SZLIFOWANIE GRANITU Warszawa

SZLIFOWANIE GRANITU Warszawa

Szlifowanie, polerowanie, impregnacja marmuru, granitu, lastryko, posadzek, schodów, parapetów, szlifowanie powierzchni porowatych, renowacja kamienia, fugowanie, klawiszowanie płyt. Krystalizacja marmuru, lastryko - efekt rozlanej wody. Zajmujemy się profesjonalnym, specjalistycznym doczyszczaniem wszystkich powierzchni. Posiadamy bogate doświadczenie na rynku usług porządkowych. Istniejemy od 2001 roku i wciąż dynamicznie się rozwijamy. Dzięki dogłębnej znajomości technik porządkowych w teorii zachowujemy zdrowe proporcje w praktyce pomiędzy krótkim czasem pracy (aby nie narażać klienta na zbyt duże koszta), a rzetelnie wykonaną usługą. Nie uznajemy kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Pracujemy skutecznie, dzięki profesjonalnym urządzeniom oraz wieloletniemu doświadczeniu pracowników firmy.

Szczegóły strony www.krystalizacja.co:

Podlinkuj stronę www.krystalizacja.co:

SZLIFOWANIE GRANITU Warszawa

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Grafbud s.c. Włocławek »

    GRAFBUD s.c. z Włocławka jest firmą działającą w branży budowlanej. Spółka specjalizuje się w instalacjach kotłowni grzewczych, wodno-kanalizacyjnych, gazowych oraz centralnego ogrzewania. Grafbud wykonuje m.in. instalacje wewnętrzne i zewnętrzne, konstrukcje stalowe, inwestycje budowlane. Profil firmy uzupełniony jest o sprzedaż materiałów instalacyjnych (kotły grzewcze, kominki, grzejniki pokojowe i łazienkowe, podgrzewacze c.w.u. kolektory słoneczne, zawory, pompy, kurtyny powietrzne, armatura instalacyjna: wod-kan, c.o., gazowa).

    Data dodania: 18 12 2009 · szczegóły wpisu »
  • Przeglądy budynków, przeglądy budowlane, ekspertyzy budowlane »

    H O S K A Constructions z Wrocławia świadczy usługi projektowe konstrukcji budowlanych, w szczególności przemysłowych konstrukcji stalowych. Ponadto naszą specjalnością jest wykonywanie ekspertyz budowlanych, inwentaryzacji budynków, okresowych kontroli obiektów budowlanych, zakładanie książek obiektu budowlanego, a także sporządzanie opinii technicznych i kosztorysów.

    Udzielamy precyzyjnych konsultacji z Prawa Budowlanego i służymy pomocą merytoryczną podczas procesu budowlanego, w trakcie czynności urzędowych jak i na etapie realizacji inwestycji.

    Szczycimy się współpracą z najlepszymi ekspertami z Instytutu Budownictwa Politechniki Wrocławskiej, Rzeczoznawcami Budowlanymi i doskonałą kadrą inżynierską posiadającą uprawnienia budowlane wykonawcze oraz projektowe bez ograniczeń.

    Data dodania: 05 07 2010 · szczegóły wpisu »
  • Prace Wysokościowe »

    Firma Linarem specjalizującej się w pracach wysokościowych, wykonywanych z zastosowaniem technik linowych w miejscach trudno dostępnych. Kadrę firmy tworzą wykwalifikowani technicy. Szeroka gama oferowanych usług oraz specjalistyczny sprzęt i narzędzia sprawiają, że jesteśmy w stanie podjąć się każdego zlecenia w obrębie prac na wysokości oraz prac dekarskich. Dostęp na obiekt technikami linowymi pozwala na znaczne zredukowanie kosztów przedsięwzięcia. Usługi wysokościowe, odstraszanie ptaków, kolce na gołębie, siatki przeciw ptakom, montaż reklam, odśnieżanie dachów, remonty dachów, montaż zabezpieczeń przed upadkiem.

    Data dodania: 04 06 2010 · szczegóły wpisu »
  • Wiaty »

    Wiaty ogrodowe to ciekawe konstrukcje pozwalające jej użytkownikom spędzenia przyjemnych i relaksujących chwil na łonie natury. Odpowiednio zaprojektowana wiata daje olbrzymie możliwości kształtowania i dobierania elementów jej wyposażenia. Jeżeli zdecydujemy się na wiatę murowaną, wykonana z cegły tradycyjnej czerwonej oraz dachówek ceramicznych, możemy rozpatrzeć możliwość dobudowy grilla murowanego. Jeżeli posiadamy duży ogród warto rozważyć możliwość dobudowy fontanny ogrodowe, basenu ogrodowego czy też budowa pergoli.

    Data dodania: 24 07 2011 · szczegóły wpisu »
  • Wyburzenia, transport specjalistyczny »

    Przedsiębiorstwo PPHU CLASSIC realizuje prace na rynku usług wyburzeniowych od przeszło 16 lat. Przez okres działalności zdobyliśmy doświadczenie pozwalające nam na przeprowadzanie prac wyburzeniowych i rozbiórkowych o zróżnicowanym stopniu trudności. Wyburzenia różnego typu obiektów budowlanych realizujemy wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt oraz techniki wyburzeniowe. Dysponujemy zapleczem wykwalifikowanych, doświadczonych specjalistów jak i rozbudowanym parkiem maszynowym. Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem pozwalający nam rozebrać lub wyburzyć każdy obiekt budowlany, dobierając najdogodniejszą metodę wykonania prac wyburzeniowych. Wykonujemy także wszelkie roboty ziemne oraz świadczymy usługi transportu specjalistycznego.

    Data dodania: 13 07 2011 · szczegóły wpisu »
  • KOMARPOL odkurzacze centralne Bielsko »

    W Bielsku-Białej znajduje się siedziba firmy Komarpol. Zajmujemy się sprzedażą pomp ciepła o niskich kosztach eksploatacji, systemów centralnych odkurzaczy dla małych czy większych domów oraz kotłów olejowych. Gwarantujemy, iż wszelki z naszych artykułów wyróżnia się przystępną ceną oraz wysoką jakością. Będzie w stanie realizować swoje funkcje przez długie lata. Tym wszystkim, jacy nie są pewni, który artykuł powinni wybrać, gwarantujemy wsparcie profesjonalnych pracowników naszej firmy, jacy odkryją urządzenia najbardziej przystosowane do oczekiwań danego odbiorcy. Żeby dowiedzieć się więcej o naszej działalności, zajrzyj na stronę internetową.

    Data dodania: 11 12 2014 · szczegóły wpisu »
  • Badania Gruntu Wielkopolska »

    Nasza firma oferuje kompleksowe usługi geotechniczne, skierowane zarówno do ludzi własnych, jak i do przedsiębiorstw. Przeprowadzamy badania obszaru Wielkopolska. Działamy przede wszystkim w tym regionie, natomiast równie chętnie przyjmujemy zlecenia z innych miejsc w kraju. Dotychczas zrobiliśmy albo byliśmy współwykonawcami kilkuset projektów wzmocnień podłoża gruntowego, opinii geotechnicznych, a również dokumentacji związanej z badaniem podłoża gruntowego. W ramach posiadanych kompetencji oferujemy też projektowanie odwodnień podłoża gruntowego Wielopolska. Zatrudniamy tylko magistrów geologii i inżynierów budownictwa. Przeprowadzamy badania geotechniczne Wielkopolska przy użyciu specjalistycznych programów komputerowych Geo Star, Geo5 i Konstruktor. Dysponujemy też całym zestawem do wykonywania badań ręcznych, co pozwala nam dokonać pomiaru dosłownie na głębokości kilkudziesięciu metrów.

    Data dodania: 22 12 2014 · szczegóły wpisu »
  • Ekologiczne oczyszczalnie ścieków »

    Postaw na oczyszczanie biologiczne ścieków, które rozwiąże wszelkie problemy z szambem. Jest to szambo ekologiczne, które nadaje się do oczyszczania ścieków przydomowych, ale również może to być inwestycja dla firm. U nas można liczyć na konkurencyjne ceny za najwyższą jakość urządzeń oczyszczających ścieki.

    Data dodania: 29 09 2015 · szczegóły wpisu »
  • Bramy i ogrodzenia Kraków – Pk-inox.pl »

    W celu zagospodarowania posesji kluczową role odgrywa ogrodzenie i brama wjazdowa. Jesteśmy firmą oferującą budowę ogrodzeń frontowych wraz z wykonaniem metalowych przęseł i bramy wjazdowej. W zależności od warunków oferujemy bramy otwierane i przesuwne o dowolnych wymiarach. Dysponujemy również zespołem montażystów, którzy zajmują się montażem przemysłowych ogrodzeń z siatki i paneli. Do bram wjazdowych oferujemy również zestawy automatyki oraz obsługę instalatorską. Realizujemy zlecenia na terenie Polski południowej w szczególności na obszarze Krakowa i okolic.

    Data dodania: 25 05 2017 · szczegóły wpisu »
  • Schody-kamienne.pl »

    Chcesz zamówić nowe schody do swojej firmy? Szukasz fachowców, którzy znają się na produkcji i obróbce kamieni naturalnych? Przedstawiamy Ci naszą ofertę i zapraszamy do współpracy. Mamy spore doświadczenie, wykonujemy schody wewnętrzne i zewnętrzne na przykład z marmuru i stawiamy na wysoką jakość.

    Data dodania: 07 11 2017 · szczegóły wpisu »