Tłumacz przysięgły - pionierstwo i tradycja

Tłumacz przysięgły - pionierstwo i tradycja

Niniejsza witryna internetowa należy do profesjonalnego Biura Tłumaczeń. Jesteśmy pionierami w Polsce w obrębie obsługi tłumaczeń dla firm i instytucji. Klientom biznesowym dajemy do elekcji szeroki wybór usług językowych. Tłumacz przysięgły zapewnia Państwa, że będą Państwo należycie obsłużeni. Możemy pochwalić się ponad 50 letnim bezcennym doświadczeniem. Płatności da się ustanowić przelewem bankowym, bądź też internetowym. Gorąco Państwa zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu.

Szczegóły strony www.mtlumaczenia.pl:

Podlinkuj stronę www.mtlumaczenia.pl:

Tłumacz przysięgły - pionierstwo i tradycja

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Oprogramowanie dla biur tłumaczeń | Zarządzanie projektami w biurze tłumaczeń »

  Acces Software, oprogramowanie dla biur tłumaczeń oraz tłumaczy przysięgłych.
  TOPManager to program zarządzający projektami w biurze tłumaczeń. Na podstawie zlecenia otrzymanego od klienta tworzony jest projekt składający się z kilku zadań np tłumaczenie, weryfikacja, obróbka tekstu. Do zadania przypisywany jest podwykonawca który wybierany jest w zależności od języka tłumaczenia, tematyki, typu tłumaczenia (pisemne, ustne), dostępności, posiadanego oprogramowania itp.
  Pliki otrzymywane od klientów gromadzone są w katalogach roboczych, dostępnych i tworzonych z poziomu projektu lub zadania.
  W każdym projekcie oraz zadaniu można określić przewidywany termin realizacji. Zbliżający się termin realizacji, bądź też przeterminowanie projektu, program oznacza wybranym przez nas kolorem.
  System TOPManager może być używany w wersji jednostanowiskowej lub sieciowej (z bazą danych na serwerze lokalnym lub zdalnym).

  Data dodania: 02 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz języka czeskiego - cała Polska »

  Tłumacz z ponad 10-letnim doświadczeniem oferuje zwykłe i przysięgłe tłumaczenia z języka czeskiego i na język czeski. Wysoka jakość tłumaczeń, konkurencyjne ceny i terminy realizacji zleceń. Na życzenie możliwość korekty tłumaczeń na język czeski przez native speakera. Tłumaczenia pisemne - specjalizacja: teksty techniczne, instrukcje obsługi, projekty budowlane, dokumentacje przetargów, umowy handlowe, marketing, ekonomia itp. Tłumaczenia ustne - konferencje, szkolenia, targi w Polsce i w Czechach. Tłumacz przysięgły języka czeskiego - na terenie całej Polski.

  Data dodania: 07 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia niemiecki »

  Tłumaczenia z niemieckiego i na niemiecki. Biuro tłumaczeń oferujące tłumaczenia przysięgłe, pisemne oraz ustne na język niemiecki i z niemieckiego na polski. Wykonujemy tłumaczenia techniczne, informatyczne, ekonomiczne i z innych dziedzin. Oferujemy wysoką jakość tłumaczeń oraz usługi dodatkowe.

  Data dodania: 26 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia specjalistyczne »

  Katowickie fachowe biuro tłumaczeń, którego specjalnością są tłumaczenia specjalistyczne, a także obsługa sympozjów międzynarowodych. Ponadto biuro zajmuje się też tłumaczeniami ustnymi i pisemnymi, zarówno typowymi, jak i specjalistycznymi. Firma współpracuje z około setką tłumaczy specjalizujących się m.in. w językach angielskim, niemieckim, rosyjskim, francuskim i włoskim.

  Data dodania: 23 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń »

  Biuro tłumaczeń. Zajmujemy się realizacją zgłoszeń na tłumaczenia plików technicznych oraz popularnych, przysięgłych tudzież nieoficjalnych i nieuwierzytelnionych. Nasze świadczenia dokonywane są kanałami internetowymi, pozwala nam to zaproponować Państwu atrakcyjny cennik tłumaczeń dla najczęściej tłumaczonych języków w naszym biurze tłumaczeń, tłumaczenia są zlecane i odbierane z poziomu własnego sprzętu PC. Biuro tłumaczeń realizuje usługi tłumaczeń wszystkich języków Europy. Naszym odbiorcom oferujemy też tłumaczenia dokumentów handlowych, instrukcji obsługi, dokumentacji medycznych oraz lokalizację gier komputerowych i stron www z dodatkową konsultacją z obszaru optymalizacji i pozycjonowania w wyszukiwarkach. Więcej dodatkowych danych oraz bezpłatny formularz zlecenia tłumaczenia dostępne są na naszej stronie www.

  Data dodania: 25 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia polsko-angielskie - Biuro tłumaczeń Sas »

  Tłumaczenia polsko-angielskie ze specjalnością język angielski w biznesie. Pragnę zaoferować przekładanie tekstów tematycznych, naukowych oraz ogólnych m. in. artykuły, korespondencja, tłumaczenie stron internetowych jak również tłumaczenia ustne. Biuro tłumaczeń Sas specjalizuje się w tłumaczeniach zwykłych oraz uwierzytelnionych w zakresie języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, włoskiego, słowackiego, czeskiego, niderlandzkiego, hiszpańskiego oraz węgierskiego.

  Data dodania: 06 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia angielski Warszawa »

  Wirtualna Agencja Tłumaczeń to profesjonalna firma zajmująca się usługami tłumaczeń - proponujemy usługi językowe na najwyższym poziomie. Tłumaczymy wyjątkowo profesjonalnie na mnóstwo języków na przykład: tłumaczenia angielski, język niemiecki, francuski, włoski, rosyjski i wiele innych. Dla przykładu tłumaczymy z języka angielskiego i na język angielski - czyli z dowolnego języka na język polski oraz na odwrót. Wykonujemy tłumaczenia biegle i solidnie. Gwarantujemy niskie ceny usług. Dysponujemy szerokim doświadczeniem, zaufało nam już wielu Klientów. Zapraszamy do poznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • MCT Płock tłumaczenia niemiecki »

  Mazowieckie Centrum Tłumaczeń to biuro o kompleksowej ofercie. Wykonuje przekłady pisemne o charakterze przysięgłym oraz nieprzysięgłym a także tłumaczenia ustne symultaniczne i konsekutywne w różnych językach europejskich. Zajmuje się korektą tekstów już przetłumaczonych. Aby zapewnić jak najlepsze efekty przy zleceniach na teksty specjalistyczne, kooperuje z ekspertami wielu branż, przede wszystkim prawa, administracji, księgowości, finansów, ekonomii, techniki, administracji, marketingu, zarządzania czy też handlu. Zapewnia niedługie terminy realizacji jak i korzystne warunki cenowe.

  Data dodania: 17 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • TlumaczenieNiemieckiego.pl »

  Jeśli szukają Państwo rzetelnego biura tłumaczeń, to interesującym wyborem może być skorzystanie z usług firmy tlumaczenieniemieckiego.pl. Oferujemy usługi online. Gwarantujemy szybkie oraz terminowe realizowanie zleceń. Wykonujemy przekłady zwykłe oraz przysięgłe, które wysyłane są do klientów priorytetem za darmo. Decydując się na prowadzoną przez nas firmę klienci zyskują pewność, że tekst zostanie przełożony doskonale. Uzasadnieniem naszej pewności jest współpraca z wykwalifikowanymi tłumaczami, specjalizującymi się w wielu dziedzinach wiedzy.

  Data dodania: 31 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Warszawa »

  Jeśli szukasz profesjonalnej, rzetelnej i terminowo wykonującej zlecenia firmy albo jeśli potrzebny jest ci tłumacz pisemny w Warszawie d stworzenia kilku ważnych dokumentów dla swoich gości biznesowych, którzy właśnie cię odwiedzili, musisz sprawdzić, jaką ofertę ma specjalnie dla ciebie Explain It.

  Data dodania: 11 12 2017 · szczegóły wpisu »