Strony związane z hasłem 'gramatyka angielska':

 • Maturahelp - Porady egzaminatorów »

  Na stronach portalu znajdziecie szczegółowe omówienie i analizę wszystkich typów zadań maturalnych, obowiązujących zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Przykładowe zadania zaopatrzone są w komentarze egzaminatorów, ich wskazówki oraz ocenę. Integralną częścią portalu są opracowania poświęcone strategiom egzaminacyjnym. Znajdziecie w nich wyjaśnienie technik, które znacznie ułatwiają właściwą realizację zadań maturalnych. Podróże z Maturahelp to bezpłatny kurs językowy umożliwiający podniesienie umiejętności rozumienia tekstu czytanego i rozumienia ze słuchu. Poszerzenie słownictwa z pewnością zaowocuje na egzaminie maturalnym.

  Data dodania: 19 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka języka angielskiego »

  Musisz podszkolić się z angielskiego? Przygotowujesz się do matury z angielskiego? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Ang24.info to nowy edukacyjny wortal prowadzony przez anglistę, który zawiera materiały do nauki języka angielskiego - lekcje video, ćwiczenia, słówka, itd. Serwis prowadzony jest przez nauczyciela języka angielskiego. Zapraszamy do nauki angielskiego, szczególnie iż wszystkie materiały dostępne są zupełnie za darmo, a strona jest regularnie aktualizowana. Warto więc poświęcić kilka minut dziennie na naukę.

  Data dodania: 22 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka język:angielski, niemiecki, hiszpański, francuski - fiszki.pl »

  W naszej firmie, która działa na rynku wydawniczym zapewniamy naszym klientom szeroki asortyment materiałów do nauki języków obcych, które obejmują między innymi słowniki, podręczniki, książki do angielskiego czy nowoczesne kursy i aplikacje. Zapraszamy do korzystania z usług naszej firmy oraz do współpracy!

  Data dodania: 21 11 2015 · szczegóły wpisu »