Autorska galeria malarska

Autorska galeria malarska

Coraz więcej z nas jest zainteresdowanych malarstwem i grafiką. Z biegiem lat powstaje więc coraz więcej galerii o o takiej tematyce. Zapraszam Państwa do obejrzenia i kupna prac polskiej malarki - Kamili Białkowskiej-Ismaił. Zajmuje się ona od wielu lat tworzeniem obrazów współczesnych farbami olejnymi oraz metodą autorską polegającą na łączeniu monotypowych odbitek z malarstwem, co daje piękny efekt. Dzięki solidnemu warsztatowi (studia magisterskie i doktoranckie związane ze sztuką) i wyobraźni nie znającej granic, jej obrazy są czymś więcej, niż tylko zwykłą sztuką. Przekonajcie się Panstwo sami wchodząc na stronę www.bialkowskaismail.pl. Serdecznie zapraszam!

Szczegóły strony www.bialkowskaismail.pl:

Podlinkuj stronę www.bialkowskaismail.pl:

Autorska galeria malarska

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Obrazy olejne »

  Znajdziesz tu ciekawe obrazy olejne, takie jak pejzaż Polski, martwa natura czy bukiety kwiatów od małych kameralnych do dużych dekoracyjnych kompozycji. Marek Maruszewski maluje również obrazy pastelowe. Szczególne miejsce w mojej twórczości zajmuje malarstwo symboliczne, metaforyczne.

  Data dodania: 03 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Obrazy na płótnie, akty, obrazy na zamówienie ze zdjęcia »

  Galeria obrazów, aktów, oraz obrazy na zamówienie ze zdjęcia klienta. Zapraszam do zapoznania się z ofertą skierowaną do wszystkich którzy zapragną mieć u siebie szczególne obrazy. Tworze dzieła na podstawie zdjęcia od Państwa w stylu przypominającym obrazy olejne. Dodatkowo mam gotowe już obrazy przedstawiające prześliczne nagie kobiety, czyli akt. Tworzę tanio i solidnie, estetycznie i ze smakiem. Polecam serdecznie wejście na moją stronę i obejrzenie oferty.

  Data dodania: 30 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Studio Artystyczne CONTE »

  Strona oficjalna Studia Artystycznego CONTE. Tworzymy modne obrazy wieloczęściowe, w 100% tworzone ręcznie. Nie stosujemy techniki drukarki i pędzla. U nas mają Państwo pewność, iż obraz jest unikatowy. Wiele wzorów do wyboru, także według pomysłu klienta. Bez pośredników - prosto od twórców.
  Zapraszamy do głębszego zapoznania się z naszą ofertą na naszej stronie internetowej : www.conteart.netgaleria.pl
  tel: 512610069 oraz email: conteart@wp.pl

  Data dodania: 06 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Obrazy olejne »

  Serdecznie zapraszamy do internetowej galerii malarstwa współczesnego Arte. Współpracujemy z wieloma utalentowanymi artystami. Posiadamy w naszej galerii wiele interesujących obrazów olejnych o różnorodnej tematyce artystycznej. Obrazy w odmiennych stylach malarskich i technice wykonania. Nasze obrazy podbiły serca wielu osób w całym kraju. Obrazy olejne dostępne na płótnie. Obrazy na zamówienia indywidualne, malowane ze zdjęcia!

  Data dodania: 14 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Płótna malarskie »

  Akcesoria malarskie oraz plastyczne firmy Talens towarzyszą zarówno dojrzałym artystom malarzom jak i adeptom tej sztuki na uczelniach wyższych. Dla obu tych grup firma przygotowała bogaty asortyment produktów przeznaczonych do malowanie, znajdziecie wśród nich między innymi farby olejne i akrylowe, pastele olejne i suche, jak również szereg akcesoriów typu sztalugi malarskie, płótna malarskie oraz podobrazia. Jeśli myślisz poważnie o zajęciu się malowaniem, nasza firma wyposaży Cię od stóp do głów. Produkty firmy Talens zachwycają wysoką wydajnością oraz doskonałą jakością.

  Data dodania: 15 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Niepowtarzalne obrazy olejne »

  Reklamowana strona zawiera ofertę pracowni artystycznej o nazwie KRUKART. Oferowane obrazy olejne wykonywane są przy użyciu wysokiej klasy farb. Sprzedaż obrazów ma miejsce bezpośrednio w pracowni lub w Internecie. Specjalnością tej galerii stały się liczne dzieła z motywami kwiatów i łąk. Prace tworzone są przez Małgorzatę Kruk, której malarstwo jest największą pasją. Istnieje możliwość oprawienia zamówionego dzieła w stylową ramę. W dodatku oferta przewiduje wykonywanie prac na specjalne zamówienie klienta.

  Data dodania: 30 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obrazy olejne »

  Właściwie każdy z nas miał prawdopodobnie okazję widzieć jakieś obrazy. I bardzo atrakcyjne jest to, jaki do nich miał stosunek. Bowiem można prawdopodobnie zaryzykować stwierdzenie, że nie doceniamy sztuki w obecnych czasach. Niemniej jednak są tacy, którzy bardzo chcieliby mieć jakiś obraz, który wisząc na ścianie znacznie uatrakcyjniałby wygląd wnętrza lokalu mieszkalnegomieszkania czy także domu. I dlatego wszystkich zainteresowanych obrazami serdecznie zapraszamy do tej galerii gdzie można odpowiedni obraz kupić.

  Data dodania: 09 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obrazy Malarstwo Reprodukcje »

  Strona "Obrazy Malarstwo Reprodukcje" jest galerią wybranych dzieła malarstwa, artystów takich jak Pablo Picasso, Vincent Van Gogh, Claude Monet, Odilon Redon. NA stronie istnieje możliwość zamówienia cyfrowej reprodukcji na płótnie wybranego obrazu. Reprodukcje cyfrowe są drukowane na bawełnianym płótnie przy użyciu nowoczesnych tuszy do wydruków artystycznych. Obraz jest dodatkowo zabezpieczany werniksem oraz naciągany na krosno malarskie, co nadaje mu nowoczesny wygląd. Zamiast krosna można także oprawić obraz w ramę, wtedy będzie wyglądał bardziej elegancko, jednak to wiąże się z dodatkowym kosztem.

  Data dodania: 20 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obrazy kwiaty »

  Aleobrazy.eu jest witryną internetową firmy parającej się tworzeniem obrazów. Oferowane obrazy są robione ręcznie, przy zastosowaniu sprawdzonych technik malarskich. Twórcą obrazów jest posiadający długoletnie doświadczenie artysta Krystian Dzierla. Jego dzieła cechują się starannością wytworzenia oraz unikalnym charakterem. Klienci mogą też skorzystać z możliwości bezpłatnej zmiany barwy obrazu. Same obrazy tymczasem dostępne są w wielu rozmiarach, da się też dokonać kupna interesujących dyptyków, jak też tryptyków. Oprócz tego malarz zapewnia malowanie obrazów ściennych w domu klienta.

  Data dodania: 26 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Galeria Akrylowa - obrazki na ścianę »

  Galeria Akrylowa to miejsce, w którym można obejrzeć i zakupić w przystępnych cenach obrazy akrylowe malowane ręcznie na płótnie. To oryginalny i doskonały pomysł na prezent dla każdego, ponieważ rozświetli i odświeży każde wnętrze: biuro, salon, kuchnię, jadalnię czy sypialnię. Każdy obraz akrylowy namalowała Katarzyna Wróbel, której bliskie są abstrakcje, geometryczne formy, kontrastowe połączenia kolorów. Obrazki na ścianę z galerii malarstwa zabezpieczone są werniksem i są gotowe do powieszenia na ścianie. Autorka inspiruje się głównie człowiekiem i przyrodą, otaczającym światem.

  Data dodania: 02 12 2018 · szczegóły wpisu »