Tłumaczenia Kraków

Tłumaczenia Kraków

Tłumacze z Krakowa Sigillum - Tłumacze z z południa Polski - Krakowa zaprasza na do własnego serwisu internetowego a także do poznania się z wielkim spektrum naszych usług związanych z usługami tłumaczeniowymi.|szeroką ofertą naszych oferowanych tłumaczeń. Świetni pracownicy Zespołu Tłumaczy Sigillum, sprostają każdemu zadaniu związanemu z tłumaczeniem zarówno przysięgłym, tekstowym jak i konferencyjnym.. Nasz zespół tłumaczy przysięgłych z Krakowa świadczy swoje usługi profesjonalnie i z dokładnością, co przekłada się jednoznacznie na poziom oraz doświadczenie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Szczegóły strony www.sigillum.com.pl:

Podlinkuj stronę www.sigillum.com.pl:

Tłumaczenia Kraków

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Firma przeprowadzająca tłumaczenia przysiegłe »

  Tłumaczenia są coraz bardziej niezbędne i coraz więcej firm potrzebuje takich usług do wykonywania swojej pracy i rozwijania swojej firmy. Działania międzynarodowe z handlowcami z innego kraju wymuszają umowy w przeróżnych językach. Najczęściej jest to język angielski, który umożliwia szerokie pole popisu firmom z wszystkich branż elektronicznych i nie tylko. Najczęstszymi i wymaganymi translacjami są tłumaczenia przysięgłe, które są lepiej przyjmowane i znacznie poważniejsze niż zwykłe tłumaczenia bez stosownych, żadnych poświadczeń.

  Data dodania: 08 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia niemiecki »

  Biuro tłumaczeń emova.eu we Wrocławiu wykona tłumaczenia pisemne i ustne z/na następujące języki: niemiecki, angielski, włoski, francuski.

  Firma realizuje tłumaczenia zwykłe oraz tłumaczenia specjalistyczne, tj. np. tłumaczenia techniczne, dla biznesu, prawnicze, naukowe, medyczne. Ponadto wykona tłumaczenia przysięgłe, czyli poświadczone (np. dokumentów rejestracyjnych samochodu, który zakupiliśmy za granicą lub dokumentów do Urzędu Stanu Cywilnego).

  Zlecenia tłumaczenia można dokonać osobiście, pocztą tradycyjną oraz pocztą elektroniczną. Tłumacze działają rzetelnie i szybko aby wykonać tłumaczenie zleconego tekstu w możliwie najkrótszym czasie.

  Dodatkowo firma zajmuje się organizowaniem kursów i szkoleń językowych dla firm, instytucji oraz osób prywatnych. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu języka ekonomicznego i prawniczego. W chwili obecnej możliwe są kursy z języka niemieckiego oraz angielskiego.

  Data dodania: 04 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Kraków »

  Tłumaczenia językowe pełnią ogromną funkcję we współczesnym świecie. W dobie zupełnej globalizacji umiejętność komunikacji w językach obcych jest warunkiem niezbędnym do osiągniecia sukcesu w biznesie. Jeśli jednak nie znasz języków obcych, warto skorzystać z usług tłumaczeniowych naszej firmy. Za ich sprawą będziesz mógł skupić się na biznesie, a my zajmiemy się tłumaczeniem papierów.

  Data dodania: 23 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń »

  Potrzebujesz szybkiego i profesjonalnie przetłumaczonego tekstu? Wejdź na naszą stronę i przekonaj się, że z nami współpraca to naprawdę dobre posunięcie. Nasze biuro tłumaczeń charakteryzuje się tym, że tłumaczymy wszystko: od drobnych tekstów po tłumaczenia techniczne. Wykonujemy tłumaczenia w języku angielskim, niemieckim oraz francuskim. Nie każdy tłumacz angielskiego potrafi tyle, co nasza firma, korzystając z naszych usług stawiasz, na jakość.

  Data dodania: 06 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń »

  Biuro tłumaczeń. Zajmujemy się realizacją zgłoszeń na tłumaczenia plików technicznych oraz popularnych, przysięgłych tudzież nieoficjalnych i nieuwierzytelnionych. Nasze świadczenia dokonywane są kanałami internetowymi, pozwala nam to zaproponować Państwu atrakcyjny cennik tłumaczeń dla najczęściej tłumaczonych języków w naszym biurze tłumaczeń, tłumaczenia są zlecane i odbierane z poziomu własnego sprzętu PC. Biuro tłumaczeń realizuje usługi tłumaczeń wszystkich języków Europy. Naszym odbiorcom oferujemy też tłumaczenia dokumentów handlowych, instrukcji obsługi, dokumentacji medycznych oraz lokalizację gier komputerowych i stron www z dodatkową konsultacją z obszaru optymalizacji i pozycjonowania w wyszukiwarkach. Więcej dodatkowych danych oraz bezpłatny formularz zlecenia tłumaczenia dostępne są na naszej stronie www.

  Data dodania: 25 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenie dokumentów »

  Tide Translator to biuro tłumaczeń specjalizujące się w wykonywaniu tłumaczeń pisemnych dla firm. Wysokie przygotowanie zawodowe naszych tłumaczy, szybka realizacja zleceń oraz wygodne narzędzia zarządzania tłumaczeniami to te cechy, które czynią, że cieszymy się zaufaniem wzrastającej grupy zadowolonych Klientów. W ofercie biura Tide Translator można znaleźć różne rodzaje tłumaczeń specjalistycznych z wielu dziedzin nauki oraz biznesu. Wykonujemy tłumaczenia dokumentów takich jak listy, umowy, porozumienia, pisma oraz innych zarówno dla potrzeb przedstawicieli firm jak i osób fizycznych. Nasi translatorzy posiadają niezbędną wiedzę oraz doświadczenie wymagane podczas tłumaczenia korespondencji biznesowej.

  Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły Wrocław »

  Sigma to zespół tłumaczy z 27 języków świata z wieloletnim obryciem w temacie. Oferujemy najniższe ceny i najwyższą jakość tłumaczeń przysięgłych i łatwych jak i wysoko fachowych. W naszych szeregach mamy doświadczonych tłumaczy, sprawdzonych przy wielu zakończonych sukcesem projektach. To dokładnie kadrze świetnych fachowców współpracujących z nami zawdzięczamy naszą obecną pozycję.

  Kupiłeś auto z zagranicy? Jeśli cenisz swój czas, chętnie załatwimy za Ciebie wszelkie formalności powiązane z rejestracją pojazdu: Urząd Celny, Urząd Skarbowy i Wydział Komunikacji to już nie Twoje zmartwienie - u nas odbierzesz polskie tablice rejestracyjne i dokumenty. A wszystko to w centrum Wrocławia i 50 metrów od Urzędu Celnego.

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz symultaniczny Kraków, tłumaczenie ustne »

  W wielu przypadkach tak zwanych spotkań na wyższych szczeblach, dochodzi do interakcji międzynarodowych. Niestety nie wszyscy władają językami obcymi w sposób biegły i pozwalający na swobodny kontakt dla przykładu z inwestorem z Hiszpani. Dlatego z pomocą przychodzi tłumacz symulatniczny. Kraków to miasto, w którym często dochodzi do takich spotkań, dlatego powstało Efekt Lingua, która oferuje w jednym z wielu języków tłumaczenie ustne. Kraków to nasze miasto i na jego terenie prowadzimy główną naszą działalność - jednak nie stanowi dla nas problemu wysyłanie tłumaczy w inne rejony. Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z cennikiem oferowanych usług.

  Data dodania: 25 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Busyb Warszawa »

  Busy B Translations jest firmą zajmującą się specjalistycznymi tłumaczeniami wszystkich możliwych tekstów, zarówno firmowych jak i pochodzących od prywatnych klientów. Naszą misją jest świadczenie profesjonalnej, lingwistycznej obsługi procesów komunikacji między kontrahentami posługującymi się różnymi językami. Należy w tym miejscu wspomnieć np. o obsłudze tłumaczeniowej w czasie prywatyzacji PZU, ciągnącą się kooperację z bankiem Bre czy Ministerstwem Finansów. Dzięki naszej pomocy będziecie mieli gwarancję jakości wzajemnej współpracy a także komfort działania. Nasze ponad 15-letnie doświadczenie w branży powinno być właściwym świadectwem profesjonalizmu naszych usług. Więcej informacji na temat oferty można przeczytać na naszej stronie firmowej.

  Data dodania: 25 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • BIURO USŁUGOWE ARB MGR ANTONI BARCEWICZ »

  Potrzebujesz wprawnie także terminowo przełożyć dany przekaz z języka niemieckiego lub rosyjskiego? Jeśli tak, to sprawdź całościową propozycję Biura Tłumacza Przysięgłego ARB. Istniejemy w branży od 1986 roku oraz obsługujemy klientów z Zabrza plus Katowic. Osiągnęliśmy doświadczenie w tłumaczeniach z języka polskiego na język obcy oraz z języka niemieckiego, rosyjskiego na język polski. Przygotowaliśmy propozycję, która obejmuje solidność i dobre ceny prac. Przeprowadzamy tłumaczenia dokumentów sądowych również prawniczych. Mamy uprawnienia do przekładania dokumentów samochodowych oraz fachowej dokumentacji technicznej. Szczegóły umieściliśmy na witrynie.

  Data dodania: 04 08 2014 · szczegóły wpisu »