Prawo i społeczeństwo Kategoria: Prawo i społeczeństwo

Po prostu to co dotyczy społeczeństwa. Witryny poświęcone prawu, portale ślubne.

Prawo i społeczeństwo - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Sklepzprawem.pl - Zawsze masz prawo »

  Oferujemy pomoc prawną dla firm i osób fizycznych. W ramach swojej działalności zapewniamy oddłużanie, windykację należności, odszkodowania osobowe, odszkodowania rzeczowe, upadłość konsumencką i nie tylko. Z naszej strony możesz liczyć na pełne zaangażowanie i profesjonalizm. Mamy wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

  Data dodania: 04 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • Prawa autorskie projektu budowlanego Kraków - mikulski.krakow.pl »

  Kancelaria radców prawnych Mikulski & Wspólnicy zaprasza do kontaktu wszystkie osoby, którym potrzebna jest doświadczona pomoc prawna. U nas znajdziecie najlepszych ekspertów, którzy do każdej sprawy przystępują w sposób indywidualny. Nasza wiedza oraz doświadczenie poświadczona jest przez LEGAL 500 EMEA oraz Chambers EUROPE. Nasza kancelaria prawna proponuje współpracę jednorazową, jak również jesteśmy w stanie nawiązać z Wami współpracę dłuższą. Proponujemy Wam pomoc w zakresie takich spraw, jak budownictwo, nieruchomości, inwestycje, deweloperzy, wspólnoty mieszkaniowe, handel, transport, odszkodowania, spółki, fuzje, przejęcia, prawo spadkowe, przekazanie firmy, prawo pracy, zamówienia publiczne, itd. Zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią w celu umówienia wizyty, dzięki czemu każdy nasz mecenas lub radca prawny będzie w stanie udzielić Wam profesjonalnej pomocy. Wasze zaufanie jest dla nas najistotniejsze.

  Data dodania: 14 01 2021 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Wywiadowcza »

  Agencja Śledczo Wywiadowcza to grupa wyselekcjonowanych detektywów z dużym doświadczeniem w branży. Naszym głównym celem są sprawy gospodarcze. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, z ogromnym zaangażowaniem. Starannie przeprowadzamy wywiad gospodarczy, wywiad windykacyjny oraz wywiad środowiskowy co pozwana nam zebrać pełny obraz sytuacji i rozwiązać Państwa problem. Sprawy gospodarcze to bardzo szerokie pojęcie, jednak dla nas nic nie stanowi problemu a nasi agenci są bardzo skuteczni.

  Data dodania: 13 01 2021 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria LIPIŃSKI & WALCZAK S.C. »

  Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Lipiński & Walczak to firma, którą tworzymy jako zespół doświadczonych i profesjonalnych prawników. Działamy na poznańskim rynku od kilku lat, wspierając najróżniejszych klientów w zakresie krajowego i międzynarodowego prawa karnego, prawa administracyjnego, spadkowego, cywilnego, a także konkurencji i obsługi przedsiębiorców. Zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 28 12 2020 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Bieszczad Górecki Kraków »

  Kancelaria Adwokacka Bieszczad Górecki w Krakowie, jest spółką zajmującą się profesjonalnie usługami prawnymi na rzecz klientów biznesowych czy osób prywatnych. Oferujemy szeroki zakres usługprawnych w zakresie prawa: cywilego, rodzinnego, gospodarego,prawa pracy, spółek i innych dziedzin prawa. Ponadto przeprowadzamy szkolenia, a także udzielamy porad prawnych w transakcjach zakupu nieruchomości. Pomagamy naszym klientom w procesie budowlanym. Prowadzimy nieodpłatną pomoc dla organizacji non profit, a przede wszystkim dla stowarzyszeń i fundacji.

  Naszą kancelarię współtworzą wykwalifikowani prawnicy, którzy świetnie poruszają się w określonych dziedzinach prawa. W związku z tym pozwala to nam na zastosowanie kompleksowych rozwiązań prawnych, dostosowanie usług pranych do indywidualnych potrzeb każdego interesanta.
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 01 11 2020 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Lubliniec »

  Nasza kancelaria prawna lubliniec działa na rynku doradztwa prawnego od wielu lat. Nasze podstawowe wartości to maksymalne skupienie się na potrzebach klientów i skupienie się na wynikach. Nasze główne atuty to wysokie kompetencje w obszarach specjalizacji, profesjonalny zespół osób o podobnych poglądach, lojalna polityka cenowa oraz nienaganna reputacja biznesowa. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 28 09 2020 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Przemyśl »

  Kancelaria Mitra to adwokaci z Przemyśla z doświadczeniem w branży i dużą wiedzą prawniczą. Radcy Prawni Mitra zajmują się sprawami prawa rodzinnego, w tym sprawami o rozwód, separację, podział majątku małżeńskiego, ustalenie, obniżenie lub podwyższenie alimentów, kontakty z dziećmi, sprawami o władzę rodzicielską oraz opiekę nad dzieckiem. Radcy prawni Kancelarii Mitra reprezentują swoich klientów przed sądami wszystkich instancji na terenie Polski.

  Data dodania: 24 09 2020 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Katowice »

  Adwokat, Katowice, poprowadzi najbardziej skomplikowanymi postępowaniami. To specjaliściz Kancela rii Adwokackiej Smok i Partnerzy. Adwokat specjalizuje się w rozwodach w Katowicach. Jednakże rozwód, Katowice, to nie jedyna gałąź działalności kancelarii. W ofercie znajduje się prawo bankowe oraz prawo pracy, które znakomicie pomaga pracownikom w kryzysowych sytuacjach, także z pomocą kancelarii adwokackiej.

  Data dodania: 03 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Rozwód, a opieka nad dzieckiem »

  W kancelarii prawnej można znaleźć samych najlepszych prawników, którzy doskonale znają się na prawie rodzinnym, dzięki czemu pomogą w sprawie rozwodowej. Warto skorzystać z usług naszej kancelarii prawnej, gdzie można liczyć na fachową pomoc naszych specjalistów od samego początku do zakończenia procesu.

  Data dodania: 03 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Dom opieki Katowice »

  Dom opieki Zapiecek to profesjonalna opieka dla seniorów i osób niepełnosprawnych w Katowicach i Krakowie. Prywatny dom seniora Zapiecek gwarantuje kompleksową opiekę lekarską i pielęgniarską, a także masaże lecznicze i rehabilitację na miejscu. W ofercie domu opieki Zapiecek są turnusy wyjazdowe do ośrodka dziennego rehabilitacyjno-terapeutycznego, a także pobyty stałe w jednym z czterech ośrodków zlokalizowanych na Śląsku i w Małopolsce.

  Data dodania: 01 06 2020 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Prawo i społeczeństwo