Strony związane z hasłem 'art deco':

 • Kudelski - Meble Art Deco »

  Art Deco meble i sztuka użytkowa.Dzieła dawnej sztuki i antyki.Specjalizacja polskie meble międzywojenne.Firma prezentuję i promuje polską sztukę narodową.Oferowane eksponaty pochodzą od znanych artystów i najlepszych wytwórni.Meble o unikalnym charakterze,wyłącznie od prekursorów i mistrzów sztuki dwudziestolecia międzywojennego.Kudelski-Art Deco zostało wyróżnione na 7 Warszawskich Targach Sztuki.Tradycja datowana jest od 1905 roku,a w 1917 założona została Artystyczna Wytwórnia Mebli.Aktualnie firma działa w zakresie obrotu dziełami sztuki dawnej.Doświadczenie w tworzeniu,renowacji i handlu meblami.

  Data dodania: 26 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Skład Towarów Luksusowych »

  największej rangi polskiblog,który tak skrupulatnie opisuje dobra ekskluzywne: wyrafinowanealkohole, wytworne AGD, składniki designu, pierwszorzędneart deco oczekuje na ciebie. wprowadzimy cię w świat, splendoru, gdzie rządzi. wiele osób zaintrygowanych jest drogimi alkoholami.Co raz więcej jednostek jest zainteresowanych drogim AGD, art-deco oraz designem. Każdy szuka luksusu, nielicznym jest on dany. Drogie alkohole, elitarne AGD, wykwintne słodycze i doboroważywność mogą być twoje.

  Data dodania: 30 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Niepowtarzalne obrazy olejne »

  Reklamowana strona zawiera ofertę pracowni artystycznej o nazwie KRUKART. Oferowane obrazy olejne wykonywane są przy użyciu wysokiej klasy farb. Sprzedaż obrazów ma miejsce bezpośrednio w pracowni lub w Internecie. Specjalnością tej galerii stały się liczne dzieła z motywami kwiatów i łąk. Prace tworzone są przez Małgorzatę Kruk, której malarstwo jest największą pasją. Istnieje możliwość oprawienia zamówionego dzieła w stylową ramę. W dodatku oferta przewiduje wykonywanie prac na specjalne zamówienie klienta.

  Data dodania: 30 08 2011 · szczegóły wpisu »