Kultura i sztuka Kategoria: Kultura i sztuka

Kategoria poświęcona dziełom sztuki i szeroko pojętej kulturze. Strony artystów, recenzje książek, wyszukane tematy dla wyszukanego odbiorcy.

Kultura i sztuka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Foto4fun.com.pl »

  Co łączy perspektywę cudownej zabawy z zadowoleniem Twoich najbliższych przyjaciół? Jeżeli jeszcze nie wiesz, zaraz usłyszysz odpowiedź na to pytanie. Fotobudka to narzędzie, które ożywi każdą chwilę spędzoną z tymi, z którymi jesteś najbliżej. Wspólne fotografie pozwolą uwiecznić wspaniałe chwile na zawsze.

  Data dodania: 11 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Manganime »

  Właśnie postanowiłeś ożywić swoją kolekcję gadżetów? Zajrzyj zatem na manganime.pl. Ten sklep internetowy posiada ogromny wybór artykułów. Gadżety anime w przeciągu kilku dni mogą być twoje – wszystko zależy od tego, jak szybko wykonasz zamówienie, bo jego realizacja zostanie wykonana błyskawicznie!

  Data dodania: 14 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kasada.pl »

  Oferujemy oprawę muzyczną wesel, które będzie niezapomnianym wydarzeniem dla każdego. Nasza specjalność do muzyka grana przez DJ-a. Niemniej jednak usługi DJ na wesele wzbogacamy o muzykę i wokal na żywo, o usługi wodzireja i prowadzenie zabaw weselnych, tak by zachować biesiadny klimat wesela, który tworzą tradycyjne zespoły weselne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dowiedz się o nas więcej.

  Data dodania: 03 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf Kraków »

  Profesjonalne sesje fotograficzne, sesje weselne i familijne, portrety i zdjęcia w plenerze. Jeżeli poszukujesz ambitnego i pomysłowego fotografa, dla którego sztampowe sesje to największy grzech, to zachęcam na moją stronę. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie

  Data dodania: 26 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Podesty sceniczne i teatralne od BSC System »

  BSC System to technika sceniczna najwyższej jakości. W ofercie podesty sceniczne oraz wynajem scen a także sprzedaż i pełny serwis sprzętu scenicznego. Montujemy sceny w dowolnej aranżacji zachowując estetykę i oryginalność dzięki czemu nasze rozwiązania sceniczne przekładają się na pozytywny odbiór widowni. Jesteśmy w tej branży od ponad dziesięciu lat, posiadamy. Wynajem scen od BSC System to pewność i niezawodność ciekawych aranżacji i niecodziennych rozwiązań. Pozwól nam zapracować na sukces Twojego spektaklu.

  Data dodania: 30 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kurs tańca Kraków - Salsa House »

  Szkoła tańca Salsa House zapewnia sposobność ekspresowego opanowania podstaw salsy kubańskiej. Jest to możliwe za sprawą naszych instruktorów, których cechują doskonałe umiejętności a także wieloletnie doświadczenie. Przygotowana przez nas propozycja zawiera także szereg zajęć ogólnorozwojowych oraz na inne techniki taneczne. Proponujemy możliwość prowadzenia lekcji w grupach a także indywidualnych zajęć. Świadczymy również usługi dla przedsiębiorstw, oferując między innymi przykładowe lekcje a także różnorodne pokazy taneczne. Zachęcamy do współpracy.

  Data dodania: 19 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Rara Avis | NOWOCZESNE TECHNOLOGIE DLA WSPÓŁCZESNEGO CZŁOWIEKA »

  Strona fundacji Rara Avis z Gliwic. Naszą domeną są nowoczesne technologie, dzięki którym wspieramy rozwój i działalność podmiotów dziedzin biznesu oraz sfery społecznej. Tworzymy aplikacje wykorzystujące wirtualną rzeczywistość, rozwiązania interaktywne, nowoczesne formy oddziaływania wizualnego, animacje i wizualizacje 3D oraz metody wykorzystujące najnowsze rozwiązania skanowania i druku 3D. w naszej ofercie korzystamy również z nowinek technologicznych, takich jak Oculus Rift i rozszerzona rzeczywistość.
  Naszym atutem jest doświadczenie w tworzeniu gier komputerowych i symulatorów.

  Data dodania: 07 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zespół muzyczny Reflex »

  Zespół muzyczny z Lubań i okolice, obsługujemy różne imprezy muzyczne, głównie gramy po weselach i na ślubach na Terenia Lubania i Zgorzelca, oraz posiadamy własny transport. Posiadamy trzy świetne głosy do śpiewania, zawodowy sprzęt nagłośnieniowy (Mackie, The Box) i oświetlenie, Ketron Live XD 9, instrumenty- dwie gitary, akordeon Weltmeister, oświetlenie, wytwornica dymu itp. Gramy na Dolnym Śląsku.

  Data dodania: 30 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Obrazy kwiaty »

  Aleobrazy.eu jest witryną internetową firmy parającej się tworzeniem obrazów. Oferowane obrazy są robione ręcznie, przy zastosowaniu sprawdzonych technik malarskich. Twórcą obrazów jest posiadający długoletnie doświadczenie artysta Krystian Dzierla. Jego dzieła cechują się starannością wytworzenia oraz unikalnym charakterem. Klienci mogą też skorzystać z możliwości bezpłatnej zmiany barwy obrazu. Same obrazy tymczasem dostępne są w wielu rozmiarach, da się też dokonać kupna interesujących dyptyków, jak też tryptyków. Oprócz tego malarz zapewnia malowanie obrazów ściennych w domu klienta.

  Data dodania: 26 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Teatr dla dzieci w Warszawie »

  Teatr Małego Widza jest wyjątkowym miejscem, w którym można w przyjemny sposób spędzić z dzieckiem czas. Oprócz przyjemności, celem i misją teatru jest dbanie o edukację teatralną, rozwijanie kreatywności i budowanie wrażliwości artystycznej u dzieci już od najmłodszych lat życia. Teatr Małego Widza jest miejscem kameralnym, na widowni jest 40 miejsc, a na scenie nie ma zbędnych dekoracji. Teatr skupia się na rozmowie z dziećmi, na prowadzeniu dialogu w ich języku, nie infantylnie czy w udawany sposób. Dojazd do Teatru jest bardzo prosty i szybki z każdej warszawskiej dzielnicy, bowiem Teatr Małego Widza mieści się na Starym Mieście, a dokładnie na ulicy Jezuickiej.

  Data dodania: 23 05 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Kultura i sztuka