Tłumaczenia na niemiecki

Tłumaczenia na niemiecki

Tłumaczenie tekstów na język niemiecki wymaga nie tylko doskonałej znajomość języka niemieckiego, ale i również wymaga posiadania wiedzy na temat historii, kultury, a niekiedy również polityki Republiki Federalnej Niemiec. Przy tłumaczeniach tekstów specjalistycznych na język niemiecki warto również posiadać konkretną wiedzę z danej dziedziny. Tłumaczenie stron internetowych na język niemiecki bądź z niemieckiego wymaga dodatkowo znajomości zagadnienie związanych z budowaniem oraz optymalizacją stron internetowych. Każde tłumaczenie witryny internetowej musi być wykonane zarówno dla użytkowników, jak i dla robotów sieciowych. Firma Ger-Media oferuje właśnie tłumaczenia na język niemiecki (i z niemieckiego) stron www, tekstów zwykłych i specjalistycznych z niektórych dziedzin. Dodatkowo Ger-MEdia oferuje pisanie tekstów na potrzeby www oraz usługi katalogowania stron w niemieckich katalogach.

Szczegóły strony www.ger-media.pl:

Podlinkuj stronę www.ger-media.pl:

Tłumaczenia na niemiecki

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tłumaczenia dokumentów Poznań »

  Kiedy ciekawią nas tłumaczenia dokumentów Poznań możemy skorzystać z oferty, jaką oferuje Biuro Punkt. To biuro tłumaczeń skupia się na różnorodnym tłumaczeniu: to znaczy w tłumaczeniach przysięgłych i w tłumaczeniu tekstów specjalistycznych i technicznych.

  Data dodania: 25 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • TŁUMACZ JĘZYKA CHIŃSKIEGO, TŁUMACZENIA CHIŃSKO-POLSKIE - Oferta »

  Problem z chińskim? Dobrze trafiłeś! Oferuję:
  - Tłumaczenia pisemne i ustne: polsko-chińskie, chińsko-polskie, angielsko-chińskie, chińsko-angielskie
  - Tłumaczenia telefoniczne
  - Tłumaczenia drobne
  - Obsługę targów na terenie Polski i Chin
  - Wyszukiwanie kontrahentów, nawiązywanie i koordynację współpracy
  - Pośrednictwo w kontaktach i prowadzenie korespondencji z kontrahentami w Chinach
  - Prowadzenie negocjacji handlowych,
  - Wyszukiwanie produktów na rynku chińskim
  - Pomoc w organizacji indywidualnych i grupowych
  wyjazdów turystycznych do Chin
  - Obsługę wycieczek zorganizowanych i osób prywatnych na terenie Polski i Chin
  - Naukę języka chińskiego (indywidualną i w grupach), na różnych poziomach zaawansowania
  - Inne działania (według Twoich potrzeb)

  Data dodania: 09 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia dokumentów »

  Jeśli jesteś prezesem jakiejś firmy lub jesteś odpowiedzialny za relacje zagraniczne to dobrze żebyś znał ofertę tłumaczenia dokumentów. Jest to szczególnie interesująca propozycja dla każdego kto ma do czynienia ze zaawansowanymi dokumentami. Więcej na stronie internetowej.

  Data dodania: 12 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia rosyjskiego »

  Na stronie znajdziemy ofertę tłumaczki Eleny Tuczyńskiej, wykonującej profesjonalne tłumaczenia języka rosyjskiego dla firm i klientów indywidualnych. W zakresie świadczonych usług odnajdziemy przekłady pisemne tekstów rosyjskich oraz tłumaczenia z języka polskiego na rosyjski. W ofercie znajdują się tłumaczenia zwykłe, techniczne oraz stron internetowych. Wśród szeregu świadczonych usług należy również wymienić pomoc w prowadzeniu korespondencji, wyszukiwanie informacji w źródłach rosyjskojęzycznych i prowadzenie lektoratów języka rosyjskiego.

  Data dodania: 19 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Anna Karp - Tłumaczka - angielskiego i włoskiego Warszawa »

  mgr Anna Karp - doświadczona tłumaczka języka angielskiego i włoskiego w Warszawie. Absolwentka Italianistyki UW. W angielskim posiada certyfikat CPE, dyplom NKJA przy UW i staż lektorski.
  Oferuje tłumaczenia m.in. prawnicze, finansowe, humanistyczne. Posługuje się programem Trados tel. 601-257-880.

  Data dodania: 19 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przysięgły angielskiego »

  Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe i zwyczajne z języka angielskiego i na język angielski, to samo zrobimy z językami: niemieckim, francuskim, hiszpańskim, rosyjskim i innymi tekstami z Europy.
  Nasza oferta obejmuje teksty prawnicze takie jak umowy, akty notarialne, pełnomocnictwa oraz pisma ekonomiczne, sprawozdania finansowe i raporty techniczne.
  Tłumaczymy różnego rodzaju instrukcje obsługi, dokumenty techniczne oraz teksty niespecjalistyczne. Wykonujemy też weryfikacje i poświadczenia przysięgłe przetłumaczonych już dokumentów.
  Szybko realizujemy zlecone nam tłumaczenia

  Data dodania: 28 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Warszawa »

  Tłumaczenia specjalistyczne to dziedzina, od której nasze biuro tłumaczeń rozpoczynało swoją działalność na rynku translatorycznym. Dzięki temu, mogą mieć Państwo pewność, że żaden tekst nie sprawi naszym Tłumaczom problemu. Biuro Tłumaczeń Diuna SC - najlepsza jakość na rynku tłumaczeń specjalistycznych! Tłumaczenie - techniczne, zwykłe, przysięgłe - na wczoraj, na dziś, na jutro - dla nas nie ma zleceń zbyt trudnych. Zachęcamy zarówno przedsiębiorstwa, jak i osoby prywatne do wypróbowania naszych usług. Siedziba naszego biura tłumaczeń mieści się w Warszawie, lecz działamy na terenie całego kraju, zarówno na polu tłumaczeń pisemnych jak i ustnych.

  Data dodania: 01 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • MCT Płock tłumaczenia niemiecki »

  Mazowieckie Centrum Tłumaczeń to biuro o kompleksowej ofercie. Wykonuje przekłady pisemne o charakterze przysięgłym oraz nieprzysięgłym a także tłumaczenia ustne symultaniczne i konsekutywne w różnych językach europejskich. Zajmuje się korektą tekstów już przetłumaczonych. Aby zapewnić jak najlepsze efekty przy zleceniach na teksty specjalistyczne, kooperuje z ekspertami wielu branż, przede wszystkim prawa, administracji, księgowości, finansów, ekonomii, techniki, administracji, marketingu, zarządzania czy też handlu. Zapewnia niedługie terminy realizacji jak i korzystne warunki cenowe.

  Data dodania: 17 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tlumaczenia-konferencje.pl - tłumaczenia konferencyjne Katowice »

  Firma BEHLERT & BEHLERT Tłumaczenia i Konferencje oferuje dla klientów usługi związane z tłumaczeniami. Zajmujemy się przekładami w formie papierowej oraz ustnej. Długoletni staż a także umiejętności współpracujących z naszym przedsiębiorstwem tłumaczy, gwarantuje nienaganną klasę wszystkich zleconych tłumaczeń. Każdemu klientowi przedstawiamy wycecnę a także proponowany czas wykonania. Gwarantujemy specjalistyczny sprzęt do określonego rodzaju tłumaczeń. Naszym niewątpliwym atutem jest możliwość dopasowania się do większości wymagań klientów.

  Data dodania: 19 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń »

  Potrzebujesz przełożyć na język hiszpański, niemiecki lub angielski świadectwo ukończenia szkoły? Szukasz osób, które zrobią to w szybki i profesjonalny sposób, a do tego poświadczą pieczęcią zgodność dokumentu z oryginałem? Prezentujemy Ci naszą stronę i zapraszamy do zapoznania się z pełnym zakresem usług.

  Data dodania: 11 12 2017 · szczegóły wpisu »