Pomoc drogowa Warszawa

Pomoc drogowa Warszawa

Firma GoHol Wojciech Golański oferuje profesjonalną, całodobową pomoc drogową i holowanie pojazdów w Warszawie, kraju i zagranicy. Zapewniamy fachową obsługę, szybki dojazd na miejsce zdarzenia oraz zabezpieczenie holowanego auta i powierzonego nam mienia. Dzięki doświadczeniu w transporcie pojazdów, możemy zagwarantować pełen profesjonalizm, szybkość działania i uczciwość. Nasza firma posiada: Państwowy Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Krajowym Transporcie Rzeczy.

Szczegóły strony www.pomoc-drogowa-warszawa.pl:

Podlinkuj stronę www.pomoc-drogowa-warszawa.pl:

Pomoc drogowa Warszawa

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pomoc drogowa Szczecin »

  Oferujemy Państwu profesjonalne usługi w zakresie pomocy drogowej. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych potencjalnych Klientów, działamy szybko, sprawnie i skutecznie przez 24 godziny. Pomoc drogowa Szczecin, jaką Państwu oferujemy to miła i sprawna obsługa, zawsze na czas. Współpracujemy z wieloma warsztatami naprawczymi, co za tym idzie naprawy samochodów wykonywane są w krótkim czasie, z zachowaniem najwyższej staranności. Pomoc drogowa Szczecin to szeroki wachlarz usług, dostosowanych do Państwa potrzeb, m.in.: holowanie samochodów na terenie kraju i poza jego granicami, sprowadzanie samochodów na zamówienie.

  Data dodania: 05 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc drogowa z Krakowa »

  Auto-Hol Luberda istnieje na rynku od 1999r.Przedmiotem działalności firmy jest pomoc drogowa, usługi blacharskie, lakiernicze oraz mechaniki pojazdowej. Usługi pomocy drogowej świadczymy na terenie całego kraju przez 24h -siedem dni w tygodniu. Firma posiada wszystkie wymagane certyfikaty i licencje. Naszym atutem jest duże doświadczenie zawodowe oraz wykwalifikowana kadra pracownicza.

  Data dodania: 09 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc drogowa Kraków »

  Jesteśmy znaną i solidną firmą. Istniejemy na rynku od 1999r.Prowadzimy działalność na terenie całego kraju. Posiadamy kilka niezawodnych i bezpiecznych pojazdów holowniczych. Świadczymy usługi holownicze, blacharsko -lakiernicze oraz mechaniki pojazdowej. Nasza firma to stabilny partner-posiadamy wszystkie wymagane certyfikaty i licencje. Swoim klientom zapewniamy szybką, profesjonalną i kompleksową pomoc. Naszym priorytetem jest satysfakcja Klienta ze świadczonych usług.

  Data dodania: 09 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • POMOC DROGOWA POZNAŃ »

  692797137 - Pomoc Drogowa Michał Kuta - dzwoń o każdej porze gdy potrzebna pomoc na drodze. Obsługujemy Poznań i UE.
  Oferujemy całodobowe holowanie pojazdów w kraju i za granicą, świadczymy szybką i solidną pomoc drogową.
  Nasza firma dysponuje kilkoma holownikami, prowadzimy także wypożyczalnię lawet.
  Jako solidna firma, z długoletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej i transportowej, jesteśmy dobrze przygotowani do holowania i transportu pojazdów zarówno w kraju, jak i za granicą. Służymy fachową pomocą drogową i współpracujemy z warsztatami samochodowymi z sieci PZU oraz autoryzowanymi serwisami samochodów. Terenem naszego działania jest przede wszystkim Poznań, województwo wielkopolskie, cały kraj a także Europa.

  Naszym Klientom oferujemy konkurencyjne stawki za autoholowanie. Na terenie Poznania już od 130 zł!!!

  Data dodania: 05 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • POMOC DROGOWA - POZNAŃ - HOLOWANIE »

  Pomoc Drogowa Lidia Buda - profesjonalna, całodobowa pomoc drogowa na terenie miasta Poznań. Dzwoń o każdej porze!
  Nasza firma oferuje całodobową pomoc drogową w kraju i za granicą. Dzięki kilku dyspozycyjnym samochodom z dużą lawetą, jesteśmy w stanie szybko reagować na zgłoszenie. Jako solidna firma, z długoletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej i transportowej, jesteśmy dobrze przygotowani do holowania i transportu pojazdów zarówno w kraju, jak i za granicą. Przyjęte zlecenia realizujemy w możliwie najkrótszym czasie. Służymy fachową pomocą drogową i współpracujemy z warsztatami samochodowymi z sieci PZU oraz autoryzowanymi serwisami samochodów. Terenem naszego działania jest przede wszystkim Poznań, województwo wielkopolskie, cały kraj a także Europa.

  Data dodania: 05 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc drogowa Poznań »

  Pomoc Drogowa Przemysław Dobierski dostępna jest na terenie Poznania oraz w jego najbliższych okolicach przez 24 godziny na dobę. Swoim klientom oferujemy obsługę powypadkową, holowanie i transport, a także pomoc merytoryczną oraz techniczną na miejscu wypadku. Atrakcyjne ceny - gwarantowane!

  Data dodania: 24 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Całodobowa pomoc drogowa w Poznaniu »

  Nasza firma działa na rynku transportowym i motoryzacyjnym w Poznaniu już kilka lat. Dysponujemy dobrym sprzętem do holowania w kraju i za granicą. Głównym zakresem naszej działalności jest świadczenie pomocy drogowej i usługi autoholowania, ale wykonujemy także usługi transportowe (przewożenie aut za granicę oraz przywożenie z zagranicy). Współpracujemy z zaufanymi warsztatami samochodowymi o profilu: elektronicznym, blacharsko-lakierniczym i mechanicznym, dzięki czemu możemy zaoferować naszym Klientom kompleksową obsługę. Szybko reagujemy na wezwanie! Dzięki bardzo dobrej znajomości miasta, docieramy na miejsce w krótkim czasie! Wystawiamy faktury VAT. Jesteśmy dyspozycyjni całodobowo przez 7 dni w tygodniu przez 24h na dobę.

  Data dodania: 22 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rental »

  Firma Rental Serwis z warsztatem w Łodzi oferuje klientom fachowe usługi mechaniki pojazdowej i nie tylko. Klienci, którzy stanęli na trasie z przyczyny nagłej usterki samochodu mogą liczyć na usługi autoholowania przez całą dobę. Dzięki zgranej i doświadczonej ekipie fachowców, firma jest w stanie szybko wykryć powód usterki jak też wykonać niezbędne naprawy. Kierowcy mogą również skorzystać z udostępnionego samochodu zastępczego. Ponadto przedsiębiorstwo dysponuje swoim warsztatem blacharsko-lakierniczym, może więc dokonać niezbędnych napraw blacharskich, w tym również remontowych dla samochodów powypadkowych.

  Data dodania: 27 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rental »

  Holowanie-rental.pl jest stroną internetową przedsiębiorstwa, które zajmuje się usługami lawetą. Przedsiębiorstwo jest dostępne dla potrzebujących przez 24h, może wziąć zepsuty samochód na lawetę, bądź też wykonać jego holowanie. Ponadto klienci nie potrzebują się martwić, gdzie odszukają dobry warsztat napraw samochodów, bowiem firma dysponuje własnym, może więc zaoferować błyskawiczne znalezienie usterki oraz jej naprawę. Firma trudni się też holowaniem samochodów, jakie uległy zderzeniom. Kierowcy mogą też zlecić reperację blachy bądź też lakierowania swojego samochodu, w tym zarówno w zakresie blacharki odnawialnej.

  Data dodania: 29 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Laweta Katowice »

  Nasza firma Holocar Pomoc Drogowa ma swoją siedzibą w Katowicach. Tylko u nas można liczyć na bardzo szybką i skuteczną pomoc drogową w Katowicach. Oferujemy wynajmowanie lawet, ale również holowanie samochodów. Już wielu klientów zostało przez nas obsłużonych, dlatego tym bardziej warto nam zaufać i skorzystać z naszej oferty. Korzystamy tylko z najlepszego sprzętu. Działamy na terenie całego Śląska i zapewniamy, że bardzo szybko pojawimy się na miejscu zdarzenia. Cennik można sprawdzić na naszej stronie.

  Data dodania: 20 01 2016 · szczegóły wpisu »