Akwarystyka Podkategoria: Akwarystyka

 • Internetowy sklep zoologiczny. Psy, koty, rybki, gryzonie... »

  Internetowy sklep zoologiczny należący do sieci sklepów zoologicznych Zoo Natura zaprasza! Artykuły dla zwierząt: psy, koty, rybki, ptaki; akcesoria dla zwierząt: smycze, klatki, obroże, zabawki. Zapraszam także do naszych sklepów zoologicznych w wielu miastach w Polsce.
  Obecnie jesteśmy jedną z największych sieci sklepów zoologicznych w Polsce, dysponujemy prawie 4 tysiącami m2 powierzchni sprzedażowej. Oferujemy nowocześnie zaprojektowane sklepy zoologiczne, począwszy od projektu i aranżacji, a skończywszy na jego realizacji nastawionej na wygodę klientów. Posiadamy bardzo szeroką gamę produktów dla zwierząt we wszystkich kategoriach. Proponujemy towary, dobrze wyeksponowane i sprzedawane przez kompetentnych sprzedawców. Naszym klientom oferujemy fachową pomoc z zakresu wychowania, higieny oraz żywienia wszystkich zwierząt domowych. Firma zatrudnia obecnie ponad 120 pracowników, grupę specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, ale także ludzi młodych, dynamicznych i kreatywnych.

  Data dodania: 27 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Portal akwarystyki słodkowodnej »

  Bubble-World.pl od czasu powstania stał się najlepszą stroną internetową dotyczącą akwarystyki. Z nami znajdziesz wiele cennych informacji z podwodnego świata. Poznasz ciekawostki, tajniki życia ryb. Portal służy osobom początkującym jak i doświadczonym, każdy znajdzie coś dla siebie. Serwis został podzielony na podgrupy, dzięki którym poznasz bogatą florę i faunę akwariową, zaznajomisz się z przyczynami chorób i zakażeń, dowiesz się w jaki sposób zapobiec wysypowi niechcianych glonów. Bubble-World.pl to jedyna w swoim rodzaju strona oparta na doświadczeniach.

  Data dodania: 07 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Akwarium »

  Każda ryba ma trochę odmienne wymagania dotyczące hodowli. Przed zakupem warto dowiedzieć się w jakim akwarium może przebywać. Najważniejsze warunki dla hodowli ryb to wielkość akwarium, temperatura, twardość i pH wody oraz inne. To bardzo ważne, ponieważ bez tej wiedzy ryby niestety mogą zdechnąć. Na stronie można znaleźć powyższe informacje oraz więcej o akwarystyce.

  Data dodania: 25 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Zakładanie akwariów »

  Projektowanie i zakładanie akwariów w stylu Nature Aquarium. Budujemy akwaria morskie, rafowe, słonowodne, słodkowodne, a także terraria i paludaria. Naszą specjalnością jest utrzymanie akwariów w domach i biurach naszych klientów, projektujemy akwaria w restauracjach, klubach, miejscach publicznych. Posiadamy dużą wiedzę i doświadczenie w zakresie akwarystyki morskiej i słodkowodnej, poparte udziałem w międzynarodowych konkursach akwarystycznych.

  Data dodania: 29 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • AZOO - Lider nowoczesnej akwarystyki »

  W tym miejscu znajdziesz informacje o działalności firmy Azoo, zajmującej się dystrybucją materiałów do zbiorników wodnych. Jeśli zajmujesz się opieką nad akwenami wodnymi, w odpowiednim dziale znajdują się namiary najbliższych placówek, które je oferują. W dziale traktującym o dziejach firmy można zobaczyć ciekawy zapis długoletniej aktywności producenta. Przedsiębiorstwo to od początku ciekawiły najbardziej ambitne projekty. klipy wideo obecne tutaj pozwalają lepiej obejrzeć procesy produkcyjne. Jeśli masz jakieś wątpliwości, wstąp do działu o nazwie „kontakt”. Przedstawiciele firmy Azoo odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

  Data dodania: 08 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • BeniBachi - pokarmy dla krewetek »

  Prawdziwi pasjonaci hodowli krewetek powinni koniecznie zapoznać się z tą witryną internetową. Tutaj możemy znaleźć sporo informacji odnoszących się do krewetek Benibachi, pochodzących z selektywnej azjatyckiej hodowli. Krewetki te odznaczają się dużą rozmiarem i grubszym pancerzem. Jeżeli chciałbyś wiedzieć, w jaki sposób można zapoczątkować własną hodowlę skorupiaków i w jaki sposób należy je pielęgnować, na tej witrynie znajdziesz wszystkie odpowiedzi. Za pomocą strony możesz również zakupić karmę dla małych oraz dorosłych krewetek.

  Data dodania: 05 11 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Akwarystyka