Tłumacz przysięgły języka ukraińskiego, Warszawa

Tłumacz przysięgły języka ukraińskiego, Warszawa

Tłumacz przysięgły języka ukraińskiego od 2004 roku. Wpisana na listę tłumaczy przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości pod numerem TP/6215/05. Wykonuję tłumaczenia pisemne zwykłe oraz przysięgłe, teksty o tematyce ogólnej i specjalistycznej: ekonomiczne, medyczne, prawnicze, techniczne; artykuły naukowe; teksty reklamowe; inne. Przy realizacji dużych zleceń i dla stałych klientów proponuję promocyjne ceny.

Szczegóły strony www.kupinska.pl:

Podlinkuj stronę www.kupinska.pl:

Tłumacz przysięgły języka ukraińskiego, Warszawa

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tłumaczenia »

  Biuro Tłumaczeń BASTA.Do każdego zlecenia jakie nam zostaje powierzone podchodzimy indywidualnie. Tłumaczenia ustne i pisemne na najwyższym poziomie. Każdy nasz Klient jest dla nas tak samo ważny, dzięki czemu nasza praca jest nie tylko efektywna, ale i efektowna.

  Data dodania: 08 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia dokumentów »

  Jeśli jesteś prezesem jakiejś firmy lub jesteś odpowiedzialny za relacje zagraniczne to dobrze żebyś znał ofertę tłumaczenia dokumentów. Jest to szczególnie interesująca propozycja dla każdego kto ma do czynienia ze zaawansowanymi dokumentami. Więcej na stronie internetowej.

  Data dodania: 12 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Tłumaczeń Kraków »

  Agencja Tłumaczy Zawodowych ABC LINGUA oferuje profesjonalne tłumaczenia pisemne: techniczne, specjalistyczne i zwykłe. Tworzymy ZESPÓŁ doświadczonych tłumaczy. Wśród nich można wyróżnić przede wszystkim lekarzy a także biologów, farmaceutów czy też chemików. Wszelkiego rodzaju tłumaczenia pisemne, z każdej specjalizacji. Oczywiście wąsko specjalistyczne dziedziny (prawo, medycyna, ekonomia, etc.) po konsultacjach ze specjalistą. Chcecie Państwo aby oferta waszej firmy docierała do kontrahentów ze świata? Umożliwi to wzbogacenie strony www o dodatkowe wersje językowe. Wystarczy podać nam adres strony internetowej a my zajmiemy się resztą. Dzięki pełnej współpracy z obsługą informatyczną Państwa firmy będzie można od razu zobaczyć gotowy efekt w internecie. Szybka i bezpłatna wycena

  Data dodania: 16 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia niemiecki »

  Tłumaczenia z niemieckiego i na niemiecki. Biuro tłumaczeń oferujące tłumaczenia przysięgłe, pisemne oraz ustne na język niemiecki i z niemieckiego na polski. Wykonujemy tłumaczenia techniczne, informatyczne, ekonomiczne i z innych dziedzin. Oferujemy wysoką jakość tłumaczeń oraz usługi dodatkowe.

  Data dodania: 26 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Traduttore freelance polacco - tlumacz techniczny jezyka wloskiego »

  mgr Henryk Machnik - tłumacz techniczny NOT, od 1990 roku wykonuje profesjonalne tłumaczenia techniczne w języku włoskim dla firm. Preferuje tłumaczenia specjalistyczne o bardzo dużym stopniu trudności, takie jak sprawozdania z prób materiałowych, normy i instrukcje obsługi maszyn oraz urządzeń. Specjalizuje się w tłumaczeniach ustnych podczas negocjacji handlowych oraz w czasie szkoleń technicznych przy odbiorach maszyn i linii produkcyjnych. Tłumaczenia ustne wykonuje na terenie Górnego i Dolnego Śląska oraz Małopolski a także bardzo często we Włoszech.

  Data dodania: 20 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia »

  Potrzebujesz szybko tłumaczenia? Masz kłopot ze zrozumieniem tesktu w obcym języku? Stanowimy rozwiązanie twojego problemu. Nasza Firma translatorska istnieje na rynku od 1980r., a pod nazwą Dor-Tekst funkcjonuje od 1997r. Świadczymy pomoce zarówno dla podmiotów prawnych, takich jak kancelarie sądowe, notarialne, ministerstwa, sądy jednostki gospodarcze itp. jak również dla osób prywatnych. Oferujemy pomoce tłumaczeniowe we wszystkich językach w kompletnym zakresie, tj. tłumaczenia pisemne (przysięgłe i nieprzysięgłe), oraz ustne (konsekutywne, przysięgłe, kabinowe i symultaniczne). Współpracujemy z kadrą wykwalifikowanych, doświadczonych tłumaczy specjalizujących się w wielu dziedzinach. W szczególności obręb naszych tłumaczeń obejmuje takie sfery jak: bankowość, finanse, budownictwo, architektura, chemia, ekonomia, zarządzanie, elektronika, elektryka, energetyka, handel, dystrybucja, informatyka, telekomunikacja, kosmetyki, marketing.

  Data dodania: 14 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia norweski »

  Jaką drogą umożliwić tłumaczenie z języka norweskiego na zadowalającym szczególnie dużo oczekujących klientów poziomie? I do tego powstające szybko? Z interesującym rozwiązaniem przychodzi tutaj Futura Centrum Językowe. Biuro tłumaczeń języka norweskiego, które jest częścią profesjonalnego Centrum Językowego proponuje tłumaczenia specjalistyczne (techniczne, medyczne, stron www oraz wiele pozostałych opcji) a także literackie. Biuro tłumaczeń norweskiego gwarantuje swoim klientom usługi świadczone przez tłumaczy z wieloletnim doświadczeniem. Co więcej, każdorazowo, kiedy składamy zamówienie w Futura Centrum Językowe, tłumacze pracujący w biurze przechodzą selekcję pod kątem naszych ewentualnych potrzeb, w zależności od tematyki naszych dokumentów.

  Data dodania: 05 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń »

  Biuro tłumaczeń. Zajmujemy się realizacją zgłoszeń na tłumaczenia plików technicznych oraz popularnych, przysięgłych tudzież nieoficjalnych i nieuwierzytelnionych. Nasze świadczenia dokonywane są kanałami internetowymi, pozwala nam to zaproponować Państwu atrakcyjny cennik tłumaczeń dla najczęściej tłumaczonych języków w naszym biurze tłumaczeń, tłumaczenia są zlecane i odbierane z poziomu własnego sprzętu PC. Biuro tłumaczeń realizuje usługi tłumaczeń wszystkich języków Europy. Naszym odbiorcom oferujemy też tłumaczenia dokumentów handlowych, instrukcji obsługi, dokumentacji medycznych oraz lokalizację gier komputerowych i stron www z dodatkową konsultacją z obszaru optymalizacji i pozycjonowania w wyszukiwarkach. Więcej dodatkowych danych oraz bezpłatny formularz zlecenia tłumaczenia dostępne są na naszej stronie www.

  Data dodania: 25 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Tłumaczeń Warszawa »

  MIW, wśród innych warszawskich biur tłumaczeń, wyróżnia się tym, że świadczy profesjonalne usługi zadowalając się minimalną marżą, dlatego ceny naszych tłumaczeń przysięgłych nie są wysokie, a terminy realizacji zaskakująco krótkie. Specjalizujemy się w tłumaczeniach przysięgłych z języka angielskiego oraz niemieckiego i to właśnie z tych języków oferujemy stałe promocje, między innymi na tłumaczenie dokumentów samochodowych. Prócz tłumaczeń pisemnych oferujemy również tłumaczenie ustne z języka angielskiego oraz niemieckiego. Te języki to domena naszego biura tłumaczeń. Warszawa to miejsce, gdzie świadczymy większość naszych usług.

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • MCT Płock tłumaczenia niemiecki »

  Mazowieckie Centrum Tłumaczeń to biuro o kompleksowej ofercie. Wykonuje przekłady pisemne o charakterze przysięgłym oraz nieprzysięgłym a także tłumaczenia ustne symultaniczne i konsekutywne w różnych językach europejskich. Zajmuje się korektą tekstów już przetłumaczonych. Aby zapewnić jak najlepsze efekty przy zleceniach na teksty specjalistyczne, kooperuje z ekspertami wielu branż, przede wszystkim prawa, administracji, księgowości, finansów, ekonomii, techniki, administracji, marketingu, zarządzania czy też handlu. Zapewnia niedługie terminy realizacji jak i korzystne warunki cenowe.

  Data dodania: 17 01 2014 · szczegóły wpisu »