Wizytówki

Wizytówki

Strona drukarni on-line świadcząca usługi w kwestii druku artykułów promocyjnych w zakresie mniejszych i średnich nakładów. Drukarnia proponuje takie produkty jak: wizytówki cyfrowe, broszury, teczki cyfrowe, druk arkuszowy, segregatory reklamowe, karty restauracyjne, druki personalizowane zaproszenia, dyplomy jak również usługi drukowania zdjęć. Drukarnia wykorzystuje innowacyjne metody druku, co pozwala realizować zamówienia w ciągu 1 doby. Zapraszamy Państwa do zaznajomienia się z propozycją. Gwarantujemy najwyższy poziom usług.

Szczegóły strony www.druk.net.pl:

Podlinkuj stronę www.druk.net.pl:

Wizytówki

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Projektowanie ogrodów, Nowoczesne ogrody, Aranżacja tarasów »

  Kompleksowe projekty ogrodów, projekty wnętrz, realizacje - nowoczesna pracownia. Nowoczesne ogrody to Nasza specjalność. Przy projektowaniu ogrodów zwracamy ogromną uwagę na innowacyjność, ergonomię i funkcjonalność założenia. Zapewniamy realizacje ogrodu, projekty, nawodnienie, projektowanie. Zapraszamy do współpracy oraz do kontaktu.

  Data dodania: 29 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kosztorysowanie »

  Specjalizujemy się w sporządzaniu kosztorysów robót budowlanych, w jak najszerszym tego słowa znaczeniu. Dysponujemy odpowiednią wiedzą, doświadczeniem, zapleczem technicznym, kontaktami oraz najnowszymi publikacjami. W dziedzinie kosztorysowania jesteśmy w stanie podjąć się każdego zlecenia. Naszymi klientami, dla których wykonaliśmy kosztorysy budowlane inwestorskie, ofertowe, przedmiary robót i inne opracowania są urzędy, instytucje państwowe i inne, biura projektów, architekci, firmy budowlane, osoby fizyczne.

  Data dodania: 09 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Magazyny do wynajęcia w Łodzi »

  Razem z natychmiastowym wzrostem podaży innowacyjnych powierzchni magazynowych, ilość dostępnych dla Najemców możliwości decyzji uległa istotnemu zwiększeniu. Wybór dobrego magazynu stał się nie lada wyzwaniem, nie mówiąc już o negocjowaniu korzystnych z możliwych warunków komercyjnych. W tym trudnym zadaniu warto jest współpracować z dobrymi fachowcami.

  Data dodania: 04 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • GlobalTech - pośrednictwo pracy »

  Jesteśmy Polsko -Niemieckim przedsiębiorstwem usług osobistych, pośrednictwem pracy,doradztwem personalnym w branży :metalowej, elektrycznej,opiekuńczej,sprzątającej. Posiadamy szeroką bazę fachowców i kontrahentów. Posiadamy wieloletnie praktyki w transferze polskich pracowników do pracy na terenie Niemiec. Nie pobieramy opłaty za pośrednictwo dla osób szukających zatrudnienia w Niemczech .Centrum Rekrutacji znajduje się w Polsce. W procesie rekrutacyjnym najcenniejszy jest bezpośredni kontakt z kandydatem do pracy, nieocenionym pozostaje efekt pierwszego wrażenia, rozmowa na temat zdobytego doświadczenia i posiadanych umiejętności. Centrum Obsługi Klienta znajduje się w Niemczech. Natychmiastowy i bezpośredni kontakt, opieka nad  kontrahentem i  projektem realizowana jest na terenie Państwa, w którym znajduje się siedziba Firmy Klienta  Wychodzimy naprzeciw  wyrażanym potrzebom starając się dostosować odpowiednie rozwiązanie do zgłaszanego zapotrzebowania.

  Data dodania: 21 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Http://udraznianiekanalizacji.eu »

  Niech każdy z Państwa zdaje sobie bardzo dobrze sprawę z tego, że rozglądając się za profesjonalnymi usługami kanalizacyjnymi, bez najmniejszego cienia wątpliwości warto zwrócić należytą uwagę na właśnie naszą ofertę. Tak się składa, iż funkcjonująca na warszawskim rynku firma Hydro-Elektrotech to w tym momencie wielce fachowe usługi kanalizacyjne, które na dodatek cechują się terminowością oraz szybkością realizacji. Nie można nie docenić poza tym tego, że chociaż generalnie usługi hydraulików nie należą do tanich, to jednakże nasze naprawdę nie należą do przesadnie wygórowanych cenowo. A zresztą z cennikiem każdy może zapoznać się pod adresem http://udraznianiekanalizacji.eu - prawda, iż ceny nie są wysokie? Zapewne zauważycie Państwo również to, że umieszczamy na naszej stronie internetowej bardzo dużo porad dotyczących udrażniania rur, wychodzimy z założenia, że o udrażnianiu rur, ale równie dobrze montowaniu rur kanalizacyjnych.

  Data dodania: 30 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria rzecznika patentowego »

  Jeśli szukasz takich miejsc jak Kancelaria rzecznika patentowego, to powinieneś zapoznać się z naszą ofertą. Biuro Usług Patentowych zostało założone przez Jana Szutę. Został on Rzecznikiem Patentowym w roku 1978. Jego Kancelaria rzecznika patentowego działa od roku 1992 i na swoim koncie ma już ponad 500 zgłoszeń do Urzędu Patentowego RP. Są to zgłoszenia, które dotyczą takich kwestii jak wynalazki, wzory użytkowe, znaki towarowe i znacznie więcej, o których można przeczytać na stronie biura rzecznika.

  Data dodania: 07 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Electro-clim.com.pl »

  Nasza firma Electro Clim zajmuje się montażem oraz serwisem urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych na obszarze miasta Szczecin, oraz jego najbliższych okolicach. Gwarantujemy, że urządzenia, które oferujemy, mają niezwykle długą żywotność i są odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, na jakie narażona jest klimatyzacja. Serwis gwarancyjny, a także pogwarancyjny obejmuje zaś wszelkie mogące występować usterki. Chłodnictwo to nie tylko nasz zawód, ale też pasja i gwarantujemy, że każda usługa zostanie wykonana szybko, fachowo oraz solidnie.

  Data dodania: 23 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Pogotowie-zamkowe-lodz-24h.pl »

  Jesteś,my w stanie zagwarantować swym klientom z Łodzi, że nasi pracownicy szybko przyjadą i wykonają awaryjnie otwieranie mieszkania. Tego typu zlecenia wykonujemy codziennie w Łodzi i jej okolicach. Jesteśmy w stanie wykonać nawet awaryjne otwieranie zamków antywłamaniowych. Zapraszamy zatem już teraz do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 05 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Otwieranie drzwi Rybnik »

  Poprzez naszą firmę z Rybnika mogą Państwo zamówić dla siebie przede wszystkim awaryjne otwieranie mieszkania. Jesteśmy w stanie za każdym razem bezpiecznie i bez szkód dla zamka uporać się z danym problemem. Nasze pogotowie ślusarskie jest czynne całodobowo, dlatego można wezwać naszych specjalistów o każdej porze.

  Data dodania: 03 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt na mieszkanie Szczecin - finansoweszycie.pl »

  Serdecznie witamy w naszej firmie, która zajmuje się doradzaniem, jeżeli chodzi o kredyt hipoteczny bądź innego rodzaju pożyczkę, którą możecie zaciągnąć w banku bądź w dowolnym innym miejscu. Nasz konsultant hipoteczny chętnie doradzi Wam kto zaproponuje Wam dogodne warunki finansowe, gdzie procenty będą w miarę niskie, dzięki czemu koszt wzięcia kredytu nie będzie taki duży. Pomagamy Wam niezwykle chętnie zrealizować marzenia, dlatego zapraszamy. Dzięki nam uzyskacie kredyt na mieszkanie, który pozwoli Wam spełnić marzenie o własnym miejscu do zamieszkania. Z nami wiele rzeczy jest możliwych.

  Data dodania: 22 01 2020 · szczegóły wpisu »