Bazy danych Podkategoria: Bazy danych

 • Strony www, proste i zaawansowane serwisy. »

  Strony www ze Skierniewic. Zajmujemy się projektowaniem stron internetowych (www). 17-letnie doświadczenie w programowaniu. Oferujemy proste strony www, sklepy internetowe jak i zaawansowane serwisy. Obsługujemy Skierniewice, województwo łódzkie, jak i całą Polskę.

  Data dodania: 04 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Freshdata - tworzenie stron www »

  Firma Freshdata zajmuje się tworzeniem stron www począwszy od prostych wizytówek, a skończywszy na
  zaawansowanych serwisach internetowych opartych o rozbudowane mechanizmy bazodanowe np. wyszukiwarki, katalogi produktów. Kładziemy nacisk na prostotę zarządzania serwisem, bezpieczeństwo aplikacji oraz szybkość działania strony.

  Data dodania: 06 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Sekocenbud »

  W naszej ofercie posiadamy programy dla budownictwa: programy kosztorysowe (Norma PRO, Norma STANDARD), bazy cenowe (Intercenbud, Sekocenbud) programy CAD oraz wiele innych. Prowadzimy również szkolenia Norma PRO oraz kursy kosztorysowania. Sekocenbud Bazy cenowe. Cennik i opis SEKOCENBUD. Dostarczamy najlepsze programy dla budownictwa.

  Data dodania: 30 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • System Sare »

  Interesuje Cię e-mail marketing, jednak nie posiadasz do jego wykonania pomocnych narzędzi? Jeśli tak, to zajrzyj na naszą stronę. Wiemy jak najbardziej efektywnie wykorzystywać mailing oraz kampanie sms. Dzielimy się tą wiedzą, udostępniając swoim klientom rozbudowane narzędzia, ale również wiedzę pochodzącą od najlepszych specjalistów branżowych w kraju. Do dyspozycji klientów oddajemy także autorski system ankietowy. Dzięki niemu znacząco podniesie się wydajność Twoich ankiet. Pomagamy połączyć również kampanie reklamowe w social mediach z mailingiem i kampaniami e-mail. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 26 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kody-pocztowe.nf.pl »

  Ile razy zdarzało się, że wysłana przez Państwa przesyłka nie docierała do odbiorcy z powodu nieprawidłowo wpisanego kodu pocztowego? Takie problemy nie będą Państwa udziałem, jeżeli zaczniecie korzystać ze strony internetowej kody-pocztowe.nf.pl. Czytelnie zaprojektowana witryna internetowa pozwala w błyskawiczny sposób znaleźć potrzebny kod spośród ulic oraz gmin z całego kraju. Istnieje możliwość skorzystania z praktycznej wyszukiwarki albo samodzielnego znalezienia miejscowości spośród alfabetycznie posortowanych miejsc. Przedstawiamy także wykaz popularnych miast i ulic.

  Data dodania: 04 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Free-reversephonelookup.com »

  Kwestia bezpieczeństwa jest dla ciebie najważniejsza i dlatego chcesz znać rozmówcę każdego połączenia telefonicznego, którego numeru nie znasz? Jeśli tak właśnie jest, możesz korzystać z darmowej bazy danych, znajdującej się na stronie Free-ReversePhoneLookUp, poszerzanej każdego dnia o nowe numery.

  Data dodania: 01 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kierunkowy.net »

  Jeśli jesteś zainteresowany znalezieniem numeru kierunkowego do jakiegoś miasta w Polsce i jeśli nie chcesz wertować książki telefonicznej, to mamy dla Ciebie alternatywę. Znajdź naszą stronę, zobacz jak działa prosta w obsłudze wyszukiwarka i wpisz w odpowiednie pole nazwę interesującego Cię miasta.

  Data dodania: 02 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Największy spis spółek cywilnych »

  Istnieje kilka ważnych korzyści z korzystania z internetowych rejestrów takich jak największy rejestr spółek cywilnych w celu udostępniania danych w firmie. Jednym z nich są koszty operacyjne. Oszczędność pieniędzy jest jednym z głównych powodów, dla których firmy zwracają się do baz danych, takich jak spis spółek cywilnych. Poza oczywistymi korzyściami płynącymi z udostępnienia danych swojej firmy w rejestrze spółek cywilnych, gdzie zwiększa się łatwość dostępu do ważnych informacji z dowolnego miejsca na świecie, istnieje wiele mniej oczywistych.

  Data dodania: 22 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • TETA AIR - Rozwiązanie HR do obsługi kadrowo-płacowej »

  Teta Air jest aplikacją najwyższej jakości, dzięki której możesz usprawnić działania kadrowo-płacowe, system jest w chmurze. To opcja niezwykle korzystna i niedroga, dzięki temu praca jest wydajniejsza. Jakie możliwości ma aplikacja? Dzięki niej możliwa jest na przykład elektroniczna obsługa urlopów, planowanie czasu pracy i naliczanie wynagrodzeń pracownikom. To doskonała opcja dla każdego, kto szuka sposobu, aby móc zaoszczędzić trochę czasu i zająć się ważniejszymi zadaniami. Zachęcamy do kontaktu i do współpracy.

  Data dodania: 14 02 2020 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Bazy danych