Translogos: Biuro tłumaczeń przysięgłych w Gdyni

Translogos: Biuro tłumaczeń przysięgłych w Gdyni

Zapraszam do zapoznania się z cennikiem i zestawem usług świadczonych przez przedsiębiorstwo Translogos w Gdyni. Tłumaczymy dokumenty, prace, listy prywatne oraz rejestrujemy samochody sprowadzone z zagranicy w urzędzie miasta. Zaufały nam już tysiące klientów z trójmiasta i okolic, ich najwięksi przedstawiciele wymienieni są na naszej stronie internetowej. Dla chętnych prowadzimy również dodatkową usługę tłumaczeń ekspresowych, polegającą na przyspieszonym obsłużeniu zamówienia ( do 24 h) za niewielką dopłatą.

Szczegóły strony www.translogos.com.pl:

Podlinkuj stronę www.translogos.com.pl:

Translogos: Biuro tłumaczeń przysięgłych w Gdyni

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Advance biuro tłumaczeń specjalistycznych »

  Dzięki naszym wykwalifikowanym i doświadczonym tłumaczom jesteśmy w stanie przetłumaczyć wszystko, a tym samym sprostać Państwa najtrudniejszym wyzwaniom. Współpracujemy z licznym gronem tłumaczy z całej Polski. Świadczymy usługi na terenie Polski jak i za granicą zarówno dla podmiotów prawnych, klientów takich jak sądy, jednostki gospodarcze, kancelarie prawne itp. jak również dla osób prywatnych. Oferujemy klientom szeroki zakres: tłumaczeń ustnych - tłumaczenia konsekutywne, symultaniczne i przysięgłe; pisemnych- tłumaczenia specjalistyczne, przysięgłe i zwykłe.

  Data dodania: 22 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczen Kraków »

  Nazywam się Magdalena Chmiel. Jestem z wykształcenia zarówno tłumaczem, jak i nauczycielem języka niemieckiego i angielskiego w Krakowie. Posiadam bogate doświadczenie w nauczaniu obydwu języków na każdym poziomie zaawansowania oraz w tłumaczeniu ustnym i pisemnym na terenie Krakowa.
  Specjalizuję się w tłumaczeniach ustnych konsekutywnych (tłumaczenia Kraków), symultanicznych i szeptanych. Mimo iż specjalizuję się w tłumaczeniach ustnych, wykonuję również tłumaczenia pisemne. Udzielam również korepetycji z języka angielskiego i niemieckiego

  Data dodania: 08 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Anna Karp - Tłumaczka - angielskiego i włoskiego Warszawa »

  mgr Anna Karp - doświadczona tłumaczka języka angielskiego i włoskiego w Warszawie. Absolwentka Italianistyki UW. W angielskim posiada certyfikat CPE, dyplom NKJA przy UW i staż lektorski.
  Oferuje tłumaczenia m.in. prawnicze, finansowe, humanistyczne. Posługuje się programem Trados tel. 601-257-880.

  Data dodania: 19 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biura tłumaczeń »

  Nasza firma rozpoczęła translacje na polskim rynku w 1999 roku, kiedy to zostało otwarte pierwsze biuro w Czeladzi. Kolejne biura zostały otwarte w 2003 r. na obszarze Sosnowca oraz w 2009 r. na terenie Katowic. Swój szybki rozwój zawdzięczamy nienagannemu zaangażowaniu do powierzanych zadań i zespołowi perfekcyjnie wykwalifikowanych translatorów przeróżnych specjalizacji i języków.

  Data dodania: 05 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Busyb Warszawa »

  Busy B Translations jest firmą zajmującą się specjalistycznymi tłumaczeniami wszystkich możliwych tekstów, zarówno firmowych jak i pochodzących od prywatnych klientów. Naszą misją jest świadczenie profesjonalnej, lingwistycznej obsługi procesów komunikacji między kontrahentami posługującymi się różnymi językami. Należy w tym miejscu wspomnieć np. o obsłudze tłumaczeniowej w czasie prywatyzacji PZU, ciągnącą się kooperację z bankiem Bre czy Ministerstwem Finansów. Dzięki naszej pomocy będziecie mieli gwarancję jakości wzajemnej współpracy a także komfort działania. Nasze ponad 15-letnie doświadczenie w branży powinno być właściwym świadectwem profesjonalizmu naszych usług. Więcej informacji na temat oferty można przeczytać na naszej stronie firmowej.

  Data dodania: 25 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia przysięgłe »

  Usługa biura tłumaczeń zaprezentowana w witrynie rzetelne-tlumaczenia.pl odnosi się do tłumaczeń na język polski i odwrotnie dokumentów z nawet dwudziestu języków świata. Klienci znajdą więc tłumaczenia nie tylko z języka francuskiego, czy hiszpańskiego, ale też i bułgarskiego, jak też szwedzkiego. Oprócz tego biuro trudni się bardzo obszerną grupą tłumaczeń, jeżeli idzie o dokumenty – tłumaczone są bowiem chociażby dokumenty bankowe, jak też i tłumaczenia witryn internetowych. Interesanci mogą także zlecić przetłumaczenie dokumentacji przetargowej, czy też dokumentów konferencyjnych. Firma ma dziesięcioletnie doświadczenie.

  Data dodania: 24 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia wrocław »

  Prowadzona przez Adriannę Zielonkę firma Interpresto zajmuje się tłumaczeniami werbalnymi oraz pisemnymi w języku angielskim. Wrocławskie biuro tłumaczeń gwarantuje konkurencyjne ceny. Każde zlecenie wykonujemy bardzo szybko, co jest jednym z naszych głównych atutów. Zainteresowanym naszymi usługami proponujemy wycenę danego zlecenia po przedstawieniu konkretnych szczegółów. Współpracującym z nami dłuższy czas klientom zapewniamy atrakcyjne upusty na wszystkie świadczone usługi. Współpracującym firmom proponujemy priorytetową realizację zleconych tłumaczeń.

  Data dodania: 04 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • TlumaczenieNiemieckiego.pl »

  Jeśli szukają Państwo rzetelnego biura tłumaczeń, to interesującym wyborem może być skorzystanie z usług firmy tlumaczenieniemieckiego.pl. Oferujemy usługi online. Gwarantujemy szybkie oraz terminowe realizowanie zleceń. Wykonujemy przekłady zwykłe oraz przysięgłe, które wysyłane są do klientów priorytetem za darmo. Decydując się na prowadzoną przez nas firmę klienci zyskują pewność, że tekst zostanie przełożony doskonale. Uzasadnieniem naszej pewności jest współpraca z wykwalifikowanymi tłumaczami, specjalizującymi się w wielu dziedzinach wiedzy.

  Data dodania: 31 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tlumaczenia-konferencje.pl - tłumaczenia konferencyjne Katowice »

  Firma BEHLERT & BEHLERT Tłumaczenia i Konferencje oferuje dla klientów usługi związane z tłumaczeniami. Zajmujemy się przekładami w formie papierowej oraz ustnej. Długoletni staż a także umiejętności współpracujących z naszym przedsiębiorstwem tłumaczy, gwarantuje nienaganną klasę wszystkich zleconych tłumaczeń. Każdemu klientowi przedstawiamy wycecnę a także proponowany czas wykonania. Gwarantujemy specjalistyczny sprzęt do określonego rodzaju tłumaczeń. Naszym niewątpliwym atutem jest możliwość dopasowania się do większości wymagań klientów.

  Data dodania: 19 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Gdynia »

  Lingua Care International, to mające swoją siedzibę w Gdyni, biuro tłumaczeń z wieloletnim doświadczeniem na rynku, specjalizujące się, ze względu na swoje położenie, w problematyce morskiej. Ma ono w swojej ofercie bogaty zakres usług translatorystycznych. Należą do nich m.in: tłumaczenia dokumentów i stron internetowych, tłumaczenia przysięgłe i specjalistyczne, a także tłumaczenia w trakcie konferencji i rozmów biznesowych. Oprócz tego, biuro prowadzi dedykowane dla marynarzy kursy przygotowujące do egzaminu Marlins. O jakości usług, świadczą liczne referencje i certyfikaty przyznane firmie.

  Data dodania: 10 02 2015 · szczegóły wpisu »