25 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • ULTRAMEDIC badania wstępne bielsko »

  Ultramedic to Centrum Medyczne, które na rynku funkcjonuje od 1997 roku. Przyjmujemy osoby dorosłe i dzieci. Posiadamy lekarzy przeróżnych specjalizacji. Posiadamy: pracownię do badań psychotechnicznych, salę do przeprowadzania testów, gabinet stomatologii zachowawczej z radiografią cyfrową, aparaturę do badań okulistycznych, aparaty do badania echa serca, aparaty USG z Power Doppler, EKG wysiłkowe z bieżnią. Przeprowadzamy badania wstępne, kontrolne i okresowe pracowników oraz kierowców. Wykonujemy badania EKG z analizą oraz biopsje cienkoigłowe pod kontrolą USG. Na naszej stronie internetowej mieszczą się wszelkie niezbędne informacje.

  Data dodania: 02 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Zdrowia Medikool SkoczówMedikool »

  Centrum Zdrowia Medikool to 20 specjalistycznych poradni, w których grono profesjonalnych i wyselekcjonowanych lekarzy doradzi Ci jak prawidłowo dbać o swoje zdrowie. Dbamy o to, aby nasi pacjenci byli zadowoleni ze świadczonych przez nas usług. Ponadto do dyspozycji naszych pacjentów udostępniamy nowoczesne laboratorium oraz bezpieczną pracownię rentgenowską. Centrum Zdrowia Medikool posiada umowę podpisaną z NFZ dzięki której większość zabiegów jest refundowana. Wśród nich znajdziesz takich jak kardiolog Skoczów.

  Data dodania: 10 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Weterynarz bytom »

  Szukasz rzetelnego weterynarza dla posiadanego psa lub fretki? Zapoznaj się więc z ofertą Śląskiego Centrum Weterynarii. Właściciele mogą zgłaszać się na diagnostykę z posiadanymi zwierzętami do dwóch oddziałów (w Chorzowie i Bytomiu). W obrębie zabiegów okulistycznych można zapisać się na wyleczenie zapalenia spojówek bądź też katarakty i jaskry. Do przychodni można też udać się przy okazji problemów kardiologicznych swojego zwierzątka. Każda usługa leczenia została szczegółowo opisana, użytkownicy mogą się więc dogłębnie sprawdzić, jak będzie wyglądał zabieg. W ustaleniu potrzeby udania się na wizytę pomagają również umieszczone informacje dotyczące objawów choroby.

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Lezczenie zaćmy - Klinika.Dabrowka.net »

  Klinika Dąbrówka to kompetentne i kompleksowe centrum medyczne, gdzie każdy pacjent jest otoczony troskliwą opieką. Wieloletnie doświadczenie lekarzy profesjonalistów przekłada się na wielką jakość realizowanych zabiegów. W klinice znajdują się poradnie ogólne, dziecięce i specjalistyczne z zakresu onkologii, chirurgii ogólnej, ginekologii, okulistyki, laryngologii, kardiologii i wiele innych. Klinika zarządza najnowszym sprzętem oraz nowoczesnym blokiem operacyjnym. Sale szpitalne zostały zaopatrzone w komfortowe łóżka, prywatne łazienki oraz sprzęt TV, dzięki czemu wszyscy pacjenci mogą czuć się swobodnie i komfortowo.

  Data dodania: 06 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Medyczne Balumed kardiolog dziecięcy Warszawa »

  Jeżeli poszukują Państwo profesjonalnej pomocy zdrowotnej dla swojego dziecka, to zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą, przedstawioną przez firmę Balumed, której siedziba zlokalizowana jest w Warszawie. Proponujemy doradztwo w licznych dziedzinach medycyny. Duża wiedza a także wieloletni staż zatrudnionych przez nas lekarzy a także pielęgniarek, umożliwia błyskawiczne i skuteczne przeprowadzenie wszystkich koniecznych czynności leczniczych. Doskonałe wyposażenie naszej placówki jest jednym z większych atutów. Zapraszamy do umawiania wizyt w dogodnym czasie.

  Data dodania: 11 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia specjalistyczna Gdynia - Medami.pl »

  Strona internetowa Medami.pl świadczy usługi w zakresie medycyny oraz pielęgniarstwa w Gdyni. Zajmuje się również wspomaganiem oraz dawaniem rad i wskazówek pacjentom. Poradnia specjalistyczna Gdynia oferuje kompetentne rozwiązywania trudności zdrowotnych. Wolno tam również dowiedzieć się o opiece pielęgniarskiej oraz zapewnić ją sobie, lub komuś bliskiemu, znajduje się tam poradnia oraz podciśnieniowa terapia leczenia ran. Tamtejsi lekarze to starannie dobrana grupa niezwykle utalentowanych, kompetentnych i doskonałych ekspertów z różnych dziedzin: chirurgii, kardiologii i chorób wewnętrznych.

  Data dodania: 11 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Http://serafinclinic.pl/ »

  Masz problemy kardiologiczne? Pilnie musisz skonsultować się z lekarzem specjalistą? Odwiedź naszą klinikę i na własnej skórze przekonaj się o naszej fachowości. W serafinclinic.pl zatrudniamy ekspertów z dziedziny kardiologii. Dysponujemy odpowiednim sprzętem diagnostycznym i możemy zdiagnozować oraz leczyć każde schorzenie.

  Data dodania: 24 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Medyczne Stanley fizykoterapia Poznań »

  Poznańskie Centrum Medyczne Stanley oferuje szereg usług z zakresu ortopedii, neurologii, neurochirurgii, endokrynologii, dermatologii, kardiologii, chirurgii, jednak domeną Centrum jest podologia. Ponadto Centrum Medyczne zapewnia kompleksową ofertę badań USG, liczne zabiegi pielęgnacyjne oraz masaże.

  Data dodania: 26 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Bydgoszcz »

  Dla osób potrzebujących szybkiej konsultacji lekarskiej w przypadku bólu kręgosłupa, kończyn i innych powstałych na skutek złamania, nadwyrężenia czy zwichnięcia Athleticomed rehabilitacja bydgoszcz zaprasza na konsultacje. Dodatkowo znajdą Państwo pomoc od specjalistów takich jak :neurochirurg bydgoszcz, neurolog bydgoszcz, ortopeda bydgoszcz, psycholog bydgoszcz, rehabilitacja bydgoszcz Zapraszamy do kontaku.

  Data dodania: 11 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Wilanów »

  Cinis Med jest w pełni profesjonalną przychodnią, która znajduje się w Warszawie Wilanowie. Oferta obejmuje endokrynologię, kardiologię, radiologię, kardiologię dziecięcą oraz stomatologię. Stomatolog wybieli Twoje zęby, zajmie się ich zachowawczym leczeniem, a także udzieli porad implantologicznych i protetycznych.

  Data dodania: 06 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • CardioTeam Sp. z o.o. »

  Przychodnia Cardio Team sp. z o.o. powstała w 1938 roku, założona przez pionierów warszawskiej kardiologii. W murach tej przychodni tradycja płynnie łączy się z nowoczesną medycyną. Lekarze pracujący w przychodni to jedni z najwybitniejszych w całej Warszawie. Znajdują się tutaj także specjaliście diabetologii czy chirurgii naczyniowej. Zapraszamy na stronę internetową www.cardioteam.pl - wejdź tu i przeczytaj, jakie zabiegi i badania oferuje przychodnia.

  Data dodania: 15 05 2019 · szczegóły wpisu »