Wróżki

Wróżki

Wszystkich zafascynowanych magią i wróżbami, z całą pewnością zainteresuje strona twoja-magia.pl. Dzięki niejmasz możliwość postawienia tarota i zapytania w nim, o wszelkie sprawy, dotyczące Twoich kłopotów sercowych. Dodatkowym plusem jest to, że w przeciwieństwie do innych portali, ten nie wymaga żadnych opłat za wróżbę.

Szczegóły strony www.twoja-magia.pl:

Podlinkuj stronę www.twoja-magia.pl:

Wróżki

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dopasowanie partnerów »

  Dopasowanie partnerów - Tutaj miłosna wróżka sprawdzi czy do siebie pasujecie! Kalkulator miłosny naszej wróżki sprawdzi Wasze dopasowanie partnerskie, licznik uczuć. Wróżby miłosne dla każdego oraz dopasowanie Partnerów. Miłość od zarania dziejów jest źródłem inspiracji dla twórców sztuki, religii oraz psychologii. Miłość bywa uważana za sens życia ludzkiego. Dzięki miłości jesteśmy bogatsi duchowo.

  Data dodania: 21 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tarot »

  Tarot online. Serwis ezoteryczny, w którym wróżki przepowiedzą Ci przyszłość. Karty tarota to wiarygodne narzędzie ezoteryczne. Wróżby miłosne, wróżby dotyczące Twojej kariery zawodowej a także Magia i Czary pomogą Ci. Jeśli masz problemy finansowe, lub chcesz zapytać o swoją przyszłość w sferze miłosnej koniecznie odwiedź naszą stronę.

  Data dodania: 04 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Serial Przeznaczenie »

  Serial kryminalny Przeznaczenie to trzymająca w napięciu opowieść o wróżce pomagającej stróżom prawa rozwikłać skomplikowane zagadki kryminalne. Bohaterka jest parapsychologiem (Małgorzata Trzaskomska) i pomaga policji w rozszyfrowywaniu przestępstw i ściganiu przestępców. W serialu Magdalena Nieć gra policjantkę Annę Sarnowicz.

  Data dodania: 27 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Feng shui »

  Niniejszym oddaję Wam do użytku stronę poświęconą sztuce Feng Shui, będącej niezwykłą dziedziną starożytnej chińskiej nauki, której zastosowanie w życiu codziennym także dziś może przynieść każdemu z nas namacalne korzyści. Powiem więcej – może ona przyczynić się do prawdziwej przemiany, o ile zostanie prawidłowo i zgodnie z zasadami sztuki wprowadzona w życie. Serdecznie zapraszam na moją stronę internetową.

  Data dodania: 09 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Seans Tarota »

  Serdecznie zapraszam do odwiedzania nowo powstałej strony wrozkahanna.pl gdzie znajdziesz moją pełną ofertę. Na imię mam Magdalena, natomiast dużo ludzi zna mnie pod pseudonimem "Wróżka Hanna". Głównie oferuje interpretowanie Tybetańskiej Wyroczni MO, tarot oraz portret psychofizjonomicznym. Zgłębiam też tajniki umysłu, mowy ciała werbalnej i niewerbalnej. Swoim kontrahentom oferuje kilka ciekawych usług jak na przykład. spersonalizowane seanse, odpowiedzi na dokładnie określone pytania, horoskopy i inne ciekawe rzeczy. Skontaktować ze mną można się przez email lub komunikator Gadu Gadu.

  Data dodania: 05 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wróżby »

  Anioły na pewno pomogą Ci poznać pozytywne aspekty Twojego życia – dowiesz się tutaj, jak będzie układało się Twoje życie miłosne i zawodowe. Gdyż będzie nad Tobą czuwał anioł, dlatego z całą pewnością będzie to coś, co sprawi Ci przyjemność. Anielskie karty tarota pomogą Ci uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Wróżby miłosne z anielskich kart tarota otworzą przed Tobą tajemnice miłosnych uniesień które możesz spotkać w ramionach ukochanej osoby. Wróżki odpowiedzą także na pytania dotyczące sfery materialnej Twojego życia.

  Data dodania: 19 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ezo forum »

  Forum ezoteryczne - ezoforum.pl -powstało dla ludzi, dla których zagadkę stanowią sny, znaczenie snów, a także wszystko połączone z ezoteryką. Chcąc rozszyfrować znaczenie marzeń sennych, można opisać go na forum, a z pewnością uzyska się odpowiedź na interesujące problemy . umożliwi to nie tylko odgadnąć własne marzenia senne, ale również rozwiązać swoje trudności. dodatkowo na stronie znajdują się także fora związane z wróżbami, horoskopami, numerologią, duchowością i energetyką.

  Data dodania: 08 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sennik on-line »

  Motywy senne są wyłącznie aluzją w próbach rozszyfrowania znaczenia naszych snów. Każdy sen należy interpretować oddzielnie. Nie ma przecież konkretnej recepty jak należy interpretować konkretne symbole senne, jednak zamieszczony tutaj sennik będzie pomocną lekturą, do przeczytania której serdecznie zachęcamy. Sennik ma największą bazę snów. Sennik ma za zadnie pomóc w interptretacji znaczenia naszych dziwnych, niekiedy strasznych snów.

  Data dodania: 11 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Abraham Bank »

  Chciałbyś, aby w Twoim realnym życiu pieniądze napływała regularnie do Ciebie w coraz większych ilościach? Przekonaj się już teraz i zagraj w grę Abraham Bank. Ta gra została specjalnie opracowana na bazie opisu jednej z technik ze wspaniałej lektury Proś a będzie Ci dane - Esther i Jerry Hicks. Abraham Bank jest to wyjątkowa forma relaksu i odprężenia połączonego ze skupieniem na obracaniu coraz to większymi wirtualnymi pieniędzmi. Prawo przyciągania Dzięki wprowadzeniu pozytywnych emocji do tematu pieniędzy i systematyczne praktykowanie tego procesu, nasze życie zaczyna otwierać się na coraz to większy napływ gotówki. Innymi słowy - myśl tworzy - a poprzez praktykowanie innego spojrzenia na dostatek, spojrzenia pozbawionego blokad, pozwalamy by pieniądze pojawiły się w naszym doświadczeniu w ilości jakiej tylko zapragniemy. Ta rozrywka to doskonały sposób na sprawdzenie siebie jako przyszłego milionera. To więcej niż tylko zwykła gra sieciowa, to sposób na trenowanie własnej radości.

  Data dodania: 05 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Znaczenie Imion Profetis »

  Serwis Profetis przedstawia rzetelne wyniki dociekań językowo-historycznych aby pomóc w zrozumieniu prawdziwego znaczenia imion. W naszej Księdze Imion Profetis znajdą Państwo wszelkie ciekawe i przydatne informacje o najpopularniejszych w Polsce imionach żeńskich i męskich: opis pochodzenia i znaczenia, daty imienin, charakterystykę imienia, notkę o orędującym świętym patronie czy formy obcojęzyczne. Kiedy przychodzi wybrać imię dla dziecka lub na bierzmowanie czyż nie lepiej zrobić to zrobić to bardziej świadomie?

  Data dodania: 25 09 2011 · szczegóły wpisu »