Wróżenie

Wróżenie

Parasfera.pl to portal poświęcony wróżbom, horoskopom i wykorzystywaniu wewnętrznej energii człowieka. Dzięki niemu każdy ma szansę na pogłębienie swojej wiedzy, poznanie mocy kart oraz profesjonalną poradę eksperta. Eksperci świadczą usługi z zakresu astrologii, horoskopów (w tym horoskopu kwiatowego, chińskiego) oraz różnorodnych układów kart, w tym popularnych kart Tarota. Ponadto służą radami na temat talizmanów, białej magii, sennika i wizjonerstwa, a także prowadzą astrologiczne biuro matrymonialne. Użytkownicy mają kilka kanałów komunikacyjnych, za pomocą których sięgają po porady – są to maile, chat, rozmowa telefoniczna. Na stronie serwisu funkcjonuje czytelnia z interesującymi artykułami odpowiadającymi potrzebom użytkowników. Strona jest bez wątpienia atrakcyjną propozycją dla ludzi pragnących poszerzyć swoja wiedzę, znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania oraz zebrać przydatne wskazówki, które zapewnią poprawę jakości życia.

Szczegóły strony www.parasfera.pl:

Podlinkuj stronę www.parasfera.pl:

Wróżenie

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tarot wróżka Warszawa »

  Jeżeli chcemy dowiedzieć się, co nas czeka w przyszłości, możemy wybierać spośród różnych form wróżenia. Oprócz tarota możemy poprosić o powróżenie z fusów czy też z ręki. Pamiętajmy jednak, że to głównie my sami kształtujemy swoją przyszłość. Nawet jeśli wróżka przepowie nam negatywne wydarzenia, starajmy się traktować to jako ostrzeżenie i tak kierujmy naszym życiem, aby nie było w nim na te wydarzenia miejsca.

  Data dodania: 28 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nasze sny »

  Marzenia senne naszym życiu stanowią część naszego życia. Część z nich są emocjonalne, a przez niektóre możesz odnaleźć dobrą drogę, którą należy podążać. Ale nie każdy ludzie zdają sobie z tego sprawę. Ta oto strona pomoże zobaczyć Ci pozytywną stronę Twoich snów. Zajrzyj na nasze-sny.pl. A dowiesz się sam czym są sny. Wejdź na stronę nasze-sny.pl, a ujrzysz magię. Na tej stronie dowiesz się wszystkiego o snach, możesz dowiedzieć się co one oznaczają, czy ukazują ci przyszłość, i jaką.

  Data dodania: 29 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wróżby, Wróżki »

  Magia jest nieodłącznym częścią ludzkiego istnienia. Jeśli pragniemy poznać naszą przyszłość, warto zapoznać się dostępnymi sposobami. Wśród z nich znajduje się oczywiście tarot, wróżby oraz zaklęcia, które mogą odmienić całe nasze życie. Wielu ludzi odmienia swój los poprzez głębsze poznanie tajników magii, co umożliwiają wyspecjalizowane wróżki, które można odszukać na naszej stronie.

  Data dodania: 27 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tai Chi Chuan »

  Tai Chi Chuan jest dziś powszechnie uznawane za dobroczynną chińską gimnastykę zdrowotną. Ale mało kto wie, że jest ono także jedną z najbardziej skutecznych sztuk walki. Oparte na pradawnej wiedzy, która leży u podstaw tradycyjnej medycyny chińskiej, Tai Chi Chuan otwiera nam nowe horyzonty materialne i duchowe. W naszym serwisie dowiesz się więcej na temat tej sztuki walki, która bardziej niż jakakolwiek inna sztuka walki, pozostaje po dzień dzisiejszy owinięta wieloma legendami i zagadkami.

  Data dodania: 16 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wróżby »

  Anioły na pewno pomogą Ci poznać pozytywne aspekty Twojego życia – dowiesz się tutaj, jak będzie układało się Twoje życie miłosne i zawodowe. Gdyż będzie nad Tobą czuwał anioł, dlatego z całą pewnością będzie to coś, co sprawi Ci przyjemność. Anielskie karty tarota pomogą Ci uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Wróżby miłosne z anielskich kart tarota otworzą przed Tobą tajemnice miłosnych uniesień które możesz spotkać w ramionach ukochanej osoby. Wróżki odpowiedzą także na pytania dotyczące sfery materialnej Twojego życia.

  Data dodania: 19 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przepowiednie »

  Przepowiednia.net jest jedną ze stron, dzięki której może być ci przybliżona wiedza o przepowiedni dotyczącej roku 2012. Jeśli jesteś osobą, która wierzy słowom wszelkich przepowiedni, portal ten z pewnością wyda ci się godny uwagi. Nie licząc wiadomości mówiących o samej przepowiedni, a także definicji tego słowa, dowiesz się, jakie są szanse człowieka na przeżycie, w obliczu katastrofy. Dla niedowiarków, na stronie głównej umieszczony został fragment Pisma Świętego, który również prorokuje nadejście końca świata.Chcesz zdobyć informacje jak uratować się? koniecznie wypełnij formularz, za pomocą którego dowiesz się, która z dróg ucieczki w ostatecznym dniu będzie dla ciebie najodpowiedniejszą.

  Data dodania: 25 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ezo forum »

  Forum ezoteryczne - ezoforum.pl -powstało dla ludzi, dla których zagadkę stanowią sny, znaczenie snów, a także wszystko połączone z ezoteryką. Chcąc rozszyfrować znaczenie marzeń sennych, można opisać go na forum, a z pewnością uzyska się odpowiedź na interesujące problemy . umożliwi to nie tylko odgadnąć własne marzenia senne, ale również rozwiązać swoje trudności. dodatkowo na stronie znajdują się także fora związane z wróżbami, horoskopami, numerologią, duchowością i energetyką.

  Data dodania: 08 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sennik on-line »

  Motywy senne są wyłącznie aluzją w próbach rozszyfrowania znaczenia naszych snów. Każdy sen należy interpretować oddzielnie. Nie ma przecież konkretnej recepty jak należy interpretować konkretne symbole senne, jednak zamieszczony tutaj sennik będzie pomocną lekturą, do przeczytania której serdecznie zachęcamy. Sennik ma największą bazę snów. Sennik ma za zadnie pomóc w interptretacji znaczenia naszych dziwnych, niekiedy strasznych snów.

  Data dodania: 11 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wróżki »

  Wszystkich zafascynowanych magią i wróżbami, z całą pewnością zainteresuje strona twoja-magia.pl. Dzięki niejmasz możliwość postawienia tarota i zapytania w nim, o wszelkie sprawy, dotyczące Twoich kłopotów sercowych. Dodatkowym plusem jest to, że w przeciwieństwie do innych portali, ten nie wymaga żadnych opłat za wróżbę.

  Data dodania: 28 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Znaczenie Imion Profetis »

  Serwis Profetis przedstawia rzetelne wyniki dociekań językowo-historycznych aby pomóc w zrozumieniu prawdziwego znaczenia imion. W naszej Księdze Imion Profetis znajdą Państwo wszelkie ciekawe i przydatne informacje o najpopularniejszych w Polsce imionach żeńskich i męskich: opis pochodzenia i znaczenia, daty imienin, charakterystykę imienia, notkę o orędującym świętym patronie czy formy obcojęzyczne. Kiedy przychodzi wybrać imię dla dziecka lub na bierzmowanie czyż nie lepiej zrobić to zrobić to bardziej świadomie?

  Data dodania: 25 09 2011 · szczegóły wpisu »