Torby papierowe reklamowe

Torby papierowe reklamowe

Firma Ekologiczna Unia Europejska jest producentem toreb papierowych i materiałowych, dostępnych w wielu kolorach oraz różnorodnej pojemności i wytrzymałości. Firma wykonuje torby reklamowe oraz torby z nadrukiem lub logo wybranym przez klienta. Asortyment Eko UE to także torby ekologiczne z bawełny lub papieru. Zamówienia realizowane są w terminie do14 dni, a stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty.

Szczegóły strony www.eko-ue.pl:

Podlinkuj stronę www.eko-ue.pl:

Torby papierowe reklamowe

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Śruby »

  Serwis przedsiębiorstwa produkcyjnego ROMEX zajmującego się elementami złącznymi już ponad 20 lat. W asortymencie śruby, wkręty, nity i szereg podobnych. Zatrudniając wyłącznie profesjonalistów mamy pewność, że trafiające w Państwa ręce produkty są najwyższej jakości.

  Data dodania: 30 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Przedsiębiorstwo Remontowe Maszyn i Armatury Masz-ZAP: cięcie wodą »

  Oferujemy cięcie wodą materiałów (cięcie metali, w tym cięcie blach) w zakresie grubości od 0,1 do 200 mm. Remonty sprężarek: wirowych, tłokowych, śrubowych, remonty pomp różnych typów, regeneracja armatury przemysłowej ( zawory, w tym również zawory bezpieczeństwa, zasuwy, przepustnice) regeneracja części maszyn, obróbka skrawaniem (szlifowanie wałów i płaszczyzn, frezowanie, toczenie), metalizacja natryskowa. Wykonujemy uszczelki: płaskie, zamkowe, metalowe wielokrawędziowe, uszczelki okuwane wewnętrznie, uszczelki pod szkła płynowskazowe, uszczelki nietypowe.

  Data dodania: 07 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Zawory kwasoodporne, przepustnice »

  Nasza firma specjalizuje się w produkcji zaworów kwasoodpornych, klap zwrotnych, tłoczni ścieków oraz różnego rodzaju przepustnic. Jeśli są Państwo zainteresowani nasza ofertą to gorąco zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdziecie Państwo więcej szczegółów oraz informacji na temat naszych produktów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 27 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Taśmy przenośnikowe »

  Fabryka Taśm Transporterowych zajmująca się produkcją taśm transportujących w pełnym asortymencie. Fabryka znajduje się w mieście Wolbrom. Poza tym, że w fabryce produkowane są taśmy transportujące oraz przenośnikowe są także wytwarzane w niej inne materiały, którymi są między innymi wykładziny gumowe czy płyty gumowe. Żeby zapoznać się z pełną ofertą zapraszamy na stronę firmową i ewentualny kontakt mailowy bądź telefoniczny.

  Data dodania: 22 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rothlehner - podnośniki i zwyżki - wynajem oraz sprzedaż »

  Wynajem podestów ruchomych, sprzedaż wysięgników koszowych oraz serwis zwyżek - to główne specjalności naszej firmy: Rothlehner podesty ruchome sp. z o.o. Od kilkunastu lat zajmujemy się dostarczaniem na terenie całego kraju wszelkich urządzeń podnoszących, nieodzownych przy wykonywaniu prac na wysokościach. W naszej ofercie można: podnośniki koszowe na samochodach i przyczepach, zwyżki nożycowe, push-around i masztowe, ładowarki teleskopowe, samobieżne podnośniki przegubowe i teleskopowe, zwyżki specjalistyczne i gąsienicowe. Każda maszyna dostarczona przez nas, czy to na wynajem czy sprzedaż, ma zapewnioną szeroką i kompleksową opiekę serwisową. Zapraszamy do zapoznania się ofertą naszej firmy na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 23 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • System dociepleń »

  Grupa Kapitałowa SOLBET jest największym producentem betonu komórkowego w Polsce. Suporeks zrobiony przez naszą firmę ma znakomite właściwości termoizolacyjne. Wyśmienicie konweniuje jako koronny składnik systemu dociepleń budynków. Prócz profilowanych bloczków z porobetonu, wyrabiamy dodatkowo kształtki-U, które jeszcze można wypełnić specjalną wełną mineralną. Trzeba również zauważyć, że siporeks ze względu na swoją budowę (woda w nim nie zamarza) jest niepodatny na zawilgocenie i temperatury ujemne. Sprawdź naszą ofertę handlową. Zapraszamy.

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • ZPUH Mataśka »

  Opakowania z kartonu muszą być naprawdę odporne o czym znakomicie wie ZPUH Antoni Mataśka. Przedstawione w witrynie zostały więc wysokiej jakości pudełka z kartonu, które dostępne są we wszelkich najpopularniejszych wymiarach. Klienci odwiedzając stronę będą mogli przejrzeć technologie produkcji kartonów, ich odmiany, jak też złożyć zamówienie dzięki opublikowanemu formularzowi. Zamówienia można ponadto składać na kartony wyposażone w specjalne nadruki wykonywane offsetowo czy w technice sitodruku. Jeżeli więc szukasz nieźle wykonanych i przede wszystkim odpornych pudełek, zajrzyj na tę witrynę.

  Data dodania: 07 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Klaudia Wynajem Pomp »

  Aby zrobić prawidłowe odwodnienia potrzebny jest najczęściej profesjonalny sprzęt. Dlatego w tego typu sytuacji dobrze skorzystać z propozycji firmy, trudniącej się wypożyczaniem takich urządzeń. Przedstawiane przez nią maszyny są bezwzględnie sprawne i nie sprawią problemów w czasie ich stosowania, ponadto zawsze służy pomocą dotyczącą spraw technicznych. Na uwagę zasługują także niezwykle przystępne koszty wynajmu, dzięki czemu dzisiaj praktycznie każdy może sobie na to pozwolić. W ofercie dostępne są agregaty pompowe, igłofiltry, pompy membranowe.

  Data dodania: 30 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Falownik Danfoss »

  Ciągłe procesy produkcyjne, np. wytwarzanie papieru, określone procesy uszlachetniające w przemyśle włókienniczym lub przemyśle gumowym i tworzyw sztucznych jak również ciągle procesy walcownicze, stawiają całkiem specyficzne wymagania co do wzajemnego współdziałania poszczególnych napędów . Do wytworzenia różnych jakości papieru, różnych rodzajów stali itd. nie wystarcza regulacja prędkości poszczególnych napędów w określonych zakresach regulacji; równie często należy bardzo dokładnie utrzymywać pomiędzy sąsiednimi napędami całkowicie określone stosunki prędkości, ponieważ w przeciwnym razie materiał obrabiany albo nadmiernie się rozciąga albo tworzy pętle. Wysuwa się wymagania względnej współbieżności, którą najogólniej otrzymuje się za pomocą specjalnych urządzeń regulacyjnych. W postaci silników napędowych stosuje się silniki prądu stałego; sposób ich zasilania powinien umożliwiać regulację prędkości .

  Data dodania: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • BHP Lexis Szczecin »

  Firma, która czuwa nad bezpieczeństwem pracowników i pracodawców na terenie całego Pomorza Zachodniego. Świadczymy usługi na zasadzie outsourcingu.
  Zajmujemy się:
  - stałą obsługą BHP,
  - szkoleniami BHP, przeciwpożarowymi oraz dotyczącymi pierwszej pomocy,
  - obowiązkami wynikającymi z konieczności zapewnienia właściwej ochrony przeciwpożarowej,
  - pomocą w uzyskaniu dofinansowania ZUS na poprawę warunków pracy.

  Data dodania: 09 10 2017 · szczegóły wpisu »