Strony związane z hasłem 'badania dna':

 • Badanie na obecność bakterii Chlamydia trachomatis »

  Badania DNA identyfikujące obecność bakterii Chlamydia trachomatis przeprowadzane w certyfikowanym laboratorium. Badania wykonywane na terenie całego kraju, najwyższa pewność wyniku i jakość oferowanych usług. PROMOCYJNE ceny badań! Pamiętaj, że zakażenie bakterią Chlamydia trachomatis dotyczy każdej z nas!

  Data dodania: 14 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Badanie DNA na ojcostwo »

  Wszystko co powinieneś wiedzieć na temat badania DNA na ojcostwo . Od czego zacząć wykonanie badania DNA na ojcostwo? Jak wybrać najlepsze laboratorium? Ile kosztuje badanie DNA w kierunku ustalenia ojcostwa? To oraz więcej informacji na temat badań DNA na ojcostwo znajdziesz na portalu www.pewnytato.pl . Zapraszamy!

  Data dodania: 14 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Potwierdzenie i zaprzeczenie ojcostwa przez badanie DNA »

  Potwierdzenie oraz zaprzeczenie ojcostwa w całej Polsce, przez badania DNA w certyfikowanym laboratorium po najniższych cenach na rynku. 99,99% dla potwierdzenia, 100 % pewności dla zaprzeczenia ojcostwa. Tylko pewne wyniki! Gwarancja najwyższej jakości! Ustalenie ojcostwa ojca zarówno do celów prywatnych jak i sądowych. Wejdź na www.centrumdna.pl i sprawdź co możemy Ci jeszcze zaoferować.

  Data dodania: 14 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Testy na ojcostwo - Genetico »

  W ofercie naszej firmy możemy naszym klientom zapewnić zarówno profesjonalne jak też kompleksowe usługi na rynku badań genetycznych. Zarówno doświadczenie naszej firmy na rynku a jednocześnie realizowanie badań w akredytowanym oraz nowoczesnym laboratorium pozwala nam zapewnić naszym klientom wykonanie poszczególnych badań, jak testy na ojcostwo z wykorzystaniem najbardziej nowoczesnych technik badawczych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy w ramach naszej strony firmowej już dziś!

  Data dodania: 19 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Badania genetyczne - TopGenetics.pl »

  Jeżeli ciągle zastanawiamy się, czy warto abyśmy wykonali badania genetyczne, odpowiedź to stanowcze „tak”. Testy genetyczne pozwalają nam na sprawdzenie, jak bardzo jesteśmy obciążeni genetycznie w stosunku do wystąpienia danej choroby. Może być nią na przykład konkretny nowotwór, kiedy widzieliśmy, że występował w naszej rodzinie częściej niż w społeczeństwie, nadciśnienie, zakrzepica oraz różne inne schorzenia. Testy pozwalają również na diagnostykę zaburzeń takich jak zakażenie wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV). Sami widzimy, że naprawdę warto je wykonać. Jeżeli na przykład zakupiony i wykonany przez nas pakiet testów, oferowany przez Laboratorium Genetyczne INVICTA wykaże predyspozycje do jakiejś choroby, będziemy mieli świadomość tego, że powinniśmy częściej niż inni badać się w jej kierunku.

  Data dodania: 09 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Badanie na ojcostwo »

  Ustalenie i zaprzeczenie ojcostwa przez badania DNA. Certyfikowane Laboratorium. Testy DNA na terenie całego kraju. Najwyższa pewność wyniku! Gwarancja dyskrecji i anonimowości. Najwyższa jakość usług, PROMOCYJNE ceny badań. Potwierdzenie ojcostwa przez badania DNA z prawdopodobieństwem 99,999%, zaprzeczenie ojcostwa ze 100% pewnością!

  Data dodania: 14 01 2010 · szczegóły wpisu »