Tarot Podkategoria: Tarot

 • Tarocista »

  Nie bez racji mawiają ludzie mądrzy, że aby przewidzieć przyszłość, należy poznać przeszłość, ponieważ wszystko, co na świecie się dzieje, ma swój odpowiednik w minionych czasach. Wszystkiego dokonują bowiem ludzie, którymi kierowały i kierują zawsze te same namiętności, poczynania ich muszą więc przynosić zawsze te same rezultaty. Potęga losu ujawnia się tam, gdzie nie ma zorganizowanej siły oporu (…) – niewiedza prowadzi na manowce. Co było wczoraj? Co w związku z dniem wczorajszym, może przynieść nowy dzień? Jaki będzie przyszły miesiąc? Kto jest Tobie przeznaczony? Co myśli? Co czuje? Co zrobi? Jaka jest Wasza przyszłość? Wróżby i przepowiednie z kart: stawianie tarota, wróżenie z kart Lenormand. Tarocista Igor Alexander zaprasza.

  Data dodania: 22 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Serial Przeznaczenie »

  Serial kryminalny Przeznaczenie to trzymająca w napięciu opowieść o wróżce pomagającej stróżom prawa rozwikłać skomplikowane zagadki kryminalne. Bohaterka jest parapsychologiem (Małgorzata Trzaskomska) i pomaga policji w rozszyfrowywaniu przestępstw i ściganiu przestępców. W serialu Magdalena Nieć gra policjantkę Annę Sarnowicz.

  Data dodania: 27 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rzucanie uroków »

  Uroki. Rzuć zaklęcie na osobę, o której myślisz ! Proszę daj nam jeden dzień na rzucenie Twojego zaklęcia, klątwy. Na stronie Zaklęcia, Uroki, Czar, Rzucanie zaklęć miłosnych, Rzucanie uroków miłosnych, Miłosne uroki, Czary na zakochanie, Klątwy. Twoje zaklęcie będzie rzucane za pomocą świecy i białej księgi magii.

  Data dodania: 06 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wróżby »

  We wróżbach doszukujemy się przede wszystkim rady, pomocy i wsparcia. Mając świadomość tego co nas czeka, jesteśmy w stanie bardziej kontrolować nasz los, a to co nas w życiu spotka zarówno dobrego jak i złego potrafimy sobie wyjaśnić, bo przecież wiemy do czego zmierzamy. Zapraszamy do portalu omawiającego większość rodzajów wróżb. Numerologia, tarot, chiromancja, wróżby andrzejkowe, wróżby walentynkowe oraz wiele innych. Zapraszamy !

  Data dodania: 21 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Tarot »

  Każdy człowiek próbuje poznać swoją przyszłość. Teraz jest to możliwe, dzięki wspaniałej potędze tarota. Jeśli silnie się skoncentrujemy, otworzy się przed nami nasza przyszłość. Nasz portal umożliwia każdemu człowiekowi dotarcie do jego prawdziwego losu. Odkryj swoje karty i poznaj przyszłość już dziś.

  Data dodania: 20 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wróżby miłosne »

  Wróżby miłosne - Na tym portalu świadczę usługi polegające na wróżeniu miłosnym. Wróżby miłosne są w tym momencie i zawsze były najbardziej popularną usługą wróżbiarstwa. Posiadam bardzo wielu zadowolonych klientów - wystarczy poczytać opinie o mnie w internecie. Przy wróżeniu posługuję się kartami Tarota, które wspieram numerologią, całość wróżby przesyłam do Państwa e-mailem. Zapraszam serdecznie - Wróżka Otylia

  Data dodania: 21 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Wróżka i wróżki wróżenie »

  Tarot i wróżenie wróżki online skype. Seans online to szansa skontaktować się z wybraną wróżką bezpośrednio.
  Nie asystentką, ale wróżką, która jest dobra, rzetelna, sprawdzona oraz godna polecenia.
  Kontakt Skype z tarocistką to bezpieczna forma komunikacji. Masz pewność, że znasz wróżkę z którą rozmawiasz.
  Możesz jej zaufać, wiedząc że wasza rozmowa Skype jest anonimowa.

  Data dodania: 23 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wróżby Online »

  TwojePrzeznaczenie.pl -Profesjonalny portal ezoteryczny obsługiwany przez ekspertów. Na stronie znajdziesz wiele popularnych wróżb, jak wróżby andrzejkowe, wróżby sylwestrowe. Wróżby, postawione przez nasze wróżki opierają się na kartach tarota, kartach klasycznych, numerologii, runach oraz metodach ezoterycznych, które pomogą odnaleźć Ci prawdziwą miłość oraz podpowiedzą, którą z dróg życiowych wybrać.

  Data dodania: 20 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wróżby, Wróżki »

  Magia jest nieodłącznym częścią ludzkiego istnienia. Jeśli pragniemy poznać naszą przyszłość, warto zapoznać się dostępnymi sposobami. Wśród z nich znajduje się oczywiście tarot, wróżby oraz zaklęcia, które mogą odmienić całe nasze życie. Wielu ludzi odmienia swój los poprzez głębsze poznanie tajników magii, co umożliwiają wyspecjalizowane wróżki, które można odszukać na naszej stronie.

  Data dodania: 27 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tarot, wróżka, Grażyna Krygier. Profesjonalizm, empatia, 20 lat doswiadczenia »

  Chcesz poznać swoja przyszłość? Chcesz wiedzieć, co przyniesie Ci kolejny rok ? Czy jesteś na dobrej drodze ? Co jest obecnie najważniejsze dla Ciebie w życiu ? Jak potoczą się losy Twojego związku ? Co możesz zrobić, aby je poprawić ? Na te i inne pytania odpowiada dobra, doświadczona wróżka, tarocistka, astrolog, numerolog - Grażyna Krygier. Zapraszam na seans. Poznasz techniki uzdrowienia swojego życia. Dostaniesz iskrę, którą będziesz mógł rozdmuchać do rozmiarów własnych potrzeb szczęścia.

  Data dodania: 10 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wróżby z kart tarota »

  Tarot od wieków budził respekt i zachwyt wśród ludzi. Karty Tarota posiadają moc, którą staram się wykorzystywać jak najbardziej na Państwa korzyść. Karty Tarota są skuteczne. Nie wyobrażam sobie swojego życia bez kart Tarota. Od bardzo dawna jego dobroczynność są w stanie potwierdzić osoby profesjonalnie zajmujące się prognozowaniem przyszłości. Tarot pośród innych kart wyróżnia się duża symboliką oraz dużymi możliwościami jej interpretacji.

  Data dodania: 21 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Wrozka.net.pl »

  Możesz długo wahać się przed podjęciem ważnych decyzji. Wybór odpowiedniej drogi ułatwi ci dobra wróżka. Wróżenie z kart Tarota przez Internet to nie tylko wygoda, ale także większa dyskrecja i obiektywizm. Wróżka Otylia oferuje przesłanie odpowiedzi na twoje pytania oraz analizy numerologicznej (gratis) drogą mailową po 3-4 dniach od przyjęcia zlecenia.

  Data dodania: 13 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kosmogram w internecie »

  Często stosowanym „narzędziem” jest tutaj kosmogram, którego powstanie wymaga sporej pracy astrologa. Na dodatek łatwo o pomyłkę podczas tworzenia układu takiego jak kosmogram, która to może mieć znaczący wpływ na precyzje wykonanego układu. Nieprawidłowo wykonany kosmogram może po prostu nie spełniać swojej funkcji lub wręcz wprowadzać negatywne korelacje z prawdziwymi zdarzeniami.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wróżki »

  Tarot Wróżki Otylii. Czy zastanawialiście się Państwo kiedyś nad tym jak będzie wyglądało wasze życie w przyszłości ? Jak potoczą się Wasze losy jaki i losy Waszych bliskich ? Jestem wróżką - tarocistką, nazywam się Otylia Wrzos i z ogromną przyjemnością zapraszam Państwa na seans z kartami Tarota - mogę Państwu zagwarantować satysfakcję z moich wróżb. Tarot jest przydatną wskazówką w dzisiejszym, zabieganym świecie.

  Data dodania: 21 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Astrologia goAstro.pl »

  Portal internetowy dotyczący astrologii - goAstro.pl Prawidłowo zaprojektowany zarówno pod względem technicznym, jak również graficznym. Wygodny podczas korzystania i bardzo domyślny w przeglądaniu. Stworzony dla osób, które ciekawią się zagadnieniami około ”nienormalnymi” – astrologią, wróżbami, horoskopem i faktycznym znaczeniem gwiazd dla pełnego życia. Na stronie zamieszczone są teksty poświęcane wymienionym powyżej dziedzinom. Poznaj tajemnice naszego życia, dowiedz się jak wygląda świadome śnienie, albo co mogłyby oznaczać Twoje senne koszmary. Sam mógłbyś nauczyć się zobaczyć własną przyszłość i mieć na nią istotny wpływ. goAstro.pl to serwis z potencjałem, który oczekuje na Twoje towarzystwo. Zajrzyj i przekonaj się, że było warto!

  Data dodania: 14 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tarot wróżby »

  Tarot i wróżby z kart. Serwis ezoteryczny Mantyka zaprasza wszystkich rządnych wiedzy o wróżbach, horoskopach, sennikach i zielarstwie. Wróżbiarstwo – pojęcie to oznacza zbiór wszelkiego rodzaju wróżb, na które składają się również wróżenie z kart, tworzenie horoskopów, czy też pisanie senników. Wróżbiarstwo istnieje na świecie od zarania dziejów, obecnie zaś dzięki technice istnieje również wróżbiarstwo pod postacią online. Nasz serwis pomoże Ci nie tylko poznać przyszłość, ale również wyzbyć się wszelkich trosk i problemów trapiących Cię na co dzień

  Data dodania: 12 06 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Tarot

Tarot - nowa strona:

Adres: