TANIA POMOC DROGOWA Kraków

TANIA POMOC DROGOWA Kraków

Autoholowanie Kraków. Tania i całodobowa pomoc drogowa. Patrol w okolicach wojewodztwa malopolska. Naszym klientom polecamy uslugi w zakresie assistance, holowanie, usługi transportowe. Mamy korzystne ceny. Istniejemy na rynku od wielu lat. Naszym klientom zapewniamy profesjonalny serwis. Począwszy od zgłoszenia aż do samego końca. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę.

Szczegóły strony www.janhol.pl:

Podlinkuj stronę www.janhol.pl:

TANIA POMOC DROGOWA Kraków

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pomoc drogowa Poznań »

  Pomoc Drogowa Przemysław Dobierski dostępna jest na terenie Poznania oraz w jego najbliższych okolicach przez 24 godziny na dobę. Swoim klientom oferujemy obsługę powypadkową, holowanie i transport, a także pomoc merytoryczną oraz techniczną na miejscu wypadku. Atrakcyjne ceny - gwarantowane!

  Data dodania: 24 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Holowanie aut Wrocław »

  Świadczymy całodobową, profesjonalną pomoc drogową, holowanie samochodów osobowych, dostawczych oraz innego sprzętu na terenie kraju i zagranicy. Głównym zasięgiem naszego działania obejmujemy Wrocław oraz jego okolice, ale odpowiadamy także na wezwania w całym kraju i wykonujemy wyjazdy zagraniczne. Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem w międzynarodowym transporcie pojazdów, dzięki czemu udzielamy także pomocy w załatwianiu wszelkich formalności związanych z kolizją

  Data dodania: 02 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc drogowa AUTO-HOL Kraków »

  Pomoc drogowa Całodobowa 501 187 877, holowanie pojazdów Kraków,drobne naprawy na drodze,holowanie samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, TIR, autobusów na terenie kraju oraz zagranicy. Możliwość transportu do czterech samochodów równocześnie w kraju oraz za granicą.Wyciąganie z rowu oraz stawianie na koła sam:osobowych, dostawczych,ciężarowych, TIR-ów, autobusów. Transport specjalistyczny maszyn, wózków widłowych oraz wszelkiego rodzaju ładunków.Rozładunki z naczep, przyczep, sam ciężarowych,kontenerów, wszelkiego rodzaju pojazdów.Assistance Kraków,Laweta Kraków,Pomoc drogowa Kraków,Autoholowanie Kraków,Autopomoc Kraków.

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Transport Katowice »

  Nasza firma zajmuje się transportem krajowym i międzynarodowym. Zdobyte doświadczenie na rynku transportowym gwarantuje, że nasze samochody dostawcze zawsze są na czas. Oferujemy wysoką jakość usług i gwarancję nienaruszenia ładunku, który zawsze jest przez nas ubezpieczony. Świadczone przez nas usługi transportowe zawsze cieszyły się zadowoleniem klientów. Ponieważ najważniejsza dla nas jest punktualność i bezpieczeństwo przewożonych rzeczy. Nasza firma transportowa pochodzi z Katowic. Jesteśmy dyspozycyjni 24h/ dobę. Numer kontaktowy 724 304 000. Zadzwoń do nas i przekonaj się o jakości naszych usług !

  Data dodania: 16 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Holowanie Wrocław »

  Wszystkie osoby zainteresowane reprezentującą wysoki poziom mechaniką samochodową muszą koniecznie odwiedzić tę stronę WWW. Przedsiębiorstwo Jarex oferuje klientom tego typu usługi jak: diagnostyka pojazdów, serwis ogumienia, czyszczenie filtrów, blacharstwo itd. To jednak nie wszystko. Przedsiębiorstwo może zaoferować klientom również usługi z zakresu pomocy drogowej na terenie całej Polski. Stali klienci przedsiębiorstwa Jarex mogą liczyć na korzystne promocje cenowe. Wszystkie usługi objęte są gwarancją.

  Data dodania: 27 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jgraczkowski.pl - Pomoc drogowa Warszawa »

  Na ulicach Warszawy dochodzi do częstych stłuczek, stąd też wypada mieć telefon do rzetelnej auto-pomocy. Firma prezentująca swoją ofertę na tej stronie zajmuje się transportem samochodów na terenie Warszawy i okolic. Świadczy holowanie samochodów o wadze nieprzekraczającej 1700 kg. Holowanie to jednak nie wszystko. Klienci mogą skorzystać też z fachowej porady mechanika, jak też w nagłym przypadku poprosić o dostarczenie dodatkowej ilości paliwa. Najlepiej porozumieć się z firmą drogą telefoniczną, jednakże przy okazji mniej pilnych spraw można skorzystać z wiadomości przesłanej na wymieniony na stronie adres mailowy. W galerii internauci mogą zobaczyć chociażby zdjęcia wykorzystywanej przez firmę lawety.

  Data dodania: 25 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Całodobowa pomoc drogowa »

  Mondial Assistance jest działającym w całej Polsce centrum pomocy drogowej. Firma zapewnia przede wszystkim szybką jak i profesjonalną całodobową pomoc drogową, w tym również dla osób, które nie mają opłaconego odpowiedniego ubezpieczenia. Firma gwarantuje dojazd najbliżej znajdującej się lawety, kierowcy mogą też liczyć na atrakcyjne ceny oferowanych usług pomocy samochodowej. Dzięki specjalnej aplikacji na telefony klienci mogą szybko przekazać wiadomość o swoim położeniu, przez co przebywająca najbliżej laweta dojedzie w niedługim czasie oczekiwania. Świadczone są także usługi dojazdowego serwisu samochodowego.

  Data dodania: 03 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Anhol.pl »

  http://anhol.pl to strona internetowa firmy „Anhol.pl”, która działa na terenie Gorzowa Wielkopolskiego, Świebodzina, Międzyrzecza, a także Nowego Tomyśla. Głównie jednak nasze zlecenia wykonywane są na Autostradzie A2 oraz drodze ekspresowej S3, na których to nieuwaga i prędkość często prowadzą do zdarzeń drogowych. Nasza laweta w Gorzowie wlkp. jest przystosowana do pomocy zarówno samochodom osobowym, jak i ciężarowym, a nasze doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie wyciągnąć nawet samochody zaklinowane między drzewami.

  Data dodania: 10 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc drogowa 24h Łódź »

  Przedsiębiorstwo Autobrothers Łódź posiada szeroki zakres usług samochodowych. Proponujemy chociażby auta z Niemiec, umożliwiamy skup samochodów, jak również gwarantujemy najszybsze holowanie łódź oraz w okolicach. Oferowana przez nas pomoc drogowa działa przez 24 godziny. Ponadto w skład naszych działań zalicza się także wynajem między innymi: samochodów, budów, lawet. Oznacza to również wynajem długoterminowy. To i wiele więcej znajdziecie na naszej stronie internetowej. Wejdźcie i poznajcie szczegółową ofertę.

  Data dodania: 03 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Otwieranie auta Zabrze »

  Jedną ze specjalności naszej firmy jest wymiana zamków w Zabrzu oraz okolicy. Dla naszych klientów bez trudu szybko i sprawnie wymienimy każdy rodzaj zamka, jaki jest dostępny na rynku. W czasie pracy wykorzystujemy wyłącznie profesjonalne i nowoczesne narzędzia, jak i również specjalistyczne klucze i śrubokręty wymagane przez producentów.

  Data dodania: 30 12 2018 · szczegóły wpisu »