Organizacje Podkategoria: Organizacje

 • Ochrona przeciwpożarowa »

  Prowadzimy liczne szkolenia i kursy, na których głównych przedmiotem jest ochrona przeciwpożarowa. Właściwa ochrona przeciwpożarowa to dzisiaj ważna kwestia, jeżeli chcemy być spokojni o nasze zdrowie lub życie. Dzięki nam, macie Państwo specjalistyczne zabezpieczenia ppoż, a dzięki temu, poczucie bezpieczeństwa. Zaufało nam do dziś mnóstwo osób, na przykład hotele, szkoły, wspólnoty mieszkaniowe oraz salony jubilerskie. Kwestie ppoż to nie tylko nasza codzienna praca, ale również misja, polegająca na zagwarantowaniu Państwu najwyższej jakości ochrony. Adresujemy swą ofertę do wszystkich, którzy cenią sobie bezpieczeństwo i porządek w swoim miejscu pracy.

  Data dodania: 09 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jeden procent dla fundacji »

  Dowiedz się, jak przekazać jeden procent dla fundacji Na Ratunek. Na naszej stronie znajdziesz program pit, dzięki któremu rozliczysz się szybko i bez błędów, a co najważniejsze - będziesz mógł przekazać swój 1%. Nasza Fundacja Na Ratunek pomaga dzieciom z chorobami nowotworowymi. Więcej informacji na stronie.

  Data dodania: 12 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Rodzinny Agata Michalska-Szuster »

  Kancelaria adwokacka z siedzibą w Warszawie zaprasza do skorzystania z porad prawnych w zakresie prawa pracy, gospodarczego, cywilnego, administracyjnego, alimentacyjnego, odszkodowawczym. Kancelaria reprezentuje także swoich klientów przed sądem. Zapraszamy do naszej siedziby.

  Data dodania: 15 09 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Organizacje

Organizacje - nowa strona:

Adres: