Tai Chi Chuan

Tai Chi Chuan

Zobacz jak dzięki Tai Chi Chuan wkroczyć na ścieżkę zdrowia, długowieczności i sztuk walki. Badania naukowe potwierdzają: ćwiczenie Tai Chi Chuan ma pozytywny wpływ na nasze zdrowie. Sprawdź jak opanować ćwiczenia, które spowodują, że poczujesz się lepiej i poprawisz swoje zdrowie. Poznaj formę ćwiczeń 24 elementów i wykorzystaj ją w naturalnej profilaktyce ruchowej. Rozpocznij swoją przygodę z Tai Chi Chuan. Już teraz zapisz się na darmowy biuletyn!

Szczegóły strony tai-chi-chuan.pl:

Podlinkuj stronę tai-chi-chuan.pl:

Tai Chi Chuan

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Hotel kraków »

  Hotel Platinium ** znajduje się w zacisznej części Krakowa, oddalonej od centrum miasta o 6 km., gdzie można dotrzeć zaledwie w 15-20 minut środkami komunikacji miejskiej. Wokół hotelu znajduje się letni ogródek z placem zabaw dla dzieci oraz parking.

  Data dodania: 20 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Gimnastyka korekcyjna Warszawa - zajęcia ruchowe dla dzieci »

  Przylądek Zdrowia i Sportu. Oferujemy zajęcia ruchowe dla dzieci takie jak: gimnastyka korekcyjna, integracja sensoryczna Warszawa. Ponadto wzmacnianie mięśni posturalnych, zabawy stymulujące rozwój dziecka, terapię ruchową, poznawanie świata przez ruch, zabawę i dotyk.Zajęcia indywidualne w szczególności przeznaczone są dla dzieci zdiagnozowanych i z opiniami.

  Data dodania: 06 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Tai Chi Chuan »

  Tai Chi Chuan jest dziś powszechnie uznawane za dobroczynną chińską gimnastykę zdrowotną. Ale mało kto wie, że jest ono także jedną z najbardziej skutecznych sztuk walki. Oparte na pradawnej wiedzy, która leży u podstaw tradycyjnej medycyny chińskiej, Tai Chi Chuan otwiera nam nowe horyzonty materialne i duchowe. W naszym serwisie dowiesz się więcej na temat tej sztuki walki, która bardziej niż jakakolwiek inna sztuka walki, pozostaje po dzień dzisiejszy owinięta wieloma legendami i zagadkami.

  Data dodania: 16 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • KYODO Sztuki walki AIKIDO Ursynów, Wilanów, Kabaty, Wilanów, Natolin | GŁÓWNA »

  Klub Aikido Kyodō ze stołecznego Ursynowa prowadzimy zajęcia Aikido dla dzieci oraz dorosłych, odbywają się one w miłej atmosferze własnego dojo, w którym uczymy zasad budo. Sczególnie polecamy zajęcia dla dzieci, ponieważ włożylismy dużo starań i fachowej wiedzy w ich przygotowanie. Są to zajęcia w profesjonalny sposób poprawiające rozwój dziecka. Dzieci czują się przy tym bezpiecznie i łączą naukę z zabawą. Prowadzimy też szkolenia z zakresu samoobrony i shaolin kempo. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Ursynowa (aikido usrysnów) i okolic.

  Data dodania: 06 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odchudzanie Augustów »

  Czy nie chciałabyś mieć pięknej i smukłej sylwetki? Czy nie chciała byś być zdrowsza? Pamiętaj, że tusza, może być przyczyną wielu chorób. Nasze studio fitness oferuje Ci odchudzanie Augustów. Nasza oferta jest skierowana nie tylko do osób z Augustowa, ale także do osób z pobliskich miejscowości. Specjalnie z myślą o skutecznym działaniu, dobraliśmy zestaw trzech nowoczesnych urządzeń, pozwalających na szybkie i efektywne rozprawienie się z najczęstszymi problemami dotyczącymi wyglądu ciała współczesnych kobiet: urządzenie Vacuum JET, Platforma wibracyjna, rollmasaż z podczerwienia. Zwłaszcza urządzenie Vacuum JET jest absolutnym hitem w dziedzinie odchudzania i kształtowania sylwetki. Dzięki temu urządzeniu, odchudzanie Augustów będzie przyjemniejsze i przyniesie lepsze efekty. Wejdź na naszą stronę internetową www.studiosvelte.pl i zapoznaj się z naszą ofertą - wybierz odchudzanie Augustów z Studio Svelte!

  Data dodania: 21 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • 6 Weidera (A6W) »

  Poznaj aerobiczną 6 Weidera, czyli ćwiczenia na piękny brzuch. Zestaw sześćiu ćwiczeń wykonywanych sumiennie przez czterdzieście dwa dni, pozwoli ci wyrzeźbić brzuch. Na stronie podajemy dokładne opisy poszczególnych ćwiczeń oraz serie i cykle w jakich należy je wykonywać.

  Data dodania: 18 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Joga na Drodze Rozwoju Osobistego »

  Droga rozwoju osobistego Kensho zapewnia wszechstronny rozwój osobowości . ma na celu rozwój jednostki ludzkiej w 4 obszarach: ciało, umysł, duch, emocje. Dla ciała oferujemy masaż klasyczny, masaż energetyczny, hatha joga wrocław (ołtaszyn), joga prywatna wrocław, joga dla firm wrocław, warsztaty jogi, warsztaty z jogą : żyj zdrowo, jedz zdrowo, chudnij zdrowo. Dla umysłu organizujemy Dla ducha oferujemy proponujemy medytacje, afirmacje, afirmacje uzdrawiające, medytacje z gongami, medytacje z dzwonkami koshi, relaksacje. Droga rozwoju osobistego Kensho prowadzi Cię do bycia Człowiekiem w pełnym, holistycznym znaczeniu, szczęśliwym i zrealizowanym.

  Data dodania: 02 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Blokady parkingowe produkcja »

  Firma MetalMix oferuje klientom dużą różnorodność elementów małej architektury, w szczególności blokad stosowanych na parkingach oraz miejskich stojaków rowerowych. Zapewniamy bardzo dużą różnorodność wszystkich proponowanych przez nas artykułów. Większość naszych produktów jest cynkowana ogniowo, co zapewnia długoletnią trwałość. Wykonane przez naszą firmę towary cechuje doskonała klasa. Zamówienia na nasze produkty zbieramy z całego kraju oraz od wielu zagranicznych klientów. Zapewniamy bardzo konkurencyjne ceny produktów.

  Data dodania: 23 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ibtrenerpersonalny.pl »

  Od jutra już na pewno zaczynam regularnie ćwiczyć! Koniec z leżeniem na kanapie i niezdrowym trybem życia! - jak wiele razy sobie to powtarzałeś i na słowach się kończyło? Być może potrzebujesz po prostu kogoś, kto odpowiednio Cię zmotywuje i jednocześnie posłuży fachową wiedzą. Właśnie dlatego polecamy Ci treningi indywidualne, których autorem jest instruktor personalny Igor Bilinskyi. To renomowany osobisty trener, dzięki któremu już wiele osób rozpoczęło zdrowy i aktywny tryb życia. Tobie również pomoże!

  Data dodania: 17 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dekatlon.pl to Fitness Klub i Siłownia Bielsko-Biała »

  Dekatlon.pl to Fitness Klub i Siłownia w centrum Bielska-Białej. Nasza oferta to:siłownia,fitness,klub fitness,zumba,opiekę trenera personalnego,cardio,squash,ricochet,power slim,trampoliny bielsko-biała,ćwiczenia na trampolinie bielsko-biała,jumping frog fitness bielsko-biała,fitness jumping room bielsko-biała.Honorujemy karty Benefit, Multi Sport, Fit- Profit, Fit flex.Dzisiaj, po prawie 20 latach nadszedł czas na zmiany: rozbudowę oferty fitness, nowy sprzęt, odświeżenie wnętrz, nowe szatnie oraz nowe łazienki.Oferujemy bezpłatny parking dla wszystkich klientów, którzy posiadają aktywny karnet!

  Data dodania: 08 07 2016 · szczegóły wpisu »