Usługi budowlane

Usługi budowlane

Budomania to portal budowlany skierowany głównie do firm budowlanych, przedsiębiorstw i do usługodawców działających w obrębie szeroko pojętego sektora branży budowlanej. Pozwala on na dostarczenie potencjalnym klientom informacji, której poszukują, na temat Państwa działalności, wiedzy bez której każdy potencjalny klient nie może się obejść, ponieważ jest ona mu potrzebna przy podjęciu właściwej decyzji dotyczącej wyboru usługodawcy lub dostawcy materiałów budowlanych.

Szczegóły strony www.budomania.pl:

Podlinkuj stronę www.budomania.pl:

Usługi budowlane

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Zdalny odczyt liczników »

  Firma Rhino specjalizuje się w kompleskowych rozwiązaniach systemowych w dziedzinie zdalnego odczytu liczników wody, ciepła, gazu i energii elektrycznej. Transmisja danych zachodzi za pośrednictwem Internetu lub sieci GSM/GPRS co czyni ją szybką i praktycznie bezawaryjną. Nasze rozwiązania to nie tylko znaczna oszczędność czasu i pieniędzy w porównaniu z klasycznym manualnym odczytem liczników jeden po drugim, to także gwarancja bezpieczeństwa (aby odczytać stan licznika nie trzeba już wpuszczać nikogo obcego do środka) i uczciwego odczytu (w razie próby zafałszowania wskazań licznika system sam zawiadamia o tym zarządcę nieruchomości). Przekonaj się sam o innych zaletach systemów AMR i odwiedź naszą stronę!

  Data dodania: 18 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Śruby nierdzewne »

  Inox-Stal - Firma handlowa zajmująca się kompleksowym zaopatrzeniem dużych firm przemysłowych, produkcyjnych, budowlanych, handlowych oraz klientów indywidualnych w elementy złączne. Nasza oferta to: szeroki asortyment wyrobów ze stali nierdzewnej A2, kwasoodpornej A4, nitów zrywalnych, nitonakrętek oraz profesjonalnych narzędzi nitujących.

  Data dodania: 18 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Wyroby hutnicze »

  Firma CZARMET prowadzi sprzedaż wyrobów hutniczych i stalowych. W bogatej ofercie posiada: blachy: gorącowalcowane, zimnowalcowane, łezkowe, ocynkowane, rury, stal zbrojeniowa; pręty żebrowane, gładkie, kwadratowe, walcówka; rury ze szwem i bezszwowe: czarne, ocynkowane, kolana hamburskie; kształtowniki gięte na zimno: zamknięte i otwarte; kształtowniki gorącowalcowane: ceowniki, dwuteowniki, kątowniki, teowniki, płaskowniki; druty. Ponadto firma dysponuje własną halą przeładunkową, pomagając w szybkim i bezpiecznym transporcie zamówionych produktów. Pełna oferta na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 23 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Panele ogrodzeniowe »

  Pragniemy Państwu zaoferować cieszące się ogromną popularnością ogrodzenia. Nasze ogrodzenia panelowe znajdują zastosowanie nie tylko przy terenach prywatnych, ale również przy obiektach przemysłowych, wojskowych, parkingowych, sportowych, rekreacyjnych i wielu innych. Konstrukcję ogrodzenia stanowią panele o potrójnym poziomie profilowania, dzięki czemu są sztywne, solidne, a także uzyskują trójwymiarowy wygląd. Prostota montażu i konkurencje ceny są kolejnym elementem, który nas wyróżnia wśród innych sprzedawców. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 18 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikaty ekologiczne dla budownictwa »

  Nasza firma oferuje szeroki zakres analiz środowiskowych. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. waloryzacje przyrodnicze, ekspertyzy botaniczne na potrzeby dokumentacji przyrodniczej programu rolnośrodowiskowego. Specjalną ofertę, obejmującą monitoring nietoperzy i ptaków kierujemy do inwestorów z branży energetyki wiatrowej. Przygotowujemy raporty o oddziaływaniu na środowisko, pomagamy w sprawach związanych z uzyskaniem decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia np. elektrownie wiatrowe. Zapraszamy na stronę www.nyctalus.pl

  Data dodania: 28 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kraków Remonty »

  Witamy Państwa na naszej podstronie ofertowej w niniejszym katalogu stron internetowych. Nasze przedsiębiorstwo działa pod szyldem MAG-BUD Guzik Hubert. Wykonujemy prace remontowe na terenie miasta Krakowa oraz całej Małopolski. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. prace malarskie, prace murarskie, prace tynkarskie (suche tynki, tynki maszynowe, tynki dekoracyjne), prace dodatkowe oraz wylewki. Dodatkowo nasza firma trudni się w dystrybucji oraz montażu ogrodzeń. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszego przedsiębiorstwa pod adresem www.mag-bud.pl.

  Data dodania: 18 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lublin malowanie »

  Lublin podobnie jak inne miejscowości posiada dużą liczbę mieszkańców którzy cały czas potrzebują coś wyremontować. Nie każdy potrafi wziąć szpachelkę i wyrównać ściany lub kłaść glazurę w toalecie. Wielu mieszkańców w razie remontu powinna po prostu wynająć profesjonalną ekipę remontowo-budowlaną. Jesteśmy oczywiście poszukiwaną przez Państwa firmą! Nie pracujemy przy budowie dużych obiektów lub wieżowców ale za to zatrudniamy się w domowych remontach. Wykańczamy budynki i pomieszczenia gospodarcze, odnawiamy mieszkania, i o czym trzeba wspomnieć wykonujemy to po przystępnej cenie. Na naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć nasz cennik usług budowlanych Lublin, tylko nie traktujcie go szablonowo. W czasie dowolnego remontu wykonuje się zazwyczaj parę czynności więc dogadamy się w kwestii płatności. Zajrzyj na naszą witrynę, zobacz co i jak zrobiliśmy dla poprzednich klientów i przedzwoń do nas.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odciągi wiórów »

  Pracujesz przy obróbce drewna? Twój warsztat wygląda jak wielka sterta trocin i wiórów? Czas z tym skończyć. Profesjonalne odciągi wiórów pozwolą na utrzymanie czystości w miejscu pracy i zachowanie estetycznego i bezpiecznego środowiska pracy. Profesjonalne, wysoce efektywne i pracujące w niedrażniący sposób odciągi wiórów to konieczny element wyposażenia każdego warsztatu, w który drewno jest głównym materiałem pracy. Niezależnie od tego, czy będzie to mały garaż gdzie tworzona są piękne rękodzieła, czy duży zakład obróbki drewna wszędzie swoje zadanie spełnią narzędzia pomagające w utrzymaniu czystości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą strona, które oferuje najlepiej ocenianie odciągi wiórów renomowanej marki Bernard. Dzięki nim, każde miejsce pracy nad drewnem może być czyste i bezpieczne dla wszystkich, którzy wykonują w nim swoje zadania. Nie trzeba wdychać pyłu i potykać się o sterty trocin czy większych odpadów. Odciągi wiórów zapewnią czystość i spokój w każdym miejscu.

  Data dodania: 09 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Blachodachówki TILCOR »

  Blachodachówki z posypką, blachy gontopodobne i inne pokrycia dachowe produkowane przez nowozelandzką firmę Tilcor charakteryzują się niezwykłą uniwersalnością. Mogą być stosowane na każdy rodzaj  konstrukcji dachu.  Blachodachówka jest wykonana z blachy ocynkowanej. Dzięki bardzo wysokiej jakości gwarantujemy, że wytrzyma wiele lat w doskonałym stanie technicznym oraz wizualnym.  Innowacyjne wzory są dobrym pomysłem na podkreślenie wyglądu budynku. Posiadamy w ofercie szeroki wybór blachodachówek o różnym kształcie i przetłoczeniach. Dodatkowym atutem naszych produktów jest szeroka paleta kolorystyczna.  Blachodachówki firmt Tilcor - lidera rynku pokryć dachowych, cechują sie ogromną starannością wykonania i najwyższą jakością!

  Data dodania: 09 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Producent placów zabaw - MagicNets.pl »

  Jesteśmy producentem linowych placów zabaw najwyższej jakości. Nasz zespól projektantów stale pracuje nad tym, by stale opracowywać nowe modele i dopracowywać nie tylko wygląd, ale przede wszystkim frajdę najmłodszych korzystających z tychże placów. Dla niezdecydowanych na naszej stronie udostępniamy pełny katalog gotowych rozwiązań.

  Data dodania: 04 10 2018 · szczegóły wpisu »