Numerologia

Numerologia

Ewa Galasa - numerologia. Zmiana karty numerologicznej, dostęp do pełni własnych możliwości, analiza dotychczasowego układu karty. Ustawienie firmy czyli dobór daty rejestracji i nazwy pod kątem właściciela. Numerologia - także zlecenia indywidualnie. Jesteśmy opisani pewnym kodem. Ten kod to dane: podpisy, data urodzenia, imiona, nazwiska. Zestaw tych danych to portret numerologiczny lub karta numerologiczna. Numerologia - liczby, analiza predyspozycji i charakteru.

Szczegóły strony www.numerolog.pl:

Podlinkuj stronę www.numerolog.pl:

Numerologia

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tarot wróżka Warszawa »

  Jeżeli chcemy dowiedzieć się, co nas czeka w przyszłości, możemy wybierać spośród różnych form wróżenia. Oprócz tarota możemy poprosić o powróżenie z fusów czy też z ręki. Pamiętajmy jednak, że to głównie my sami kształtujemy swoją przyszłość. Nawet jeśli wróżka przepowie nam negatywne wydarzenia, starajmy się traktować to jako ostrzeżenie i tak kierujmy naszym życiem, aby nie było w nim na te wydarzenia miejsca.

  Data dodania: 28 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nasze sny »

  Marzenia senne naszym życiu stanowią część naszego życia. Część z nich są emocjonalne, a przez niektóre możesz odnaleźć dobrą drogę, którą należy podążać. Ale nie każdy ludzie zdają sobie z tego sprawę. Ta oto strona pomoże zobaczyć Ci pozytywną stronę Twoich snów. Zajrzyj na nasze-sny.pl. A dowiesz się sam czym są sny. Wejdź na stronę nasze-sny.pl, a ujrzysz magię. Na tej stronie dowiesz się wszystkiego o snach, możesz dowiedzieć się co one oznaczają, czy ukazują ci przyszłość, i jaką.

  Data dodania: 29 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Andrzejkowe wróżby »

  Wróżby andrzejkowe to dobra tradycja, która jest kultywowana w bardzo wielu krajach na całym świecie, a wróżby, które wówczas się przeprowadzi mają ogromną moc. Dlatego właśnie na naszej stronie wrozbyandrzejkowe.pl znajdziesz wiele interesujących wiadomości i ciekawostek związanych z andrzejkami i będziesz mógł poprosić o wróżbę dla siebie!

  Data dodania: 04 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wróżenie z kart tarota »

  Tylko u nas masz szansę na poznanie swojej przyszłości i sprawdzenie, jak będzie przebiegało Twoje życie. Tarot on-line, to doskonałe rozwiązanie, ponieważ w szybki i profesjonalny sposób możesz dowiedzieć się, co Cię czeka i może uda Ci się zmienić swoją przyszłość na lepszą.

  Data dodania: 27 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tai Chi Chuan »

  Tai Chi Chuan jest dziś powszechnie uznawane za dobroczynną chińską gimnastykę zdrowotną. Ale mało kto wie, że jest ono także jedną z najbardziej skutecznych sztuk walki. Oparte na pradawnej wiedzy, która leży u podstaw tradycyjnej medycyny chińskiej, Tai Chi Chuan otwiera nam nowe horyzonty materialne i duchowe. W naszym serwisie dowiesz się więcej na temat tej sztuki walki, która bardziej niż jakakolwiek inna sztuka walki, pozostaje po dzień dzisiejszy owinięta wieloma legendami i zagadkami.

  Data dodania: 16 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sennik Internetowy »

  Senniki internetowe to sposób dzięki któremu odczytasz znaczenie swojego marzenia sennego. Znajdziesz ciekawe tłumaczenia i dokładne wyjaśnienia. Z pośród tysięcy marzeń sennych znajdziesz zarówno te nietypowe, jak i najbardziej popularne sny(sennik ciąża, sennik winda, sennik zęby). Zapraszamy do sprawdzenia naszego sennika, który jest wygodny i łatwy w obsłudze. Pamiętaj że Twój sen ma znaczenie.

  Data dodania: 02 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przeznaczenie, Oszukać przeznaczenie IV »

  Twoje przeznaczenie Poznanie własnego przeznaczenia, czyli przyszłości jest czymś, o czym marzy bardzo wiele osób i dzięki nam te marzenia mogą się sprawdzić. Możesz również dowiedzieć się nieco więcej o samym przeznaczeniu i o teoriach na jego temat. Przeznaczenie jest tematem ciekawym, dlatego warto bardziej się w niego zagłębić i wiedzieć więcej.

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przepowiednie »

  Przepowiednia.net jest jedną ze stron, dzięki której może być ci przybliżona wiedza o przepowiedni dotyczącej roku 2012. Jeśli jesteś osobą, która wierzy słowom wszelkich przepowiedni, portal ten z pewnością wyda ci się godny uwagi. Nie licząc wiadomości mówiących o samej przepowiedni, a także definicji tego słowa, dowiesz się, jakie są szanse człowieka na przeżycie, w obliczu katastrofy. Dla niedowiarków, na stronie głównej umieszczony został fragment Pisma Świętego, który również prorokuje nadejście końca świata.Chcesz zdobyć informacje jak uratować się? koniecznie wypełnij formularz, za pomocą którego dowiesz się, która z dróg ucieczki w ostatecznym dniu będzie dla ciebie najodpowiedniejszą.

  Data dodania: 25 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Abraham Bank »

  Chciałbyś, aby w Twoim realnym życiu pieniądze napływała regularnie do Ciebie w coraz większych ilościach? Przekonaj się już teraz i zagraj w grę Abraham Bank. Ta gra została specjalnie opracowana na bazie opisu jednej z technik ze wspaniałej lektury Proś a będzie Ci dane - Esther i Jerry Hicks. Abraham Bank jest to wyjątkowa forma relaksu i odprężenia połączonego ze skupieniem na obracaniu coraz to większymi wirtualnymi pieniędzmi. Prawo przyciągania Dzięki wprowadzeniu pozytywnych emocji do tematu pieniędzy i systematyczne praktykowanie tego procesu, nasze życie zaczyna otwierać się na coraz to większy napływ gotówki. Innymi słowy - myśl tworzy - a poprzez praktykowanie innego spojrzenia na dostatek, spojrzenia pozbawionego blokad, pozwalamy by pieniądze pojawiły się w naszym doświadczeniu w ilości jakiej tylko zapragniemy. Ta rozrywka to doskonały sposób na sprawdzenie siebie jako przyszłego milionera. To więcej niż tylko zwykła gra sieciowa, to sposób na trenowanie własnej radości.

  Data dodania: 05 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Magiczne Miasto »

  Internetowy salon wróżb. Codzienny horoskop, tradycyjny oraz z kart tarota. Wróżby online, również bezpłatne, z tarota, run, iching, kart geomancji. Również sennik, znaczenie imion, kwiatów. Wszystko czego szukasz. Czynne całą dobę :)U nas wszystkiego się dowiesz, nic nie pozostanie dla Ciebie tajemnicą.

  Data dodania: 02 01 2013 · szczegóły wpisu »