Wózki widłowe szkolenia

Wózki widłowe szkolenia

Firma GD PARTNERS S.C. zajmuje się obsługą bhp i ppoż instytucji z całego kraju, w szczególności takich miast jak Wrocław, Katowice, Opole, Warszawa, czy Kraków. Wykonujemy szkolenia z pierwszej pomocy, wykonujemy dokumentację wypadków przy pracy, czy też opracowaniem ryzyka zawodowego.W ofercie firmy mamy m.in: usługi bhp i ochrona przeciw pożarowa, szkolenia na operatorów wózków widłowych, szkolenia bhp, kursy metodyki prowadzenia instruktażu stanowiskowego, ocena ryzyka zawodowego, zabezpieczenie przeciw pożarowe, a także szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej. Możemy pochwalić się takimi mocnymi punktami jak: zespół wykwalifikowanych ekspertów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, wysoka jakość wykonywania zadań przez naszych specjalistów. Jeżeli chciałbyś poznać szczegółową propozycję firmy zapraszamy na stronę http://www.gdbhp.pl.

Szczegóły strony gdbhp.pl:

Podlinkuj stronę gdbhp.pl:

Wózki widłowe szkolenia

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kursy bhp oleśnica »

  Organizujemy szkolenia z zakresu doskonalenia umiejętności oraz inne szkolenia jak kurs kroju i szycia. Szkolenia bhp na stanowiskach robotniczych - szkolenia takie należy wykonywać co 5 lat. Oferujemy porady prawne w zakresie: prawa pracy także prawa gospodarczego.

  Data dodania: 12 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Gliwice »

  Centrum Szkoleń Inżynierskich - organizujemy szkolenia z zakresu mechatroniki oraz szerokiego znaczenia technik inżynierskich.

  Współpracujemy z najlepszymi ekspertami z danych dziedzin. Innowacyjne rozwiązania wykorzystujące najnowsze osiągnięcia nauki, nowoczesne metody nauczania są gwarancją wysokich standardów oferowanych dla klientów usług.

  Siedzibą Centrum Szkoleń Inżynierskich jest Park Naukowo-Technologiczny Politechniki Śląskiej z profesjonalną infrastrukturą umożliwiającą prowadzenie szkoleń najwyższej jakości. Zapraszamy na kursy dla kadr - szkolenia w Gliwicach. Centrum Szkoleń Inżynierskich znajduje się w rejestrze instytucji szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach.

  Data dodania: 16 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla kadry zarządzającej »

  Leadership to firma zajmująca się szkoleniem i coachingiem przede wszystkim z zakresu zarządzania projektami i ludźmi. Podstawową zasadą Leadership Center jest nastawienie na efekt, dlatego trzon oferty opiera się na praktycznych warsztatach i coachingu, gdyż taka forma maksymalizuje korzyści dla organizacji. Systemowe podejście do problemu i koncentracja zasobów powoduje osiąganie optymalnych rezultatów.

  Data dodania: 13 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • BeHaPeks - BHP Sosnowiec »

  Nasza firma kompleksowo zajmuje się obsługą i doradztwem w zakresie BHP i P.POŻ. Prowadzimy szkolenia wstępne i okresowe z zakresu BHP, pierwszej pomocy przedmedycznej, ochrony przeciwpożarowej, higieny żywności (byłe Minimum Sanitarne). Świadczymy usługi opracowywania m.in.: Oceny Ryzyka Zawodowego, Instrukcji Ochrony Przeciwpożarowej Budynków, Dokumentacji HACCP, GHM, GMP, GMP Plus dla przedsiębiorstw sektora spożywczego i paszowego.

  Oferujemy doraźną lub stałą współpracę na zasadach zewnętrznego nadzoru BHP. Działamy głównie na Śląsku i Zagłębiu (Sosnowiec, Katowice, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź, Jaworzno, Chorzów, Tychy, Siemianowice Śląskie, Mikołów, Olkusz). Usługi szkoleniowe jesteśmy w stanie prowadzić w naszej sali szkoleniowej lub w Państwa Zakładzie Pracy.

  Data dodania: 28 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Strona internetowa WWW, centrum kształcenia i doskonalenia kompetencji menadżerskich i pracowniczych. Vademecum, Konferencje i Warsztaty to jedna z nie wielu korporacji szkoleniowych na rynku, która rok do roku szkoli ponad 3 tysiące osób. W serwisie korporacji znajdziemy bogatą ofertą zarówno najpopularniejszych na rynku szkoleń takich jak szkolenia miękkie i szkolenia sprzedażowe, niemniej jednak również bardzo fachowych kursów takich jak szkolenia z prawa celnego czy prawa zamówień publicznych. Marka Vademecum jest mocno rozpoznawalna na rynku, między innymi dlatego, że funkcjonuje sukcesywnie od 1995 roku i jest podstawowym współzałożycielem Polskiej Izby korporacji szkoleniowych.

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • STRATEGEEK Doradztwo i Szkolenia »

  Wspomagamy działalność i rozwój firm poprzez usługi doradztwa biznesowego i szkolenia. Pomagamy przedsiębiorcom w zakresie zarządzania, organizacji, planów rozwoju, strategii marketingowych i sprzedażowych. Wspieramy firmy w bieżącym zarządzaniu, negocjacjach, pozyskiwaniu funduszy. Umożliwiamy poprawę efektywności biznesu poprzez konsulting oraz rozwój kadr dzięki szkoleniom i coachingowi. Prowadzimy szkolenia dla właścicieli firm, kadry kierowniczej, oraz handlowców. Pomagamy rozwinąć zdolności przywódcze, poprawić zarządzanie zespołem, wzmocnić umiejętność negocjacji, komunikowania się oraz skutecznej sprzedaży.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia menedżerskie »

  Jeżeli i Ty zainteresowany jesteś wartościowymi szkoleniami dla kadry menedżerskiej, zajrzyj szybko na tę stronę internetową. Tu zaznajomisz się z ofertą firmy Training Projects. Przedsiębiorstwo oferuje szkolenia z zakresu sprzedaży i przywództwa w dużych firmach. Wszyscy zatrudnieni przez Training Projects trenerzy mogą pochwalić się bardzo wysokimi kwalifikacjami i bogatym doświadczeniem. Nawiązując współpracę z tą firmą, możemy liczyć na dokładne uwzględnienie potrzeb naszego przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 01 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lenax kurs rusztowania »

  Zależy nam, aby każdy nasz absolwent posiadał wiedzę i biegłość w realizowaniu takich czynności jak aranżowanie instruktażu stanowiskowego czy inwentaryzacja środków stałych w warsztatach pracy. Naszym celem jest jak najlepsze nauczenie kadry sektora administracyjnego, które zapewnią jej sprawdzenie się w miejscu pracy, ale przede wszystkim wrażenie, że poprawnie przeprowadzają polecone im zadania. Centrum Szkoleniowo-Doradcze Lenax nieprzerwanie podnosi kwalifikacje swoich wykładowców. Więcej kluczowych informacji o naszej dotychczasowej działalności, znajdą Państwo na naszej stronie internetowej, na którą serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 19 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia na wózki widłowe »

  Stałe podnoszenie swoich kwalifikacji pozwala na zwiększenie możliwości znalezienia atrakcyjnej pracy i podniesienia swoich zarobków. Jednym z bardziej intratnych szkoleń są kursy na wózki widłowe. Nasza firma oferuje szkolenia kierowców wózków spalinowych oraz akumulatorowych. Profesjonalna kadra każdego kursanta przygotuje do egzaminu końcowego. Dzięki nam w bardzo krótkim terminie możesz uzyskać uprawnienia na wózki widłowe i zwiększyć swoją atrakcyjność na rynku pracy. Nie zwlekaj i odwiedź naszą stronę już teraz!

  Data dodania: 19 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Nauka bezpiecznej jazdy Warszawa »

  Zastanawiasz się czasem czym zajmuje się szkoła doskonalenia techniki jazdy? Czy warto korzystać z ofert, które oferuje? Co możesz zyskać kończąc jeden z kursów? Przekonaj się sam. Wejdź na driveracademy.pl i zobacz czym się zajmujemy. Korzystając z naszych szkoleń masz szansę w przyszłości uniknąć niebezpiecznych sytuacji na drodze. Dzięki nim możesz uratować życie lub zdrowie nie tylko swoje, ale również innych uczestników ruchu drogowego. Korzystając z możliwości jazdy na torze poprawisz swoje umiejętności kierowania samochodem w różnych warunkach i sytuacjach. Zapraszamy na driveracademy.pl

  Data dodania: 24 05 2018 · szczegóły wpisu »