Strony związane z hasłem 'cytaty':

 • Demotywatory »

  Odwiedzasz demoty albo pozostałe znane zabawne serwisy z rozrywką, jednak zauważasz, że codziennie coraz mniej cię poruszają. Ile możesz przeglądać duplikujące się wszędzie bekowe demotywatory tekstowe? Ewidentnie pora na witrynę publikującą coś nowego. Jedynie u nas docenisz ciekawe oraz śmiałe spojrzenie na solidny humor. YAFUD to stronka z zabawnymi i z reguły ponadprzeciętnie pechowymi anegdotami wziętymi prosto z życia. Tekstowe demotywatory to nasza pasja. Ciągle dodawane są nowiuteńkie zabawne wpadki prosto z życia. Goście na zabój polemizują na temat opublikowanych zgubnych wtop. Nierzadko same sądy są zabawniejsze niż historie. Wyłącznie nasza strona nie potrzebuje rejestracji. Gwarantujemy gościom kompletną bezimienność. Wolno ci wrzucić obserwację bądź dowcipne wpadki bez konieczności logowania. 

  Data dodania: 23 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyraź siebie przez wiersz »

  Wyrażanie siebie to część ludzkiej natury. Na stronie www.wierszoki.pl możesz zrobić to za pomocą wierszy. Znajdziesz na niej wiersze miłosne, erotyki, cytaty dodane przez pozostałych użytkowników. Zajrzyj i zobacz jak łatwo możesz publikować swoje wiersze oraz poznać nowych ciekawych ludzi. Po publikacji swoich wierszy możesz komentować oraz oceniać wiersze innych osób. Nie czekaj! Przyjdź teraz i wyraź siebie za pomocą słowa pisanego. Wszystko oczywiście całkowicie za darmo. Nawet jeśli nie tworzysz poezji, może znajdziesz na stronie odpowiedni utwór, który wyślesz swojej sympatii na kartce walentynkowej. To naprawdę działa!

  Data dodania: 07 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia walentynkowe »

  Walentynki czyli światowy Dzień Zakochanych, to miłosne święto przypadające na 14 lutego. Zwyczajem jest tego dnia wysyłanie listów, wierszyków lub też życzeń miłosnych dołączanych czasem do upominków walentynkowych. A te prawie zawsze czerwone i w większości w kształcie serca. U nas nie znajdziesz prezentów, ale właśnie życzenia walentynkowe na to wspaniałe święto. Bo przecież nie zawsze musisz wręczać różę i to jeszcze czerwoną czy zapraszać ukochaną osobę do kina czy restauracji, kiedy te są tego dnia pozajmowane. Czasem po prostu wystarczą życzenia, a te wyselekcjonowaliśmy i zebraliśmy najlepsze specjalnie dla Ciebie. Do tego znajdziesz u nas miłosne cytaty i aforyzmy znanych ludzi, którymi możesz oczarować swoją miłość. -- Seolight

  Data dodania: 25 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • SZKOLENIA DELTA TRAINING: praktyczne i skuteczne szkolenia biznesowe »

  Przygotujemy dla Państwa szkolenia zamknięte i szkolenia otwarte. Delta Training specjalizuje się w szkoleniach biznesowych. Rozwijamy miękkie umiejętności.

  Delta Training to zespół doświadczonych trenerów, pracujących na salach szkoleniowych od 15 lat. Nasi trenerzy pracowali dla małych firm i międzynarodowych korporacji.
  Nasze szkolenia są interaktywne. Kładziemy nacisk na ćwiczenie praktycznych umiejętności możliwych do natychmiastowego zastosowania. Mamy w swojej ofercie innowacyjne programy: przywództwo transformacyjne, techniki narracyjne, cytaty 360 stopni, to tylko niektóre część z nich.

  Możemy zorganizować bezpłatny sampling. Pokazowe szkolenie pomoże podjąć Państwu decyzję o nawiązaniu współpracy z Delta Training. Proszę skontaktuj się z nami.

  Każde nasze działanie jest podporządkowane naszej misji: Podnosić jakość pracy w Polsce.

  Data dodania: 01 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia urodzinowe »

  Urocze życzenia urodzinowe zamieszczone przez naszych użytkowników. Wszystkie życzenia podzielone są na kategorie. W serwisie zamieściliśmy również zabawne wierszyki urodzinowe i cytaty. Urodziny to najpiękniejszy dzień życia, składając właściwe życzenia sprawisz radość bliskiej osobie. Zapraszamy na www.zyczenia-urodzinowe.com oraz zachęcamy do odwiedzin naszej strony Facebook. Dodaj życzenia dla ukochanej osoby. Spraw miłą niespodziankę bliskim.

  Data dodania: 11 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia świąteczne »

  Ogromny zbiór życzeń na różne okazje. M.in. wierszyki ślubne, bożonarodzeniowe czy świąteczne. Wszystko ładnie posegregowane w kilkudziesięciu kategoriach. Możesz dodać własne smsy i ocenić pracę innych. Znajdziesz także wiele myśli znanych osób, przysłów, powiedzeń oraz smsów na świąteczne okazje. Strona Klamerka.pl istnieje już kilka lat, więc zbiór wpisów jest tak duży, że na pewno znajdziesz coś czym zaskoczysz bliskich. Umożliwi ci to układanie wpisów wg oceny. Spraw radość swoim znajomym czy najbliższym nie tylko od święta, ale także każdego dnia. Życzymy dużo dobrych tekstów.

  Data dodania: 30 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dekoracje ścienne - NaklejkiDekoracyjne.com »

  Dla osób zaciekawionych naklejkami ozdobnymi mamy rzeczywiście niezmiernie dobrze przyrządzone propozycje. Staramy się wdrażać do oferty wyłącznie dobrze wykonane naklejki, które są nadrukowane na specjalną folię i dzięki temu prezentują się wyjątkowo. Dbamy oczywiście o jakość naklejek i ich odporność jak i też o te kwestie, które będą bezpośrednio związane ze sposobem ich realizacji. Chcemy, by każdy nasz klient mógł oczekiwać dobrze przygotowanej oferty, spośród której będzie w stanie coś właściwego dla siebie wybrać. Dodatkowo staramy się optymalizować nasz sprzęt, którym nadruki na naklejkach będzie się wykonywać.

  Data dodania: 09 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Cytaty »

  Coraz częstszym trendem wśród młodzieży staję się odwiedzanie serwisów typu demotywatory. Dzieciaki publikują tam tak zwane demoty, czyli posty dotyczące zabawnych sytuacji, aforyzmy, cytaty. Demotywatory są bardzo różnorodne i młodzież znajduje tam również kawały, powiedzenia czy tak zwane złote myśli. Większość nastolatków podkreśla fakt, że demotywatory poprawiają humor.

  Data dodania: 21 04 2016 · szczegóły wpisu »