Tłumaczenia symultaniczne

Tłumaczenia symultaniczne

Behlert - biuro tłumaczeń Kraków. Jeżeli interesuje Cię sprzęt do tłumaczeń, tłumaczenia symultaniczne, pisemne lub ustne. Nasze biuro tłumaczeń Warszawa jest do Twojej dyspozycji. Tłumaczenia Kraków, gdzie również mamy swoją siedzibę są realizowane dla również wymagających klientów. Tłumaczenie to nie prosty przekład tekstu. Tłumaczenie to coś więcej. To odtworzenie zamysłów, intencji, osobowości i stylu autora. Tak jak aktor musi starać się poznać osobowość granej postaci, tak i tłumacz powinien starać się oddać tłumaczony tekst nie gubiąc po drodze człowieka, który go stworzył.

Szczegóły strony www.behlert.pl:

Podlinkuj stronę www.behlert.pl:

Tłumaczenia symultaniczne

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tłumaczenia »

  Biuro Tłumaczeń BASTA.Do każdego zlecenia jakie nam zostaje powierzone podchodzimy indywidualnie. Tłumaczenia ustne i pisemne na najwyższym poziomie. Każdy nasz Klient jest dla nas tak samo ważny, dzięki czemu nasza praca jest nie tylko efektywna, ale i efektowna.

  Data dodania: 08 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia symultaniczne »

  Serwis firmy AKON wykonującej tłumaczenia symultaniczne w trakcie wszelkiego typu spotkań biznesowych, targów, konferencji itp. Dysponujemy najlepszym sprzętem nagłaśniającym oraz kabinami tłumaczy gwarantującymi płynny przebieg usługi. Serdecznie zapraszamy do korzystania z niezwykle szerokiej oferty proponowanej przez nasza firmę. Satysfakcja gwarantowana.

  Data dodania: 14 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia norweski »

  Jaką drogą umożliwić tłumaczenie z języka norweskiego na zadowalającym szczególnie dużo oczekujących klientów poziomie? I do tego powstające szybko? Z interesującym rozwiązaniem przychodzi tutaj Futura Centrum Językowe. Biuro tłumaczeń języka norweskiego, które jest częścią profesjonalnego Centrum Językowego proponuje tłumaczenia specjalistyczne (techniczne, medyczne, stron www oraz wiele pozostałych opcji) a także literackie. Biuro tłumaczeń norweskiego gwarantuje swoim klientom usługi świadczone przez tłumaczy z wieloletnim doświadczeniem. Co więcej, każdorazowo, kiedy składamy zamówienie w Futura Centrum Językowe, tłumacze pracujący w biurze przechodzą selekcję pod kątem naszych ewentualnych potrzeb, w zależności od tematyki naszych dokumentów.

  Data dodania: 05 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń »

  Biuro tłumaczeń. Zajmujemy się realizacją zgłoszeń na tłumaczenia plików technicznych oraz popularnych, przysięgłych tudzież nieoficjalnych i nieuwierzytelnionych. Nasze świadczenia dokonywane są kanałami internetowymi, pozwala nam to zaproponować Państwu atrakcyjny cennik tłumaczeń dla najczęściej tłumaczonych języków w naszym biurze tłumaczeń, tłumaczenia są zlecane i odbierane z poziomu własnego sprzętu PC. Biuro tłumaczeń realizuje usługi tłumaczeń wszystkich języków Europy. Naszym odbiorcom oferujemy też tłumaczenia dokumentów handlowych, instrukcji obsługi, dokumentacji medycznych oraz lokalizację gier komputerowych i stron www z dodatkową konsultacją z obszaru optymalizacji i pozycjonowania w wyszukiwarkach. Więcej dodatkowych danych oraz bezpłatny formularz zlecenia tłumaczenia dostępne są na naszej stronie www.

  Data dodania: 25 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenie dokumentów »

  Tide Translator to biuro tłumaczeń specjalizujące się w wykonywaniu tłumaczeń pisemnych dla firm. Wysokie przygotowanie zawodowe naszych tłumaczy, szybka realizacja zleceń oraz wygodne narzędzia zarządzania tłumaczeniami to te cechy, które czynią, że cieszymy się zaufaniem wzrastającej grupy zadowolonych Klientów. W ofercie biura Tide Translator można znaleźć różne rodzaje tłumaczeń specjalistycznych z wielu dziedzin nauki oraz biznesu. Wykonujemy tłumaczenia dokumentów takich jak listy, umowy, porozumienia, pisma oraz innych zarówno dla potrzeb przedstawicieli firm jak i osób fizycznych. Nasi translatorzy posiadają niezbędną wiedzę oraz doświadczenie wymagane podczas tłumaczenia korespondencji biznesowej.

  Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły Wrocław »

  Sigma to zespół tłumaczy z 27 języków świata z wieloletnim obryciem w temacie. Oferujemy najniższe ceny i najwyższą jakość tłumaczeń przysięgłych i łatwych jak i wysoko fachowych. W naszych szeregach mamy doświadczonych tłumaczy, sprawdzonych przy wielu zakończonych sukcesem projektach. To dokładnie kadrze świetnych fachowców współpracujących z nami zawdzięczamy naszą obecną pozycję.

  Kupiłeś auto z zagranicy? Jeśli cenisz swój czas, chętnie załatwimy za Ciebie wszelkie formalności powiązane z rejestracją pojazdu: Urząd Celny, Urząd Skarbowy i Wydział Komunikacji to już nie Twoje zmartwienie - u nas odbierzesz polskie tablice rejestracyjne i dokumenty. A wszystko to w centrum Wrocławia i 50 metrów od Urzędu Celnego.

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Translogos: Biuro tłumaczeń przysięgłych w Gdyni »

  Zapraszam do zapoznania się z cennikiem i zestawem usług świadczonych przez przedsiębiorstwo Translogos w Gdyni. Tłumaczymy dokumenty, prace, listy prywatne oraz rejestrujemy samochody sprowadzone z zagranicy w urzędzie miasta. Zaufały nam już tysiące klientów z trójmiasta i okolic, ich najwięksi przedstawiciele wymienieni są na naszej stronie internetowej. Dla chętnych prowadzimy również dodatkową usługę tłumaczeń ekspresowych, polegającą na przyspieszonym obsłużeniu zamówienia ( do 24 h) za niewielką dopłatą.

  Data dodania: 23 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Busyb Warszawa »

  Busy B Translations jest firmą zajmującą się specjalistycznymi tłumaczeniami wszystkich możliwych tekstów, zarówno firmowych jak i pochodzących od prywatnych klientów. Naszą misją jest świadczenie profesjonalnej, lingwistycznej obsługi procesów komunikacji między kontrahentami posługującymi się różnymi językami. Należy w tym miejscu wspomnieć np. o obsłudze tłumaczeniowej w czasie prywatyzacji PZU, ciągnącą się kooperację z bankiem Bre czy Ministerstwem Finansów. Dzięki naszej pomocy będziecie mieli gwarancję jakości wzajemnej współpracy a także komfort działania. Nasze ponad 15-letnie doświadczenie w branży powinno być właściwym świadectwem profesjonalizmu naszych usług. Więcej informacji na temat oferty można przeczytać na naszej stronie firmowej.

  Data dodania: 25 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ling365 tłumacz angielskiego »

  Firma Ling 365 jest doświadczonym biurem tłumaczeń, które prowadzi swoją działalność od czterech lat. Każde tłumaczenie traktowane jest rzetelnie, kontrahenci mogą też liczyć na przekłady specjalne wykonywane przez branżowych ekspertów. W tym zakresie biuro tłumaczeniowe Ling 365 jest w stanie dostarczyć odbiorcom między innymi tłumaczenia pisemne medyczne, czy też prawnicze. W usługach znajdują się też tłumaczenia ustne, jakie wykonywane są na ogół przez dwóch profesjonalnych tłumaczy. W usługach tłumaczeń mieszczą się też przekłady przysięgłe. Biuro ma swoją kwaterę w Warszawie.

  Data dodania: 13 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Angos »

  Z ofertą biura tłumaczeń Angos powinien zapoznać się każdy, kto szuka dobrego tłumacza, który fachowo i w terminie przygotuje tłumaczenia. Angos to firma działająca na rynku od 1992 roku. W ramach firmy pracuje wielu doświadczonych tłumaczy, którzy zawsze terminowo realizują powierzone im zadania. Uzupełnieniem oferty firmy jest organizacja konferencji. Szczegóły oferty oraz informacja o firmie dostępna jest na stronie internetowej, do której link znajduje się w szczegółach wizytówki.

  Data dodania: 05 04 2018 · szczegóły wpisu »