Strony związane z hasłem 'gronkowiec':

 • Miód, gronkowiec »

  Zdrowotne właściwości Miodu Manuka doceniają już wszyscy którzy choć raz go stosowali. Miód posiada właściwości antybakteryjne dzięki czemu stosowany jest na szerokie spektrum dolegliwości. Jako lek podawany jest przy dolegliwościach jelitowych, wrzodach. Stosowany jest też przy zakażeniach bakteryjnych jak gronkowiec czy helicobacter oraz gojeniu ran. Doskonałe dla skóry jest również stosowanie kosmetyków zawierających miód Manuka. Są one pomocne w leczeniu między innymi leczeniu egzemy i łuszczycy.

  Data dodania: 07 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Grzybica »

  Dużo tekstów na temat grzybicy. Grzybica pochwy i narządów płciowych to bardzo często spotykana choroba na świecie. Dowiedz się jak możesz się nią zarazić, jak jej zapobiegać i w końcu jak leczyć grzybicę. Na witrynie znajdziesz też nowości o wielu innych chorobach, które mogą dotyczyć każdego z nas. Przeczytaj więcej o otaczających Cię zagrożeniach.

  Data dodania: 04 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Refluks, wrzody żołądka »

  Miód z krzewu Manuka ma wszechstronne zastosowanie w leczeniu wielu schorzeń. Używany jest jako środek przeciwzapalny, lekarstwo na szerokie spektrum chorób żołądka i dolegliwości jelitowych oraz skuteczny środek antybakteryjny na rany i oparzenia. Używa się go do kuracji na osad / kamień nazębny i zapalenie dziąseł. Pomaga w złago

  Data dodania: 15 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oczyszczanie organizmu »

  Gronkowiec złocisty to Gram-dodatnia bakteria występująca w powietrzu, glebie - więc oznacza to ze nieustannie się z nią stykamy. U ludzi a także zwierząt obecna jest na skórze, gruczołach łojowych i potnych, mieszkach włosowych oraz na wszystkich błonach śluzowych stykających się z otoczeniem tzn.: oczy, usta, nos, gardło, przewód pokarmowy, jak i narządy płciowe. Bakterie te przypominają kształt kuli i układają się w specyficzne grona, są one bardzo rozpowszechnione, osiedlają się w powietrzu, wodzie, ściekach, oraz na przedmiotach użytku codziennego.

  Data dodania: 15 05 2011 · szczegóły wpisu »